"muškarci treba da plate na dejtu, a mi ćemo šminku!" influenserka uzburkala mreže, oglasio se stručnjak

Морам да додам још једну ствар:

Када сам био млађи, питао сам се зашто жене/девојке очекују или траже да мушкарац треба или мора да плати пиће и да чини неке ствари. Онда сам схватио колико неке од њих морају да уложе труда и времена да би изгледале добро. Теретана, шминка, гардероба, исхрана, козметика,... Када се све то сабере и одузме, пиће је смешна ствар спрам тога. Наравно, постоје и оне које траже да им се купи телефон, да се плати летовање, да вози јачи ауто, да имаш стан итд. где ствари прелазе у спонзорство и у друге димензије.

За пиће, сладолед и сл. увек имам, а ко хоће мерцедес Г класе... Жао ми је.
ia bate ne znam sta vise da piem
evo kati kazem
 
Поштујем и уважавам.
pa eo stvarno ne snam
islasci su uvecerje
to znaci da sam isfurao kvotu od 3 kafe dnevno
znaci neurostimulansa ne manjka
vozim iepiga ne mogu zestinu da me ne bi strugali spaklama sa bandere
da popiem jedno pivo ... vazi

sokitji prditji ne ide
a i netje dusa
a limunadu mogu jednu ai nek su i dve i nmg da palim zeludac tu vise

i onda uzmem plazma sejk i skapiram da sam gladan i kazem iebo ovo aj idemo da jedemo nesto i tako pocne show hirvi go agen
 
У твом случају не.
Не разумеш да оном реченицом, "ја ћу платим пиће, она се истрошила да изгледа добро", имплицираш да изгледаш средње жалосно.

Плати пиће, али немој да га плаћаш јер мислиш да она иде годинама у теретану да би добро изгледала за твој састанак, јер није.
 
Не знам. Не излазим више.

Мораш да питаш ове који тврде да имају искуства.
P evo.
Imas one koje kad izadju odmah i jasno ti daju do znanja zasto su izasle. Nema sta da pogadjas i analiziras previse. Sve ko podmazano. Samo da ne zabrljas, tipa da prdnes.
A imas i ove koje se ustezu, nisu sigurne, fine, pa ono nece da ti povredi osecanja ali ne smeta da popije pola kafica nakon tvog dzentlmenskog: m neee, ma daj ajde da se opustimo i lepo druzimo - samo nemoj da cutis.
E onda ti i dusu otvori, lepo konzumira novacnik, dobijes prazan poljubac zahvalnosti u obraz i i to je to.
 
P evo.
Imas one koje kad izadju odmah i jasno ti daju do znanja zasto su izasle. Nema sta da pogadjas i analiziras previse. Sve ko podmazano. Samo da ne zabrljas, tipa da prdnes.
A imas i ove koje se ustezu, nisu sigurne, fine, pa ono nece da ti povredi osecanja ali ne smeta da popije pola kafica nakon tvog dzentlmenskog: m neee, ma daj ajde da se opustimo i lepo druzimo - samo nemoj da cutis.
E onda ti i dusu otvori, lepo konzumira novacnik, dobijes prazan poljubac zahvalnosti i to je to.
Ја мислим да се код таквих све види на лицу и пре састанка, е шта ти са таквима тражиш је питање од милион рубаља.
 
Када сам био млађи, питао сам се зашто жене/девојке очекују или траже да мушкарац треба или мора да плати пиће и да чини неке ствари. Онда сам схватио колико неке од њих морају да уложе труда и времена да би изгледале добро. Теретана, шминка, гардероба, исхрана, козметика,... Када се све то сабере и одузме, пиће је смешна ствар спрам тога.

То би значило да су жене опасни рачунџије.

Тачно израчунају не само колико кошта њихов живот већ и твој -- не знам на основу чега -- па онда на основу тога донесу одлуку о томе ко колико треба да плати.
 
Ја мислим да се код таквих све види на лицу и пре састанка, е шта ти са таквима тражиш је питање од милион рубаља.
Dobro je pitanje.
Mlad muskarac mora da prodje kroz to. Iskustvo. I kada ga steknes onda prepoznajes.
A tema je: da li treba da plati - dakle ocekuje se - bon ton sta vec.
A ja kazem ne. Jer ce biti i kod one koja se dvoumila, ti podmazes pitjem, umesto da je pustis da se sama potrudi da dodje sebi ako ce i onda respect cao.
 
То би значило да су жене опасни рачунџије.

Тачно израчунају не само колико кошта њихов живот већ и твој -- не знам на основу чега -- па онда на основу тога донесу одлуку о томе ко колико треба да плати.
sine kad poludim platja mi i keca na polugodistu iz prvog razreda
a i sire
 

Back
Top