Muski supci

Kakvi su to muskarci kojima je zena najbolji prijatelj, koji kad se ozene (valjda tada i prvi put je-bu) ostave sve prijatelje i cim zavrse sa poslom trce kuci zeni i takvi su svi tipovi kod nas.

Zene da li vas nerviraju tipovi koji se ne odlepljuju od vas?

:mrgreen: naravno da me nervira takav tip ljudi, bilo da je to musko ili zensko....a brak i odnos u braku treba da ispunjava jednu sferu covekovog zivota a prijatelji drugu....to sto si sa porodicom najvise, normalno je i da si sa njima najblizi....al isto tako je normalno da imas i dalje svoje prijatelje jer ti se zivot nije zavrsio ulaskom u brak....treba samo paziti da se ne pretera jer prijatelji cesto znaju da kvare odnose u porodici....balans bejbe balans :super:.....
 
Kakvi su to muskarci kojima je zena najbolji prijatelj, koji kad se ozene (valjda tada i prvi put je-bu) ostave sve prijatelje i cim zavrse sa poslom trce kuci zeni i takvi su svi tipovi kod nas.

Zene da li vas nerviraju tipovi koji se ne odlepljuju od vas?

vezati se za neku djevojku nije odraz slabosti nego znak da si normalan muskarac.
 
Kakvi su to muskarci kojima je zena najbolji prijatelj, koji kad se ozene (valjda tada i prvi put je-bu) ostave sve prijatelje i cim zavrse sa poslom trce kuci zeni i takvi su svi tipovi kod nas.

Zene da li vas nerviraju tipovi koji se ne odlepljuju od vas?



-muskarci kojima je zena najbolji prijatelj su normalni muskarci koji su svesni da je baza braka, pre svega,upravo taj prijateljski odnos koji imaju sa svojom zenom
-ne poznajem muskarce koji j...u prvi put tek kad se ozene i koji ostave svoje prijatelje i cim zavrse sa poslom trce kuci zeni
-da, nervirali bi me tipovi koji se ne bi odlepljivali od mene, ali hvala Bogu , sa takvim sam imala posla zadnji put pre 15 godina
 
Pregledao sam sve odgovore i od 15-tak je pozitivno odgovorilo samo dvoje-troje ljudi.

Ne zelim vise ulaziti u diskusiju jer to vodi naklapanju i to od mene pravi babu.

Moj zakljucak je sledeci, generalno mi smo narod koji kleci pred teskocama.
 
Ti bi sinnke i jare i pare. Po sistemu OŽENJEN SAM A KO MOMAK ŽIVIM.
E u normalnom braku to ne ide tako.
Daleko od toga da mi muž više ne izlazi sa svojim društvom, a ja sa svojim, ali u braku je to ređe nego pre, češće se izlazi zajedno. I naravno da sam mu ja najbolji prijatelj, a ne samo pralja i kuvarica i neko ko mu rađa decu.
Zato i treba da se, kako se to kaže, izživi pre ulaska u brak.
 
Kakvi su to muskarci kojima je zena najbolji prijatelj, koji kad se ozene (valjda tada i prvi put je-bu) ostave sve prijatelje i cim zavrse sa poslom trce kuci zeni i takvi su svi tipovi kod nas.

Zene da li vas nerviraju tipovi koji se ne odlepljuju od vas?


Mene nerviraju takvi tipovi, kad svaki sekund provodi sa mnom, volim ja to nase vreme koje zajedno provedem, ali volim da budem i sa svojim prijateljima, da tracarim sa drugaricama.... Ne treba mi neka sena koja prati svaki moj korak.
 
Kakvi su to muskarci kojima je zena najbolji prijatelj, koji kad se ozene (valjda tada i prvi put je-bu) ostave sve prijatelje i cim zavrse sa poslom trce kuci zeni i takvi su svi tipovi kod nas.

Zene da li vas nerviraju tipovi koji se ne odlepljuju od vas?
F U J !! :p

to su klasicni papucari i smaraci, takvog ne volim da vidim a kamoli da budem s takvim :eek: :D
 
Mrzim takve muškarce, nervira me to kad se tako zalepe, a kad nisu zajedno onda pozivi SMS poruke :eek::evil::roll:

Kao i što me nerviraju muškarci koji kad su bez žena izigravaju neke frajere,
a kad su sa ženom manji od makovog zrna!:roll:

Hvala Bogu, pa nemam takvog pored sebe!
 
Kakvi su to muskarci kojima je zena najbolji prijatelj, koji kad se ozene (valjda tada i prvi put je-bu) ostave sve prijatelje i cim zavrse sa poslom trce kuci zeni i takvi su svi tipovi kod nas.

Zene da li vas nerviraju tipovi koji se ne odlepljuju od vas?


aaaaaaaa... bila sam sa jednim deckom koji se bukvalno nije odvajao od mene!!!!! mrzim to, i dobio je brzo korpu!
ne bih se odrekla svog drustva, svojih uobicajnih aktivnosti, sporta bla,bla zbog decka..
lepo je sve to,ali moja sloboda nema cenu:)

svako treba i sa ulaskom u vezu i brak da ima svoju slobodu i dise punim plucima.. :super:
 

Back
Top