Mudrolije - saveti

FB_IMG_1599153781959.jpg
 
Babi treba Topla Kupka sa Himalajskom soli,zatim jedan scrub da skine sve mrtve ćelije sa Kože.Nakon toga mora na masažu sa Kokosovim uljem na primer,može i sa uljem od Lavande.Na tretman lica treba da ode,na mezoterapiju,dubinsko čišćenje lica.Botoks isto bi trebalo da uradi da se botoksira,malo manje bora bi trebalo da ima na Licu da izgleda malo prijatnije.Da bi ostala u Svom fazonu kao na slici,oblači se Sportski i Casual trebalo bi da kupi Champion Garderobu.Patike treba da kupi nove u Zari.
 
kad poletis seti se kako je Ikar leteo, nije lose da se razmisli jos malo...
Jasmine,kako je Ikar leteo me zabole.Znaš li kako sam ja letela?Ne ubacuj se sada na Druge Forume.Ako ti je bitno kako je Ikar leteo a ne kako sam ja letela,bila sam stjardesa onda ti ne bi trebalo da se baviš na bilo koji način mojim životom.Ne zasnivaj život na pretpostavkama da sam ja verovatno bila jadnica i šta još možeš da pretpostaviš jer ti se ja ustvari ne svidjam.Proveri uvek ko se čime bavio u životu pa onda osudjuj.
Na primer kada ja tebe pogledam na tvojim Muzičkim Video Spotovima ja Vidim da ti imaš pored sebe devojku koja te sexualno ne zadovoljava dovoljno.Još si sa nekim devojkama koje te isto ne zadovoljavaju sexualno dovoljno.Tako mi deluješ.Vidi se tvoj talenat,a vidim i da si nesrećan jer moraš da se prilagodjavaš devojkama i da im se dosta i ne svidjaš pa moraš da ih pitaš jel tebi to dobro u toku sexa?Onda ona kaže ne,nemoj tako,onda ti nju pitaš a kako ti voliš i trudiš se da je zadovoljiš a onda je to tebi bezveze.
 
Jasmine,kako je Ikar leteo me zabole.Znaš li kako sam ja letela?Ne ubacuj se sada na Druge Forume.Ako ti je bitno kako je Ikar leteo a ne kako sam ja letela,bila sam stjardesa onda ti ne bi trebalo da se baviš na bilo koji način mojim životom.Ne zasnivaj život na pretpostavkama da sam ja verovatno bila jadnica i šta još možeš da pretpostaviš jer ti se ja ustvari ne svidjam.Proveri uvek ko se čime bavio u životu pa onda osudjuj.
Na primer kada ja tebe pogledam na tvojim Muzičkim Video Spotovima ja Vidim da ti imaš pored sebe devojku koja te sexualno ne zadovoljava dovoljno.Još si sa nekim devojkama koje te isto ne zadovoljavaju sexualno dovoljno.Tako mi deluješ.Vidi se tvoj talenat,a vidim i da si nesrećan jer moraš da se prilagodjavaš devojkama i da im se dosta i ne svidjaš pa moraš da ih pitaš jel tebi to dobro u toku sexa?Onda ona kaže ne,nemoj tako,onda ti nju pitaš a kako ti voliš i trudiš se da je zadovoljiš a onda je to tebi bezveze.
Zato se često i ponašaš bezveze.Previše komunikacije u toku sexa je fijasko od sexa.
 
Uvek razmišljamo o posledicama.Ako si ti mene povredio kakve posledice ti snosiš?Neće svi tako da se prave ludi,mnogi ljudi su se jako potrudili oko mene da bi ti od mene pravio Jadnicu.
Evo ti moja statistika.Neko već od vas,od tebe i tvoje braće je trebao da mi se javi negde u gradu,da se pojavi i da razgovara.Koja je Godina?Sve te devojke će tragično završiti,ne forsiraj ih i ne povredjuj mene u dogovoru sa njima.
 
Evo ti moja statistika.Neko već od vas,od tebe i tvoje braće je trebao da mi se javi negde u gradu,da se pojavi i da razgovara.Koja je Godina?Sve te devojke će tragično završiti,ne forsiraj ih i ne povredjuj mene u dogovoru sa njima.
Nisam kao ti,ne zamišljam da sam na drugom mestu,u drugoj državi,drugom gradu.Tu sam gde sam i živim po pravilima u gradu Beogradu u kome živim.Samo neka nameću to njihovo stransko sranje,znaš mi ne tako.Znaš ni mi ne tako jer nam se to ne svidja.Idi tamo gde vi tako sve drugačije.
 
