muškarac vs žena

U danasnje vreme valjda zenama. Imaju vise izbora. Mogu biti emancipovane, domacice ili sponzoruse, mogu studirati i elektro i pedagogiju....u politici imaju vise mogucnosti da dodju do neke funkcije zato sto postoje kvote za zene.
I mislim da zene manje pate po neostvarenim ljubavi od muskaraca. Nekako su racionalnije.
U svakom slucaju danas bar nije neki problem da promenis pol ako se ne osecas komotno u onome sta je priroda odredila da si.
 
Snaga..snalazljivost i sposobnost za vise poslova..realno govoreci ono oduvek gde je zenama bilo mesto u kuci bez obzira sto bi danas neke fejk da se emancipuju

Ja bi rado bila kuci i ne bi radila. Oces da se brines o meni? Da me finansiras? Za uzvrat cu ti svakog dana ispricati bar po jedan razlog zasto zenama ne treba emancipacija.
 
Ja bi rado bila kuci i ne bi radila. Oces da se brines o meni? Da me finansiras? Za uzvrat cu ti svakog dana ispricati bar po jedan razlog zasto zenama ne treba emancipacija.

Pa zavisi mora vidim jesil vredna sponzorisanja:mrgreen:inace i one koje imaju diplome nekako ne rade to sto zavrse..i opet dodju na to da su domacice..al kao da se kaze da su sposobne da imaju back up ako im se prebaci da ih izdrzava muz
 
Pa zavisi mora vidim jesil vredna sponzorisanja:mrgreen:inace i one koje imaju diplome nekako ne rade to sto zavrse..i opet dodju na to da su domacice..al kao da se kaze da su sposobne da imaju back up ako im se prebaci da ih izdrzava muz

Kad sam spomenula da me finansiras onda sam sponzorusa. Ako na sva zvona pricam kako sam emancipovana, onda sam fuj i mesto mi je u kuci. Ne razumem.:think: A i koje su tvoji kriterijumi koje jedna cura treba da ispuni da bi je sponzorisao?
 
bolje je biti ono što već jesi, jer, za ime boga, kako bi se navikao na to da si suprotnog pola

a onako hipotetički, možda je malo bolje da si žensko, ali ja ipak ne bih voleo iz gore pomenutog razloga, a i iz još par razloga nešovinističke prirode
 
Kad sam spomenula da me finansiras onda sam sponzorusa. Ako na sva zvona pricam kako sam emancipovana, onda sam fuj i mesto mi je u kuci. Ne razumem.:think: A i koje su tvoji kriterijumi koje jedna cura treba da ispuni da bi je sponzorisao?
:lol:sponzorisao bih neku s duplerica ono model fazon..a lazno emancipovanim pravo da ti kazem ne znam gde je mesto..ja ne znam dal bih jeo njihova jela..najvise mi odgovara neemancipovana vredna kojoj nije tezak posten poso..zgodna naravno:lol:
bolje je biti ono što već jesi, jer, za ime boga, kako bi se navikao na to da si suprotnog pola

a onako hipotetički, možda je malo bolje da si žensko, ali ja ipak ne bih voleo iz gore pomenutog razloga, a i iz još par razloga nešovinističke prirode

Pa nije rec dal bi menjali pol nego sta je bolje biti i zasto iz naseg ugla
 
Poslednja izmena:
Muskarac... :zaljubljena:

Jedino je prob. ako imas mavi kuvac, ali to je retkost, pogotovo na forumu... :rumenko:

Pa svaki pol ima svoje prednosti i mane...ali nekako mi se čini da je muškarcima bolje nego ženama.:think:
Kao prvo ne krvare svakog meseca...pa kad se napiju niko im ne zamera, ma koliko da su bili svinje....lakše im je da nađu posao...nikad ne saznaju kakve su porođajne muke....ne moraju da se depiliraju...lakiraju nokte...prave frizuru...brinu da li su im sise dovoljno velike a guza mala....šta će obući jer im je odeća jednolična...itd.
 
Early game- zena hadns down, nema diskusije tu, imas ceo svet na dlanu, novac,slava,ugled,zayebancija st agod hoces tu ti je
Mid game- hard to say, tada nastupa majcinstvo i to, ako ga izbegnes potencijalno je bolje da budes zena, ako se zaglavis sa time, pa ybg bolje musko onda realno
End game- Muskarac, zena je vec izgubila sve svoje sarmove, dok je muskarac gainovao i bolju figuru i krupniji je, i uopste odmereniji i tome slicno
 
Većina je odgovorila da je bolje biti rodno muškarac što nam samo govori istinu o rodnoj ulozi žene ..a ono o ravnopravnosti podjele osjećaja dužnosti na svim nivoima su izgleda samo priče muškaraca koji i ne žele znati kako se osjeća njihova 'bolja' (džentlmenski, odn. licemjerno patrijahalno..) polovina
Pošto muškarci ne smiju razmišljati o položaju žene, jer bi to ugrozilo njihovu rodnu poziciju najbolje je služiti se poštapalicama žene su ovakve ili onakve .. pa može nam se .. većina bi rekla ..
I tako naša sela puna muškaraca koji 'ponosno' ispunjavaju svoju rodno patrijahalnu ulogu u nedostatku rodno lošije polovine polako izumiru ...
Da li mislite da ne postoji granica onoga na šta su muškarci spremni da bi zadržali svoju ulogu .. i koliko taj faktor ima uticaja na individualno i sveukupno stanje našeg društva ..?
 
Većina je odgovorila da je bolje biti rodno muškarac što nam samo govori istinu o rodnoj ulozi žene ..a ono o ravnopravnosti podjele osjećaja dužnosti na svim nivoima su izgleda samo priče muškaraca koji i ne žele znati kako se osjeća njihova 'bolja' (džentlmenski, odn. licemjerno patrijahalno..) polovina
Pošto muškarci ne smiju razmišljati o položaju žene, jer bi to ugrozilo njihovu rodnu poziciju najbolje je služiti se poštapalicama žene su ovakve ili onakve .. pa može nam se .. većina bi rekla ..
I tako naša sela puna muškaraca koji 'ponosno' ispunjavaju svoju rodno patrijahalnu ulogu u nedostatku rodno lošije polovine polako izumiru ...
Da li mislite da ne postoji granica onoga na šta su muškarci spremni da bi zadržali svoju ulogu .. i koliko taj faktor ima uticaja na individualno i sveukupno stanje našeg društva ..?
Mislim da si ti sestro prsla i da ima ovde jedan forumaš koji ti je ko brat rođeni u ogledalu (hint: na svakoj strani Muškarca bar dve njegove teme). Na sreću pišeš kraće postove. Čuš upala u muški brlog (u kom najmanje muškaraca, al to je već druga priča) i sad na osnovu odgovora zaključuje kako sela izumiru jer muškarci čuvaju svoju rodno patrijarhalno ortodoksno kompleksno simpleksnu ulogu. Kada čitam koliko kučki se tripuje sa ovakvim idejama dođe mi da se zapitam da l vas negde školuju za to. Možda promenim mišljenje i složim se sa kolegom koji tvrdi da je bolje biti žene, nije vama glava za dve noge.
 
Najolje je biti evnuh kao ja, ja recimo nemam nikakvih problema sa hormonima. Jednostavno vodim prelep neseksualni zivot u kojem uzivam sa svojim kompjuterom. Malo mi je cudno sto imam kondilome doduse.
 

Back
Top