Moje gnezdo

Nemoj da se ljuts,salim se bre! :D
Soba ti je bas .....zivopisna.....onako BOOOM! :lol:
Super je.
Nego ti mene malo zezas,pa i ja tebe. :razz:
Aj pomzi mi...mrzi me da budim kevu,sta je lava lampa? :lol:
 
lava-lamp-5210-l.jpg
mathmos-astrobaby-lava-lamp---blue-green.jpg
Large5224-AquaB.jpg

ovo! :razz:
ono sto cu da kupim cim se sledeci put setim :D
 
Ma idi, hebale vas lava lampe, nocas sam sanjao kako neki pobunjenici u nekoj juznoamerickoj zemlji prosipaju tu tecnos iz tih lampi po putu i kako to przi asfalt da ne bi mogli panduri da prodju kolima :lol:
 
Lexa:
Malko sam zblanuta, Amfibijo, nisam skrolovala sliku, pa nisam videla na vreme, imamo isti monitor, isti telefon (fiksni) i istu kinesku lampu, samo što je moja crno-zelena :mrgreen:
Odmakni taj telefon od monitora, slušalica može da ga skenja :lol:
inace ne stoji na stolu nego na kucistu pored stola.
sme li se to? :-?
ali ti nemas pceliiiiiceeeeeeee... :-D
ajd slikaj necim pa postuj..
 
i ja cu da uslikam svoju sobu...samo da je sredim :? vec jednom :?
mada je ja ne dozivljavam kao neki moj kutak i moje gnezdo...
verovatno zato sto zivim sa bratom - komp je recimo u njegovoj sobi, tv u mojoj,pa boravimo cesto jedno kod drugog u gostima...i uopste ja sam podjednako cesto u njegovoj i u svojoj sobi a kada on otputuje zaposednem ceo stan... predsoblje, kuhinja, njegova soba, sve mi je nekako podjednake vaznosti i u svojoj sobi se ne osecam intimnije nego na drugim mestima u stanu...
u stvari, kad malo bolje razmislim vise dozivljavam kao neki svoj licni, intimni kutak svoju malu kancelariju...nego svoju sobu! :D
 
E, hoću jedared, ali mora bratu da stigne neki zaostatak od plate, pa da udružimo snage za digi. fotoaparat :mrgreen:
Nemam pčelice ali zato imam..... pa imam... Ovaj.........
Sunđer-Boba! :P
E, Loop, nije strašno ako si perfekcionista, dešava se to.....
 
Sto se tice uredjenja zivotnog prostora uopste nisam perfekcionista, mogao bih da zivim i u svinjucu biz problema, ali me interesuje da li je vecina muskaraca takva.
Sudeci po ponasanju iz armije cini mi se da jeste, ali izgleda da ovi sto koriste net imaju malo drugaciji stav.
 
Kod mene je umeren svinjac. Ne volim kad je haos takav da svaku stvar koja mi zatreba moram pola sata da trazim po nemogucim mestima, ali sterilni red nit' moze dugo da se odrzi (a mrzi me da svaki chas spremam sobu) nit' je dobar za kreativnost :)
 
a ja nemam slike svoje sobe.... a i ova sad je skroz bzvz... nisam joj posvetila paznju uopste jer je stalno menjam.... pa nije nesto stilizovana, sto kod mene i nema veze jer sam toliko neuredna da niko na stil ni ne obraca paznju.... bansee je super.... yebote, po mojoj sobi prosuto ulje, tempere, flase, pikavci i prevrnute soljice kafe dok se ne istrosi servis.... i sve je na podu ili nabacano po policama... samo su fioke i ormari pod konac..... to mi je neki trip... sve je pod pravim uglom slozeno u ormaru.... i da... sva obuca mi je na podu.... krevet u zivotu nisam namestila.... a kad je sredim, nista ne zapamtim... mislim gde sam sta ostavila....ovako znam da su patike negde u onoj gomili, da je ne znam sta u ovoj gomili itc.... a ranije sam i slikala po zidovima.... pa smo morali da obijamo malter posle jer nije moglo da se prekreci.... namestaj je indijski, ali nema detalja.... samo krs...
 
livija extra avatar :)

Ja sam za manje od mesec dana negde u svojoj sobu uspeo da izgubim neki mnogo vazan papir iz armije, licnu kartu i 700 din. Ja znam da je negde u sobi ali pojma nemam gde i vec vise od 15 dana ema sanse da nadjem :roll:
 
loop:
livija extra avatar :)
:shock: hvala, ti si jedini koji me nije zamolio da ga promenim..... :-D
loop:
Ja sam za manje od mesec dana negde u svojoj sobu uspeo da izgubim neki mnogo vazan papir iz armije, licnu kartu i 700 din. Ja znam da je negde u sobi ali pojma nemam gde i vec vise od 15 dana ema sanse da nadjem :roll:
ne znam sta da ti kazem... ima da padne neko spremanje.... :-D
 
:lol: i meni , samo imam mali problem da nadjem bilo shta shto mi treba :lol: neko bi se mozhda i zapitao zashto mi stan svaki put izgleda kao da su ga provalnici raskupusali, ali to samo ja svakodnevno pokushavam da najdem neshto prebacujuci sa jedne gomile na drugu 8)
 
Vecina vas ima nesto mnogo stvari....ili mi se tako samo cini posto je meni sve zatvoreno po plakarima i fiokama.......kod mene dugo treba dok se ne napravi bas veliki nered....a onda veliko spremanje,napunim po dve-tri one velike crne kese djubretom....skoro totalno ispraznim sobu....pobacam i neke stvari koje ce mi mozda trebati......i tako svake dve-tri godine.
 

Back
Top