Muski supci

Kakvi su to muskarci kojima je zena najbolji prijatelj, koji kad se ozene (valjda tada i prvi put je-bu) ostave sve prijatelje i cim zavrse sa poslom trce kuci zeni i takvi su svi tipovi kod nas.

Zene da li vas nerviraju tipovi koji se ne odlepljuju od vas?

Ма не брини се, проћи ће те та фаза кад улетиш у кризу средњих година.
 
Kada su se u društvu prvi oženio našli su se mnogi da ga prozivaju kako se udaljio i samo oko žene visi. Zatim su se i ti prozivači, jedan po jedan, oženili ili barem započeli vanbračnu zajednicu. Moram priznati, oni najglasniji i najbezobrazniji među njima su sada takvi da bi svenuli da ih odvojiš od žene duže nego što moraju (posao, put).
 
Kada su se u društvu prvi oženio našli su se mnogi da ga prozivaju kako se udaljio i samo oko žene visi. Zatim su se i ti prozivači, jedan po jedan, oženili ili barem započeli vanbračnu zajednicu. Moram priznati, oni najglasniji i najbezobrazniji među njima su sada takvi da bi svenuli da ih odvojiš od žene duže nego što moraju (posao, put).
ahahahahaha... znam o cemu pricas... bas tako je, i vazi i za zenske i za muske prozivace podjednako... :)
 
ima razlike izmedju 50 godisnjaka..
i 30 godisnjaka...
i 20 godisnjaka....
i naravno da cu sa 50 da sedim kuci...uz zenu....( ida svremena na vreme opalim neku kurvu...)
kao sto cini 90% muskaraca....
 
I vicu uglas: "Mesi me!"
ma prosto vape za tim:lol::lol::lol:
ima razlike izmedju 50 godisnjaka..
i 30 godisnjaka...
i 20 godisnjaka....
i naravno da cu sa 50 da sedim kuci...uz zenu....( ida svremena na vreme opalim neku kurvu...)
kao sto cini 90% muskaraca....
odakle ti ova statistika?
Kad radim onda uvek idem na teren sa kolegom koji je iz Leskovca i sve fore mi je rekao, kako se spremaju cevapi i svaki put samo pljeskavice mamlamo.

Uvek posle posla obradujemo organizam sa pljeskavicama.

Ti sigurno mlatis kobasice i ustipke kao luda kad odes dole, jel tako?

ma ja sve mlatim,samo da je ljuto:D
 

Back
Top