Moje gnezdo

Ala neko ovde ima neurednu sobu.......C,C,C,....cudi me da gace ne vire iz klavira.

Moja soba je veeeoma uredna.U mojoj sobi preovladjuju crni tonovi.Kompjuterski sto sam sa svoje dve nezne umetnicke ruke i 10 tananih prstiju sam sastavljao i sav sam se ukocio i dobio zuljeve koji su pritom ispucali.Imam veliki krevet na rasklapanje i crvenu kantu za otpatke da razbije monotoniju.Ugradjen plkar duz celog jednog zida sa policama i ormarima i fiokama.Jednu fotelju koja je shit,i jos jednu plasticnu crnu policu na kojoj je TV.
Slike stizu nakon kupovine skenera ili nekog digitalnog fotoaparata.
 
I sta je bre ovo,svi imate neke super parkete ko da ste Rokfeleri.....one sto zovu brodski pod a ti su super a u svim stanovima gde sam ja stanovao su bili oni ocajni parketi sastavljeni od onih malih drvaca u kvadratima.
A sto se krecenja tice zidovi su beli i natopljeni krvlju raznih paukova,buba i komaraca.
 
I bre Banshee kako te ne mrzi da brišeš prašinu međ' svim tim džidžama? :D

Evo i mog radnog kutka. Imam još krevet preko cele sobe - dupli :mrgreen: i neku policu na kojoj je televizor i video koji služi kao tjuner (ne radi od kad je Anči (sestrična - 2.5 god.) nešto ubacila u njega). Pored je polica sa knjigama. Na jednom zidu je maketa diplomskog, na drugom plakat Werner Jeker design i neki moji crteži...a da treba i da se kreči. Opet Anči. Malo crta dok ja nisam tu... :D

wwdzqs.jpg
 
jel velika :D ja viđam samo neke male, kineske, pa odlažem kupovinu! Oču veeeliku lava lampu, od bar metar!!!!
btw. pa šta fali malo kiča, to je začin. Meni je zabrasto detalj :mrgreen:
 
Malko sam zblanuta, Amfibijo, nisam skrolovala sliku, pa nisam videla na vreme, imamo isti monitor, isti telefon (fiksni) i istu kinesku lampu, samo što je moja crno-zelena :mrgreen:
Odmakni taj telefon od monitora, slušalica može da ga skenja :lol:
 
A imamo i vrlo slične papuče. Jbt, ovo me zabavlja...
Mislila sam da je senka od otvorenih vrata.
Zanimljivo ovako analizirati slike, sad ću da se bacim na neku drugu.
 
LePiaf:
E, a imam i lava-lampu :mrgreen:
lava5cn.jpg


Nemojte mi samo reci da je kicheritza, poshto znam da jeste, ali nisam mogao da odolim :)


aaaaaa....ocu i ja jednu :D
oduvek sam htela narandzastu lava lampu i nikad je nisam kupila :sad:

@frozen:ko sto rekoh to je sredjeno,i ja sam mrtva ozbiljna.
 
Ja ne znam sta sad da kazem na ovo.....muz ce valjda da ti pocisti sve to djubre......
A ne znam ni sta je lava lampa. :lol: El to neka zivuljka unutra sto svetli?I....sta ako izadje napolje i pojede te? :shock:
 

Back
Top