Moje gnezdo

de si mafibijo ninjo:lol:
e moj muz je imao bas leeepu sobu pre mene...malo stvari ali classe
teske somot zavese kraljevske plave boje(preko tankih providnih zavesa)
i isti takav prekrivac za yebodrom
u jednom delu mala garnitura za sedenje od trske i mali dvosed sa tv-om naravno
onda sam dosla ja i nagoozila svoje ikebane,lampe,slike,fotografije na kraju od ogrmone sobe nismo imali gde da se okrenemo
a da prvo je zapravo dosao on da zivi kod mene...i nista nije promenio(sem njegove mame koja mi je dala bezbroj saksija sa cvecem)
 
el fleke od ejaqlata?...masturbirash po zidu?...pa dobrooo...svashta lozhi ljude (:

moja soba ownz...imam veliki ormar al tju ga se qtarishem shto pre...ima vitrina u njoj par nekih slika za lichnu...par karti s koncerata...tu su neki stripovi i neke sholjice koje nisu imale gde drugde da budu pa sam ih tu metio...imaju neke crvene chashe za zhestinu koje sam qpio od prve plaaateee (: ...i novchanik sam qpio...koji sam nosio mesec...imam police s riiizlaaamaaa...imam policu s stripovima i zvuchnjacima i diskovima i karticama i lichnom i doqmeeeentimaaa...imam jednu s fosilima i figuricama i pre par dana sm je sredio i skroz mi se svidja kako izgleda sliko sam je..al netju da kachim kad ste baxuzi...imam sliq na zidu...ulje na platnu slikao moj neki drugar...imam na zidu grafit...tj dva...mala...imam mali tv koji palim samo posle 12...imam neq hrpu nechega na nekim policama...uvek je nered nikad ne usisavam zato shto svaki dan imam drugare u sobi pa se cirqlishe tako da nema svrhe usisavati...na stolu je u zadnje vreme gomila kartica jer igramo igru s njiiiima...a inache je uvak bila neka hrpa nechega...tako je i na stolu za komp...ima mesta za tastaturu i ruke sve ostalo je...puno..i nered mi strashno odgovara...tachno znam gde je shta kad je nered...posle sve kao raspremim...i to je tako par dana...posle sve neshto spushtam i uzimam i sve...i onda je opet nered...imam cerovq grejem se na struju...na njoj ima tjasa...tjasa - hehe tjasa...i naravno kartice...i veeeelki krevet imam...mali al rasklopljiv...sad se neshto okretjem...meni su uvek preko stolica i vrata na ormaru stvari...paantalone...koshulje duksevi jakne il shta vetj...al uvek...i sve tako zaboravim da bacim na pranje a onda jedan dan nemam shta chisto da obuchem...i zayebem se...i imam obavezno flashu s vodom...ranije malu onu od kisele...sad onu od 2l...i po podu ima stvari...matkeri...kartice...chasopisi...svashta...e da i uvek su mi kovanice po podu...ispada kad se oblachim il svlachim il na stolice kachim (: ...pa me mrzi da poqpim...joj bre e netje vishe tako netje nishta da me mrzi treba elana i volje i ...ma mrzi me
 
evo je polica evo je poliiiicaaa...kako volim svoju sooobuuu...a bitje josh bolja u planu je velika staklena vitrina s onim kao malim reflektorchitjima i rizlama i...ma bitje haos haaaos...upaljach sam qpio isto na pochetq radnog veka...od tad je na polici...nekako dobar je...al smaranje je paziti na upaljach...jedva sam naviko na telefon da pazim a zamisli na neshto nebitno kao upaljach...a i promenio sam se puno pa mislim yebesh upaljach braaateee...joj ja sve neke gluposti chuvam...

njaaa imam gatje moje bivhse ljubavi (:{ ...al ono stoje na dnu ormara ispod hrpe nekih prekrivacha i slichno...mogla bi tema o tome a?...mislim to neka pricha chesto proturana...al svi bi se istripovali da sam neki fetishist il shta vetj...il da sam onaj shto se ponosi kao imam suvenir...a kao nije tako nego nebitno...elem polica...

img14038hg.jpg
 
da da to je chokoladno dobio za neq novo godinu...e al chudno kako slatkish naprave u obliq amanita muscarie...bash chudno da ljudi imaju u glavi sliq gljive kao bash te gljive...valjda se urezalo kroz vekove...e treba mi informacija o gljivama roda psilocybe...el se kazhe rod?...il beshe familija il je to grupa il shta vetj?...
 
