musko mislenjee o celulitu?

Najveca glupost da se zdravom ishranom moze unistiti..zasto ga onda sportiskinje imaju, a i manekenke, one jedu valjda samo hranu za ptice i bave se sportom uredno :lol:
Ako misliš na celulit, naravno da može. Ustvari je 100% do ishrane, bar koliko sam ja primetila. Kad sam imala 43 kile imala sam ga na tonu, a kad sam keks i čokolade zamenila kuvanom hranom, ugojila sam se, al' se celulit povukao. Doduše, nije 100%, 10% je do sedenja i nedostatka aktivnosti.
 
upravo suprotno.... misici dodatno isticu celulit, vidi se jos od pocetne faze
... zeni sa manjkom mishica (bilo da je mrsava bilo da je debela) koja je gornji sloj koze otvrdnula kremama se vidi tek u odmakloj
i to je ulavnom ono na sto muskarci misle kada kazu celulit.... zensko sa naprednom fazom celulita

isto kao sto strije zamisljaju samo kao njivu na debeloj zeni, a pocetne faze ne bi primjetili da ih u oko ubodu
jok brate...muski nemaju celulit bas zbog jacih misica...jedan od razloga...
 
pitanje celulita je politicko pitamje. zato se izborimo za pravo na celulit, a ne da podlijezemo medijskoj, farmaceutskoj i modnoj manipulaciji

I to sto kazes. Smuce mi se one manekenke koje sa odecom sve djuture imaju 35 kg. Totalno bolestan ideal tj. trip, ali kapiram da se i to polako menja i ispada iz fazona. Em nije zdravo, em je ruzno, em (kao sto neko rece) pravi muskarac voli kad ima nesto u rukama - ne samo kost i kozu.
 
Jaoooj... Ne znam ni sama sta da kažem o pošasti zvanoj ''celulit''. Nijedan muškarac sa kojim sam bila nije imao zamerku na njega, pa ni ovaj sa kojim sam sad. Generalno, imam utisak da vi muški više volite obline. Sa mnogima sam pričala i retko koji voli mršavice. Obično su favorit oble žene, a koja je obla- ta je celulita puna. A mi, ma koliko se trudile, teško ćemo ga izbaciti, jedino ako sve ne počnemo da se bavimo bodyfitnessom i ne izbacimo svaku trunčicu masti iz sebe vežbama i maltene skroz bezmasnom ishranom. A onda ne bismo bile žene i ko što reče ranjeni Zoro, muškarac bi trebalo da se zapita želi li ženu ili muškarca za partnera. Takvima nas je priroda napravila- žena je masna i obla, po definiciji. Takvi nam hormoni dodeljeni, jeba ga.
 
pa nije bas tako...obla je prilicno svaka zena koja nije muske, decacke gradje...al oblo nije jednako i debelo, i svakako nije ekvivalent celulitu...skoro uvek postoji on u manjoj ili vecoj meri,te je u skladu sa tim i (ne)vidljiv,al ovo oblo=debelo=celulit ne bih rekla...a i profesinalni sportisti i instruktori fitnesa,nisu uvek imuni na to...
 
Jaoooj... Ne znam ni sama sta da kažem o pošasti zvanoj ''celulit''. Nijedan muškarac sa kojim sam bila nije imao zamerku na njega, pa ni ovaj sa kojim sam sad. Generalno, imam utisak da vi muški više volite obline. Sa mnogima sam pričala i retko koji voli mršavice. Obično su favorit oble žene, a koja je obla- ta je celulita puna. A mi, ma koliko se trudile, teško ćemo ga izbaciti, jedino ako sve ne počnemo da se bavimo bodyfitnessom i ne izbacimo svaku trunčicu masti iz sebe vežbama i maltene skroz bezmasnom ishranom. A onda ne bismo bile žene i ko što reče ranjeni Zoro, muškarac bi trebalo da se zapita želi li ženu ili muškarca za partnera. Takvima nas je priroda napravila- žena je masna i obla, po definiciji. Takvi nam hormoni dodeljeni, jeba ga.

Ne bih se slozio posto vec receno za njega nismo znali i nije bio vidljiv pre 10god..zasto..zato sto nije bilo brze hrane na svakom koraku..bile su retke pekare koje su takodje koristile masnoce ali ocigledno ne toliko masovno kao danas s ko zna kakvim aditivima..vise se kuvalo jer su tako bili ljudi vaspitani..to ces priznati da danas niko mlad nema pojma u kuhinji i ne zanima ga..mozda tu lezi problem..ako vidimo jednu jedinu mrsavu skladno gradjenu devojku bez celulita ona treba biti primer a ne izuzetak
 
Ne bih se slozio posto vec receno za njega nismo znali i nije bio vidljiv pre 10god..zasto..zato sto nije bilo brze hrane na svakom koraku..bile su retke pekare koje su takodje koristile masnoce ali ocigledno ne toliko masovno kao danas s ko zna kakvim aditivima..vise se kuvalo jer su tako bili ljudi vaspitani..to ces priznati da danas niko mlad nema pojma u kuhinji i ne zanima ga..mozda tu lezi problem..ako vidimo jednu jedinu mrsavu skladno gradjenu devojku bez celulita ona treba biti primer a ne izuzetak

Mene da pitaš, ja bih ukinula brzu hranu, ali onda ovo ne bio XXI vek, već XIX. I ajde ti sad promeni svakom životne navike ako možeš...
 
Mene da pitaš, ja bih ukinula brzu hranu, ali onda ovo ne bio XXI vek, već XIX. I ajde ti sad promeni svakom životne navike ako možeš...

Pravo ti kazem sto bih se zamajavo:lol:svoje sam na srecu promenio jos dok nisam ni bio svestan koliko sam nemocan i nesvestan..i koliko mi je zdravlje bilo ugrozeno..to ni roditelji nisu kapirali..kad te vide rodjaci sa sela kao lep bucko zdrav rumen..a ono pritisak 100 sa 200
 

Back
Top