"muškarci treba da plate na dejtu, a mi ćemo šminku!" influenserka uzburkala mreže, oglasio se stručnjak

Има она своје Ја.

- Поштује се њено "Не". Нико је не присиљава да ради нешто што неће.

- Поштују се њени критеријуми. То значи да мораш да испуниш њене услове да би те признала за ауторитет. Не користиш никакве трикове да их заобиђеш.

- Поштује се њено мишљење и њени савети. Разуме се да жене боље виде одређене ствари него мушкарци.

- Поштује се све оно што она зна да ради самостално тј. без твоје помоћи.



Ти си заправо лењ :) И оне који нису трпаш у исти кош као оне који се превише труде.

И хоћеш да жене надокнади ту твоју лењост.

Јеси ти свестан да си добрим делом феминиста?



Само сам једном у животу видео жену како пишки на тротоару. И то је била нека старица, није била жена за удају.

Нико не каже да требаш да доносиш сваку њену одлуку.
Нити ико каже да требаш да доносиш одлуке уместо ње.

Заправо, пожељно је да све своје одлуке доноси жена јер те тиме растерећује.
Али то може само ако је савршена.
А и онда мораш да обраћаш пажњу јер увек постоји могућност да драга некада у будућности направи грешку а да је не примети.
Nesto mi to previse zvuci na "aj ti pogadjaj i trudi se sta ja volim, a ja cu odluciti da ili ne"
I to psiholoski govoreci nije zdravo. Zato imas toliko narcisoidnih poremecaja.
Covek, bilo da je zensko ili musko voli interakciju u oba smera. Tacka, ende.

I ja jesam feminista, ja sam najveci feminista od svih feministkinja. Tj transcedentni feminista. Nov pojam Napokonista.

Ja ti dodjem Papa Torkemada Ajatola od Femikvizicije.
Ja sam ono sto sledi nakon i napokon.

https://voca.ro/1f8yCo1ytD6N
 
Шта је поента твојих писанија у којима често мораш да објашњаваш шта си стварно мислила?

Шта ја хтедох рећи је да је робија стално се топ сређивати јер можда иза ћошка чека потенцијални, него живети опуштено и средити се кад ти је до тога.

А сад иди води негде другде те феминистичке битке, мене не интересују.
kakve su to karakondzule koje moraju da se sredjuju da bi izgladale na nesto
 

Back
Top