moram priznati da je pecurka na mene ostavila najjaci utisak
ima ona prica kad pada kisa a sve zivotinje pod pecurku da im ne pokisne krzno
cak je i medved stao ispod
kisa padala a pecurka rasla
kad je stala svi izasli i nastavili svako svojim poslom
 
pa pitaj onu gljivu
mnogo sam opterecena forumom i hranom. a dobro usko sam specijalizovana

imam dosta gomila po sobi ali cu ih jednom smanjiti. i imam neke sitne ukrase koji sluze da skupe prasinu. bas sam pomalo razbarusena
 
ja u onoj komodi sa televizorom..ima jedna kutijica sa malo zlata.to je jer sam siromasha...pa bas su vam lepe sobe..sredjene i fine...meni su zidovi prazni..to je iz perioda kad sam bila prazna...sad bih nesto stavila ali necu nekodjubre ni nesto sto skuplja prasinu..pa su tako i dalje prazni...a htela bih npr neko suvo cvece jer to je sada in.
mada mi mnogo da dam 1000 din za to pa sam htela sama danapravim al treba da naberem preko potoka...tamo gde berem ljubicice.
imam i neko lepo cvece,...bendzamina i neko barsunasto..ukrala sam pelcer u nekoj bolnici kad sam isla na praksu.
imam i terasu.
ja sam aktivni net korisnik :-D
 
E, Amfibijo, kakva ti je to frizura, vidi se na senci?
Pomenuo čovek one zvezdice, e ja sam to polepila pre nekoliko godina po plafonu, ima ih oko 140, mada sve manje i manje, stalno otpadaju... Polepila sam ih u sazvežđa, ali sam ih obrnula, kao u ogledalu, nije bilo namerno. Retard.
Nem' pojma, komp se nalazi na nečemu što je istovremeno polica za knjige i ormar, gore linija, iza TV iz perioda inflacije... E sto je zabijen u mrak i ne mogu na njemu da učim, nervira me, ne znam ni koji će mi.
Imam ona grozna bapska vrata sa staklom, na koja sam nabila tamno zelenu zavesu :rolleyes:
Crvenii tepih, crvenkaste tapete, prekrivač na kauču i onaj dvosed, tabure, pa da, pretežno je crvena i zelena, ona mrežica za komarce, pa neki zeleni jastuci i crveni ramovi za slike, kao sam htela nešto da uklapam :? ...
E, da, luster je fin, neki cvetni, i bela peć, i ja mislim da nema više ništa :?
Svuda su razbacane neke kopirane gluposti, sveske i knjige, i odeća, mrzi me da je slažem :roll:
Moram da poskidam ove slike sa zidova, krajnje je vreme.
Joj, kakve slike, iza je obešen stalak za kasete. Ne rade dekovi, ionako, kad u jedan ubacim kasetu drugi se zaglavi, mnogo zanimljiva tehnologija :roll:
I tako..... Gužva je ovde...
 
E da, sunđer Bob Kockalone u poluizduvanoj vreziji bulji u mene, baš sad... Izduvali smo helijum, ako je uopšte to bilo unutra. On je baš ekstra detalj :P
Pepeljare svuda oko mene, a ne pušim, i prazna flaša, prokišnjavalo je zadnji put, pa se vide fleke na plafonu. Ma ova se kuća raspada od bombardovanja, samo je pitanje vremena :rolleyes:
 
a na vratima tarmijev poster u prirodnoj velicini.
pa se svako vece pred spavanje molim pred tom slikom.a onda malo placem....

btw gade,nije ni tvoja deponija ono sto je nekad bila...mnogo ti je cisto...bljak :x :razz:
 
ne...samo volim da mi zauzima prostor dva metra u duzinu i pola metra u sirinu,a ponekad ga koristim i kao policu ili sto za rucak :D

pa naravno da znam :lol:
mislim znam da sviram koliko su me za 6 godina naucili :roll:
 
Lexa:
E, Amfibijo, kakva ti je to frizura, vidi se na senci?
U mojoj je sobi indirektno svetlo tako da nema senke....Ova senka ne znam otkuda je,mozda od radne lampe ili od blica...
sve jedno ono nije moja kosa na senci...naime na slici mi je kosa sasvim ok ali pokazujem nesto ustima pa je neprimereno :roll: pa sam se stavila kao njinja ...asa !!!




a ovo je mo je najvece blago
 


evo loop,upravo sam slikala klavir da bi ga video...sad me blam kad vidim koliko dugo nisam krecila sobu...:shock:

i evo jos dve slike iz drugog ugla...toliko od mene,nemam vise nista u sobi osim kreveta i dva ormana.....

inace ova vitrina mi je posle kompjuterskog coska omiljeni deo u sobi jer sadrzi stvari iz svih perioda mog zivota,cak i neke matore knjige starije od mene,razni krs koji sam ne znam odakle dovlacila,pivsku flasu i casu,osuseni lak za nokte koji sam upravo ugledala i koje ce da leti u kantu i slicne gluposti :roll:
 

Back
Top