momci i cvece

salu na stranu dok sam vjerovao u planetu zemlju i zemljanke znao sam kupiti po koju ruzu..jednom davno sam htio da poklonim nesto jednoj djevojci do koje mi je bilo stalo...kao red je prvi put upadam na gajbu...onda sam se sjetio i uzeo jedan lijep hed i nasao neku crvenu trakicu pa joj poklonio...bilo je bas lijepo
 
salu na stranu dok sam vjerovao u planetu zemlju i zemljanke znao sam kupiti po koju ruzu..jednom davno sam htio da poklonim nesto jednoj djevojci do koje mi je bilo stalo...kao red je prvi put upadam na gajbu...onda sam se sjetio i uzeo jedan lijep hed i nasao neku crvenu trakicu pa joj poklonio...bilo je bas lijepo
jedan lep...sta?
 
salu na stranu dok sam vjerovao u planetu zemlju i zemljanke znao sam kupiti po koju ruzu..jednom davno sam htio da poklonim nesto jednoj djevojci do koje mi je bilo stalo...kao red je prvi put upadam na gajbu...onda sam se sjetio i uzeo jedan lijep hed i nasao neku crvenu trakicu pa joj poklonio...bilo je bas lijepo

E sad si me raznezio...;-)
@tema
Ma kakvo cvece?! Bolje nek mi kupi kinder-jaje.
Volim cvece samo u saksiji.
 
Huso dobio hemoroide i kao i obicno posavjetuje se sa svojim jaranom Hasom sta bi bilo dobr za to a ovaj mu rece da ih maze tozom od kave.
Posle nekoliko bezuspesnih pokusaja rijesi ipak da ode kod doktora.
Doktor pogleda i zapita:

Matere ti huso, cime si to mazao?
Tozom od kave!
Ajde sada fino obrisi to!

Gurne Huso prst, obrise, a doktor pocne gledati. Poslije nekog vremena upita Huso:

A sta ima, doktore?
He, imas dobitak, a mozda ti se i zelja ispuni.
 

Back
Top