Muzika Srbije je umrla?

To su vam one glasovne promene.

На то сам мислио. Па отприлике пола... доста их слуша техно... па велики постотак има и реп... рецимо да смо ми чупавци негде при дну :p

Е сад, ови нови... квази-рок... инди... бендови... И они имају чудна имена.

Мада од новог, мислим да ништа не слушам, тако да не могу да судим.
 
chekaj...ako je ja smatram alkoholicarkom bez sluha,zabole mene da je 95% stanovnistva srbije voli njene textove...ja znam da ona sigurno nije bitna karika muzike koju ja slusam..........ne mogu da poverujem chemu sada prisustvujem......sve je kao(najgori) nauchno fantasticni film...u meni to izaziva BUNT!

Nije bitno to sto je alkoholicarka... Bitno je to sto nema sluha... :D
 
Nije mi jasno u cemu je uopste fora sa tim. Jezik ko jezik. Meni je mnogo bitnije kakva je to muzika i o cemu govori. Na kraj krajeva, slusam ja i Japansku muziku. I ne vidim tu problem...

A sto se tice nasih kompozitora i muzicara... nek' komponuju kako god hoce... Sta mi se svidi od toga, ja cu da slusam. A i to uopste nema veze sa srpstvom.

U svakom slucaju... umoran sam, mozak mi tiltuje... nastavicemo pricu kasnije... Odoh malo da ospavam... Pozzzz :D
 
U pravu jesi.
Odavde bi trebalo da znaci da druga polovina koja duhom nije klonula ne bi trebala da bude opcinjena anglizacijom a to nije slucaj.
SVI mi u Srbiji izgledaju opcinjeni anglizacijom, neki mnogo, neki manje. Cak i oni koji ne poznaju ni svoj jezik dovoljno kazu KUL, EKSTRA, SORI... ponajvise muzicari svih tabora

Да, али то нема везе са музиком, како они причају.

Изузетак су репери :lol:
 
Indie je do jaja... I nije uopste kvazi.
To je zapravo jedini pravac koji fura onako kako bi trebao. Nije to uopste pozeraj kao sto je slucaj sa EMO ili sta ja znam kojekakvim glupostima.

Добро, кажем квази зато што су протеклих пар деценија владали хард рок, метал, а не ово данас, типа Muse и Marlyn Manson... А и инди је много, много више поп :razz: Ма Битлси се враћају :lol: Али овде причамо о домаћој музици:

Који добар, домаћи, хард рок/класични рок бенд данас постоји? А да је нов?
 
Добро, кажем квази зато што су протеклих пар деценија владали хард рок, метал, а не ово данас, типа Muse и Marlyn Manson... А и инди је много, много више поп :razz: Ма Битлси се враћају :lol: Али овде причамо о домаћој музици:

Који добар, домаћи, хард рок/класични рок бенд данас постоји? А да је нов?

hey..samo mi reci po chemu ti je muse pop ?
 

Back
Top