"muškarci treba da plate na dejtu, a mi ćemo šminku!" influenserka uzburkala mreže, oglasio se stručnjak

Neka Boze hvala, sve ok ovde.
Па не бих баш рекао. Ако тако наставите, на крају ће вам држава, путем вештачке интелигенције а на основу података прикупљених путем надзора, одређивати ко ће колико да плати.
 
Па не бих баш рекао. Ако тако наставите, на крају ће вам држава, путем вештачке интелигенције а на основу података прикупљених путем надзора, одређивати ко ће колико да плати.
Ko bre?
 
Na koga mislis konkrerno Svetozare? Prvo mi jednu pominjes pa drugu. Ili je sad treca? Malo sam se pogubio.

Не могу ја да решавам твоје проблеме ако ти не можеш да их запамтиш.

Је л хоћеш или нећеш да те нека од форумашица изведе на пиће?

Одлучи се.
 
Не могу ја да решавам твоје проблеме ако ти не можеш да их запамтиш.

Је л хоћеш или нећеш да те нека од форумашица изведе на пиће?

Одлучи се.
A ono da, jesam ja ponudio da me izvede forumasica. Setih se sad.
 
Не знам да ли си пратила тему о џиповима и колима. Већина људи је говорила да је лада нива лош ауто. Нису је возили.

Тако је и овде случај. Све се своди на туђа искуства и доживљаје.
Nisam.
Da i da.
 
Имам утисак да бих имао бољу конверзацију с Бајденом.
P ne nego ubacujes u opticaj ove koje sam iziritirao odavno.
Daj neku koja se nije upisala na temi. I da je simpaticna, druzeljubiva, inicijqtivna, nonsalantna, sarmantna, zabavna.
 
Nisam.
Da i da.
То ти је најбољи пример.

Е тако ти је и за ово и за све остало.

Ја на овом форуму углавном причам све из личног искуства и трудим се да се тога држим. На темама где немам никакво искуство или питам или се не појављујем.

Везано за плаћање, никада нисам мислио нити очекивао када изађем да ће друга страна да плати. Ако немам паре, не идем. Не очекујем да ми се плати. Исто тако могу да кажем да сам имао непријатно искуство када се "делио рачун", односно радило се о особама са којима касније није било контакта.

Човек сам бира докле ће да иде. Ја јесам спреман да частим, али нисам спреман да дајем кеш, да купујем уређаје, да купујем аутомобиле, да плаћам неке ствари које представљају спонзорство. Што се самог пића тиче, то је смешно спрам онога што све постоји.
 
То ти је најбољи пример.

Е тако ти је и за ово и за све остало.

Ја на овом форуму углавном причам све из личног искуства и трудим се да се тога држим. На темама где немам никакво искуство или питам или се не појављујем.

Везано за плаћање, никада нисам мислио нити очекивао када изађем да ће друга страна да плати. Ако немам паре, не идем. Не очекујем да ми се плати. Исто тако могу да кажем да сам имао непријатно искуство када се "делио рачун", односно радило се о особама са којима касније није било контакта.

Човек сам бира докле ће да иде. Ја јесам спреман да частим, али нисам спреман да дајем кеш, да купујем уређаје, да купујем аутомобиле, да плаћам неке ствари које представљају спонзорство. Што се самог пића тиче, то је смешно спрам онога што све постоји.
Sve to stoji. Ne budi mazohista i ne čitaj baljezgarije. Begaj odavde. Dobar si šahista.
 

Back
Top