Nisam kao ti,ne zamišljam da sam na drugom mestu,u drugoj državi,drugom gradu.Tu sam gde sam i živim po pravilima u gradu Beogradu u kome živim.Samo neka nameću to njihovo stransko sranje,znaš mi ne tako.Znaš ni mi ne tako jer nam se to ne svidja.Idi tamo gde vi tako sve drugačije.
Ili si tu i razumeš ljude ili ako ne razumeš baš mnogo,drogirao si se i svašta i i dalje ne razumeš. Ideš u neki drugi Grad.
 
Nisam kao ti,ne zamišljam da sam na drugom mestu,u drugoj državi,drugom gradu.Tu sam gde sam i živim po pravilima u gradu Beogradu u kome živim.Samo neka nameću to njihovo stransko sranje,znaš mi ne tako.Znaš ni mi ne tako jer nam se to ne svidja.Idi tamo gde vi tako sve drugačije.
Ili si tu i razumeš ili ako ne razumeš baš mnogo,drogirao si se i svašta i i dalje ne razumeš. Ideš u neki drugi Grad
Ili si tu i razumeš ljude ili ako ne razumeš baš mnogo,drogirao si se i svašta i i dalje ne razumeš. Ideš u neki drugi Grad.
Još nešto,žal za prošlosti je kod tebe izražen.Žal za čime?Sve što je prošlo,prošlo je.Moraš sa stručnjakom da razgovaraš.
 
Ili si tu i razumeš ili ako ne razumeš baš mnogo,drogirao si se i svašta i i dalje ne razumeš. Ideš u neki drugi Grad

Još nešto,žal za prošlosti je kod tebe izražen.Žal za čime?Sve što je prošlo,prošlo je.Moraš sa stručnjakom da razgovaraš.
Znaš kako mene godinama snimaju pijanu u Noćnim Klubovima i u strašnom stanju.Probaj da dodješ do takvog Video Snimka.Nećeš Doći do Snimka,takvi video snimci se uništavaju.Ko gleda nešto čega se ja ne sećam?Da ide po ulici zamnom e a ti si svašta radila a ne sećaš se!Kako se to rešava?To se rešava tih video snimaka ni nema.Vidiš kakav tim ljudi imam.Proveri gde su snimci koje si ti napravio da ja ispadnem budala a ne sećam se tog dogadjaja.
 
Znaš kako mene godinama snimaju pijanu u Noćnim Klubovima i u strašnom stanju.Probaj da dodješ do takvog Video Snimka.Nećeš Doći do Snimka,takvi video snimci se uništavaju.Ko gleda nešto čega se ja ne sećam?Da ide po ulici zamnom e a ti si svašta radila a ne sećaš se!Kako se to rešava?To se rešava tih video snimaka ni nema.Vidiš kakav tim ljudi imam.Proveri gde su snimci koje si ti napravio da ja ispadnem budala a ne sećam se tog dogadjaja.
Mi smo svi u istom Timu u Beogradu koji gledamo na stvari na isti način.
 
Mi smo svi u istom Timu u Beogradu koji gledamo na stvari na isti način.
Pri tom su ljude koji su tu Generacijama toliko izmaltretirali,da ja svakako moram da odem u neku drugu Državu.
Jel to Fer reci mi da se mala Srbija bavi Velikim problemima Američkih Glumaca,mnogi su i okej,šta ćemo sa drugim mnogo Bolesnim.Velikim Problemima tvoje Američke Porodice se bavi mala Srbija.Samo udri!
 
kad poletis seti se kako je Ikar leteo, nije lose da se razmisli jos malo...
Jesm li pogrešila?Nisi se ubacio na drugi Forum nego si ba istom Forumu,na drugoj temi.Svakako sve prate šta radiš i nijedna Amerika ti neće pomoći,a ni Bosna
Ne radi se uopšte o tome da sam ja Srpkinja,jesam nije to bitno već šta meni kao gradjaninu te Države u toj Državi konkretno Srbiji možeš da radiš i iz kojih razloga?Zbog svih drugih stanovnika u našoj Državi mnogo ćeš dobiti batina i sve po redu šta si ti meni,to ćeš sve ti po redu i još gore.
 
Boli me ***** za moje Američko ime koje su mi dali po rodjenju,stalno to radiš neka druga imena izvaljuješ.Imam odavno svoje Srpsko ime i prezime Nataša Milovac.Zajebi tu glupu priču.
Na šta to liči zašto brat i ja nismo išli povremeno u Ameriku ako smo i iz Amerike.Nemaju para a?Govana će se najesti oni ako to forsiraju.Ne u Državi gde imamo tako dobru hranu i sve ostalo za normalan život.
 

Back
Top