muškarac vs žena

Oba pola nose svoje breme....niti je muskarcima toliko lako, niti je zenama toliko tesko...istina je uvek negde izmedju...
Uostalom ne treba uporedjivati....sustina je u razlicitosti!
Uspeh je biti zadovoljan sobom...
 
230698_1961797919042_1065645745_2319971_5453751_n.jpg
 
Jedan je profesor engleskog jezika na ploču napisao: “woman without her man is nothing” i tražio od učenika da stave interpunkcijske znakove.
Muškarci su napisali: “woman, without her man, is nothing”.
Devojke su napisale: “woman! without her, man is nothing”
Kako nekoliko znakova može promijeniti celi smisao!
 
Jedan je profesor engleskog jezika na ploču napisao: “woman without her man is nothing” i tražio od učenika da stave interpunkcijske znakove.
Muškarci su napisali: “woman, without her man, is nothing”.
Devojke su napisale: “woman! without her, man is nothing”
Kako nekoliko znakova može promijeniti celi smisao!

Dugo godina kako pamtim anegdotu.....
Događaj je,navodno,istinit i dogodio se u toku ww2.
Čovek je izgubio glavu zbog znaka interpunkcije - zareza ","
koji je bio postavljen na pogrešno mesto.....!
 
Mislim da si ti sestro prsla i da ima ovde jedan forumaš koji ti je ko brat rođeni u ogledalu (hint: na svakoj strani Muškarca bar dve njegove teme). Na sreću pišeš kraće postove. Čuš upala u muški brlog (u kom najmanje muškaraca, al to je već druga priča) i sad na osnovu odgovora zaključuje kako sela izumiru jer muškarci čuvaju svoju rodno patrijarhalno ortodoksno kompleksno simpleksnu ulogu. Kada čitam koliko kučki se tripuje sa ovakvim idejama dođe mi da se zapitam da l vas negde školuju za to. Možda promenim mišljenje i složim se sa kolegom koji tvrdi da je bolje biti žene, nije vama glava za dve noge.

ali ti upste nisi obrazlozio zasto mislis da je ona glupa, samo si konstatovao da jeste. ona je bar pokusala da objasni svoje stavove
 
ja bih volela da sam muskarac, da mogu da piskim stojeci i da mogu da kresnem sto vise razlicitih zena i da me posle togu zovu baja :lol:
iskreno :rumenko:
a, volim sto sam zena jer mogu da rodim bebu i da sam sigurna da je moja :malav:

pa zar tebe ne zovu bajka posto si kresnula vise razlicitih muskaraca. a neko nece ni te promiskuitetne muskrace nazivati bajama
obicno vidimo ono sto zelimo da vidimo, a onu drugu grupu ignorisemo!

mada tesko je kresnuti sto vise istih muskaraca ili sto vise istih zena?! to je onda vec neka filozofija ?!
 

Back
Top