momci i cvece

muskarci su svinje samozive..samo misle kako da nam strpaju kitu...ni malo paznje i neznosti ne mozes ocekivati od njih

Nisu bas..ima i toga, ali nisu ni sve devojke bas najfinije;-) Cvece i drvece kao i svaki drugi poklon, nisu samo pokloni vec i nacin komunikacije, nacin da se nezno zensko srce pretvori u harfu, a zatim na njoj odsvira melodija za pamcenje...ali treba biti maestro pa znati kada, sta, kako i kome pokloniti...

Uglavnom, poenta moje price je...sve koje misle lose o muskarcima, nisu naletele na mene...osim sto sam super, takodje sam i skroman:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pozdrav i gazeli, koja mi se bas svidja...
 
Ne volim da od muskaraca dobijam cvijece...
I nije to zbog cvijeca, lijepo je cvijece, kako da nije, nego zbog manira koji obicno uz to idu...
Odmah se tu stvori atmosfera neke paloma romantike, od koje se meni povraca...
I jos se od zene ocekuje da padne na to kvaziromanticarsko smece...
Fuj...
 
Ma nije problem kupiti i pokloniti cvece. Problem je preneti cvece do devojke. Vidi te mali milion poznanika, komsija, drugova.....a onda dobijes osecaj da svi bleje u tebe i smeju ti se "vidi papucara" :) :) :) :)
 
Ne volim da od muskaraca dobijam cvijece...
I nije to zbog cvijeca, lijepo je cvijece, kako da nije, nego zbog manira koji obicno uz to idu...
Odmah se tu stvori atmosfera neke paloma romantike, od koje se meni povraca...
I jos se od zene ocekuje da padne na to kvaziromanticarsko smece...
Fuj...

bash tako...instant romantika...
 
m, nešto ste mi mnogo osetljivi na romantiku..vi p.o.r.n.o. glumci..

156293.jpg
 
Volim da dobijam poklone, bilo kakve, bitna je paznja...a jos vise volim da ja drugima poklanjam...Zadnji put sam dobila cvece za rodjendan...mala korpica, jako simpaticno i prelepo...a decko zna da mi kupi ponekad kinder jaje... ali se ipak najvise obradujem kad mi spremi rucak...
 
Ima mnogo lepih i dobrih sajtova sa dostavljanjem poklona i cveca na kucnu adresu. To se meni svidja, jer, kad mi je decko tu, meni je to najlepsi poklon, i prosto mi je glupo da mi daje neke poklone, predmete, stvari, cvece, kad nije tu tek onda poklon dobija na znacaju.
 

Back
Top