Muhamed Filipović: Ovo što su nam učilnili je užasno

bolesnjaci spremaju stravicnu osvetu Evropi!

15.07.09. u 18:32 od bosanac_odmila
Fino.
Eh sad bih ja predlozio da evropskoj gamadi uvedemo vizni rezim za ulazak u BiH, a nam barem ne crvaju u nasoj zemlji, ako nam ne daju u njihove. Isto tako, treba ukinuti sve vize za arapsko-muslimanski svijet. Za ljubav treba dvoje, a Evropljani ocito nisu u ljubavi sa nama. Onda, hoce ko hoce...

:eek:
:sad2::sad2::sad2:
 
Do tog saznanja si izgleda stigao samo ti, a svi od Svena Alkalaja do clanova evropskog parlamenta ostadose da came u neznanju.

Ma taj vapaj njihovih zvanicnika moze da se tumaci kao nepravda zbog nagradjivanja Srbije bezviznim rezimom,cak je i Svarc Siling nesto o tome dao intervju (kao kako se to narodu koji je pocinio genocid daje bezvizni rezim a Bosnjacima ne :roll: ).
 
Ma taj vapaj njihovih zvanicnika moze da se tumaci kao nepravda zbog nagradjivanja Srbije bezviznim rezimom,cak je i Svarc Siling nesto o tome dao intervju (kao kako se to narodu koji je pocinio genocid daje bezvizni rezim a Bosnjacima ne :roll: ).

Nadji clanke pa procitaj ponovo, postavio sam ih ovde pre par dana. Njih pre svega boli njihova getoizacija u okviru same Bosne.
 
Mislim da nece jer se beli Sengen odnosi samo na gradjane Srbije bez Kosova

Ne. Beli sengen se odnosi na sve drzavljane Srbije, izuzev onih koji su nastanjeni na Kosmetu. Dakle nije bilo ni reci o tome da se beli sengen ne odnosi na drzavljane Srbije nastanjene u Americi, Francuskoj ili Republici Srpskoj. Pa cak i da je tako, a nije, Srbi iz RS lako ce se snaci da prijave prebivaliste i na teritoriji Srbije pa bi se i taj formalni problem zaobisao.
 
:hahaha: sad vidim ladno ce biti miran protest zbog viza u sarajevu.
pa zar cuvene majke srebrenice da cekaju u redu za vizu, gde ce ti dusa, evropo

A kako bismo mi reagovali da je situacija obrnuta? Radikali i opozicija bi likovali i skakali u nebesa od radosti,a svi kojima nije do izolacije bi osetili debelu gorcinu.

Strasno je to sto su jos malo pa zvanicni stavovi Bosne i Hercegovine da Srbija nije zasluzila beli Sengen. Pa oni su i ocekivali da nece biti predlozeni,zato ne shvatam cemu takvo ponasanje,znali su da ce do ovoga doci. Verbalnim sputavanjem napretka suseda vadjenjem detalja iz proslosti same sebe opet ranjavaju.
 
A kako bismo mi reagovali da je situacija obrnuta? Radikali i opozicija bi likovali i skakali u nebesa od radosti,a svi kojima nije do izolacije bi osetili debelu gorcinu.

haha mozda, ali ima nesto u tom bosnjackom 'sentimentu', neka patetika za bljuvanje, koja samo tim tragikomicnim bosancerosima moze da da ideju da izadju na ulicu i mirno protestuju jer im vize nisu ukinute iako ne ispunjavaju uslove, ba.

Strasno je to sto su jos malo pa zvanicni stavovi Bosne i Hercegovine da Srbija nije zasluzila beli Sengen. Pa oni su i ocekivali da nece biti predlozeni,zato ne shvatam cemu takvo ponasanje,znali su da ce do ovoga doci. Verbalnim sputavanjem napretka suseda vadjenjem detalja iz proslosti same sebe opet ranjavaju.

haha ma nije to strashno, to je ipak smeshno.
mislim, vodeci im 'intelektualac' odmah napise referat o istorijskoj patnji bosnjaka, priceless :lol:
 
I da,vrlo je interesantno da niko ne kudi Hrvatsku koja jos od ranije ima bezvizni rezim,pa bosanski Hrvati mogu u Evropu bez viza. Zato sad Srbija dobija bezvizni rezim i eto prilike da se neki pojedinci jave iz BiH i popljuju to,jer ce im,kako kazu u jednom clanku, tako Republika Srpska uteci iz Bosne i pribliziti se Srbiji,a to Evropljani nisu smeli da dopuste. :roll:

I ne samo to,hrvatske pasose uzeo je i veliki broj Bosnjaka zbog viza,pa ne vidim da sebi Bosnjaci zbog toga nesto prebacuju,a trebalo bi jer je to veca katastrofa za njih.

Cak stavise,nema mesta frustracijama,pogotovo sto iz Brisela za BiH ne stizu tako crne vesti

Грађани БиХ без виза до јула 2010. године?
 
Poslednja izmena:

Back
Top