"muškarci treba da plate na dejtu, a mi ćemo šminku!" influenserka uzburkala mreže, oglasio se stručnjak

Значи ти си хтео да будеш подређен али због ње си, ако сам те добро разумео, пристао на равноправан однос.
Ne nikako, ona je htjela da budemo racnopravni ali sam ja htio ona bude nadredjena. I bila je nadredjena, sve ona odlucuje a ja samo finansiram. E jednom je shvatila da je bolje da ona bude podredjena i pokusala ali no no ja to nikako nijesam htio te je ona ostala bos.
Онда је она касније схватила да би боље било да је подређена, међутим ти то ниси хтео, тако да сте остали на равноправном односу. Значи све време имате равноправан однос.
U braku vec 7 godina i ona se za sve pita. Ko je tu dminantan- ja ili ona?
 
Мислим да ме ниси баш најбоље разумео. Мишљење које сам покушао да изнесем јесте то да тамо где су мушко-женски односи равноправни тамо постоји висока вероватноћа да мушкарац упадне у ткз. френд зону. То не мора да буде на почетку везе, може да се деси сваког тренутка. А састанак на којем свако плаћа своје је равноправна веза у најави.
Ok, kapiram. Ja se ne slazem. Mislim da je upravo suprotno, da ces pre biti frendzonivan ako placas pice, jer ces pre svega nametnuti to : tamte za kukuriku. Osim ako je sponzo koja se super snalazi u toj vodi. Al to je vec pitanje sta zelis.
Nemas pojma koliko puta sam cuo: bas je fin, placa sve al necu da mu dam.
Ima i ona kategorija zena koje to prihvate i budu s tobom, tj zavrsi se u nekakvom odnosu. Ali taj odnos je katastrofa.
Zato i kazem, super ako me frendzonuje na startu sto nisam hteo da platim pice. Na protiv, nije me frendzonovala jer bi to podrazumevalo da ostajemo u nekoj relaciji - drugari. A ja to glat odbijem. Hoces drugara? Kupi kuche.
A ti u tome ostanes s dostojanstvom i plus ne moras da trosis vreme u prazno, ima drugih zena.
Ima smisla?
 
I vidim da je neko pomenuo to da te izdominira ako ti plati pice a ne ti njoj.

Pa bajo upravo te je izdominirala, jer je uradila mikrogrimasu: "Ja odoh ako ne izvadis novcanik "i ti si po pavlovljevom refleksu potegao za dzep. Ona okom on skokom, sve za malo pink zabave.
Evo, nemam problem ,slobodno me zene dominirajte cascavanjem pica. Samo napred.
 
Pogledajte prilog 1519281

Večita dilema ko treba da plati na prvom dejtu za neke je očigledna - muškarci su ti koji plaćaju račun. S druge strane, ima i onih koji smatraju da svako treba da plati svoje. Influenserka El Meknamara nedavno se osvrnula na ovo pitanje i uzburkala društvene mreže svojom izjavom da muškarci "moraju da plate" na prvom dejtu jer žene ulažu dosta novca u šminku i kozmetiku.
U svom poslednjem videu, El je objasnila da bi muškarci "morali da plate na prvom dejtu", jer je ona u sve to već dosad uložila. Ukupna cena njene šminke iznosi 272 evra. Naravno komentari nisu izostali ispod videa. Jedna korisnica je otišla korak dalje I otkrila zbog čega se ne slaže sa stavom influenserke.

"Potpuno se ne slažem sa ovim jer mi same odlučujemo da kupujemo i nosimo šminku", napisala je ona.

Na ovaj način razmišljanja oglasio se i stručnjak za muško-ženske odnose, Niko Emanuilidis (30) koji ističe da bi muškarci trebalo da plaćaju tri do četiri meseca veze.

"A ako ne možeš da platiš, onda ne bi trebalo ni da izlaziš. Trebalo bi da se fokusiraš na svoj posao, svoju svrhu i da zarađuješ novac to te mere da možeš sebi da priuštiš da izvedeš ženu", istakao je Niko, piše Dejli Mejl.

https://mondo.rs/Magazin/Stil/a1905235/zasto-muskarci-treba-da-plate-na-prvom-dejtu.html
Od ovoga može da zakržlja mozak. Kakav intelektualni duel.
Što se tiče teme , prezirem ljude sa zmijom u novčaniku , bilo kog pola. Verovatno bih se iznervirala i otišla do bankomata i podigla celu platu i potrošila je pred njim , ne sa njim.Xe xe..
 
Žene... samo im hrana na pameti.
To kao da dođeš na date s buketom ruža, ona se u licu rastopi, a u sebi misli: "Ovaj majmun je prekrižen za sva vremena. Mon Cheri... Bajadera... puna vreća medenjaka... pečeno prase ili janje na ražnju... a kreten dođe s buketom cvijeća."
Torta Jugoslave, torta.
 
Ne razumem je. Trudiš se. Toliko se trudiš da bih vam platila piće.
E sad baš neću kada želiš platiti.

😡

Iskoristio bi priliku kada bi otišla na WC i ostavio konobaru napojnicu od 50% samo da ga ucijenim da ne dozvoli tebi da platiš.

🐈
 
8kajuv.jpg


Tako...
 
E sad baš neću kada želiš platiti.

😡

Iskoristio bi priliku kada bi otišla na WC i ostavio konobaru napojnicu od 50% samo da ga ucijenim da ne dozvoli tebi da platiš.

🐈
Rekla sam da idem , al nisam tamo otišla.Otišla sam do banke i sklopila ugovor i uzela keš kredit i auto na lizing ( to ne znam šta znači) .Bankrot bejbe.
 

Back
Top