Mudrolije - saveti

kad poletis seti se kako je Ikar leteo, nije lose da se razmisli jos malo...
Sa kim ja živim?Eto tu svi pročitajte,svom bratu Nebojši neću ništa spominjati.Glupo je do bola.O tome raspravljamo?Gde su nam Američke pare da uopšte o njima raspravljamo.Nemamo osnova za tu priču.Imamo odavno druge Roditelje u Srbiji,u Beogradu.Ni sa njima više ne bi trebalo da budemo.Odrasli smo ljudi.
 
Sa kim ja živim?Eto tu svi pročitajte,svom bratu Nebojši neću ništa spominjati.Glupo je do bola.O tome raspravljamo?Gde su nam Američke pare da uopšte o njima raspravljamo.Nemamo osnova za tu priču.Imamo odavno druge Roditelje u Srbiji,u Beogradu.Ni sa njima više ne bi trebalo da budemo.Odrasli smo ljudi.
Isti problem imaš,ne baš.Imaš Američke pare,pa si mene našao da zajebavaš?Idi sa svojim Američkim parama u neku drugu Državu.
 
14 dana brodom, aviJonom oko 16 h bez presedanja , plivanje se ne isplati skup je dusek na naduvavanje a autom ne moze kinez jos zabusava sa betoniranjem mosta :(
Destinacija za tebe jedina je Albanija.Bilo mi je žao na početku,ali život ide dalje.Loše žive u Albaniji ljudi,mnogo lošije nego u Srbiji.Amerikanci ako nastave Srbe i Srbiju da maltretiraju sa Albanijom neće ih biti na planeti zemlji.Opredelio si se za Srbiju ili za Albaniju.Probaj mene da odvedeš u Albaniju,tamo svašta ima jel da?Previše mojih skupih informacija za tebe nažalost,kome ih prenosiš dalje boli me uvo,za tebe je sve bilo.Razmisli još malo,bolje kreni odmah u Albaniju ako si toliko planirao.Mogli ste i ti i tvoja braća normalno da se šetate i da živite tu u Beogradu, pojavio si se na Televiziji i svi su nekako navikli na tebe.Nismo vidjali u Beogradu takve bradonje.Od toga nema više ništa.Spakuj se i kreni ka Albaniji,jer ja ne mogu tu normalno više da se šetam po svom Gradu zbog tebe?Od kad to?Svaki put kad me tako maksimalno iznerviraš umre mnogo ljudi u Americi.
 
mnogo volim kada mi tepas Jasmine :D ... :rumenko:
pocinjem da se zaljubljujem u tebe Donatela
Donatela Versace je žena,boli me ***** Jasmine!Zajebavaju nas sve Amerikanci,od Poznatih su svu decu poslali u Yugoslaviju i nameću Američki Stil Života.Mi tako ne živimo.Mi im dodjemo kao neki Debili koji će sve da im snime,samo da vidimo za koje njihove ljude.Kad će oni da mi dodju u Beograd?Mene će ljudi da Mrze a tu sam odrasla a njih će da Vole kad dodju.Tako i Vas.Mi sve prihvatamo Natpise Američke ali slabo Srbi idu u Ameriku,poneki odu.Šta će tamo?
 
FB_IMG_1619344806178.jpg
 
Cela naša zemlja sastavljena je od komada prošlosti. Daleko je od mene i sama pomisao da bi trebalo na toj prošlosti stati. Daleko od toga. U budućnost treba gledati. U budućnost treba ići. U budućnost gledaju i idu svi srećniji narodi. (Crnjanski)
 
"Znaš li šta ostane od čoveka kada ga izneveriš, povrediš, lažeš ili ostaviš? Ostane mu praznina tamo gde su mu nada i ljubav bili nekada. Znaš li šta ostane od čoveka kada svi napuste, iznevere, lažu ili povrede? Ostane samo ljuštura od tela bez duše.

I posle će ga možda mnogi voleti, on njih neće. Neće smeti, neće moći, neće umeti da im bilo kakve emocije uzvrati. Posle će mu možda mnogi samo istinu govoriti, on ih neće slušati, neće više mariti. Oni neće razumeti, ali on zna. Svi pre ili kasnije odu, povrede, slažu ili iznevere. On snage više nema da se krpi i sastavlja posle toga. I pričaju ljudi kakav je sada, kako nije tu ni za koga, kako nikom više ne pomaže kao što je pre.

Znaš li šta ostane od čoveka kada ga izneveriš, povrediš, lažeš ili ostaviš? Ostane mu praznina tamo gde su mu nada i ljubav bili nekada. Znaš li šta ostane od čoveka kada svi napuste, iznevere, lažu ili povrede? Ostane samo ljuštura od tela bez duše.

I posle će ga možda mnogi voleti, on njih neće. Neće smeti, neće moći, neće umeti da im bilo kakve emocije uzvrati. Posle će mu možda mnogi samo istinu govoriti, on ih neće slušati, neće više mariti. Oni neće razumeti, ali on zna. Svi pre ili kasnije odu, povrede, slažu ili iznevere. On snage više nema da se krpi i sastavlja posle toga. I pričaju ljudi kakav je sada, kako nije tu ni za koga, kako nikom više ne pomaže kao što je pre.
S blagim osmehom na licu koji više nikada ne skida, on im tišinom odgovara da ni njemu niko nije pomogao kada je iznutra umirao, kada mu je najviše trebalo. On pomoć odavno ni od koga ne traži. Ljude odavno izbegava. Ni sa kim više ne priča. Sa tišinom druguje, samoći kumuje.

Jednom odbačen, više nikom ne želi da se dopada, nikom nikada više da pripada."
 
"Ako želite da žrtvujete divljenje mnogih muškaraca, a da dobijete kritike jednog, onda se udajte."
Sređivanje je dosadno. Kada dođete u određene godine, dekorišete sebe da privučete suprotni pol, što sam radila. Sada sam prevazišla to."
Ketrin Hepbern
 

Back
Top