Moj Idealni Auto!

:-D :-D :-D :-D :-D :-D
 

Prilozi

  • 1967_Ford_Shelby_Mustang_GT-500_f3q.jpg
    1967_Ford_Shelby_Mustang_GT-500_f3q.jpg
    76,7 KB · Pregleda: 2
Obozavala sam svoje prvo auto koji je bio star 11 god,bez klime,serva,elektronskih podizaca stakla i svih onih korisnih stvarcica koje nam olaksavaju voznju i dugi boravak na semaforima(ili mostovima,pogotovu kad si u sendvicu izmedju dva smrdljiva kamiona a strasno je vruce,a moras da zatvoris prozor)
Sad sam opet presretna ,jer imam najlepsi mali auto koji sam mogla pozeleti.Ponosni sam vlasnik toyote yaris,crne boje i crvenih papucica(valjda se tako zovu one stvarcice dole,ma znate...gas,kocnica i tako to...sramota...nista ne znam o autu sem da vozim)
Ima sve ono sto gore navedeni prvenac nije imao(suzuki swift) i svaka voznja je pravo uzivanje a pogotovu kad vozim par sati izvan grada...muzika,put,on i ja...ma divota!
 
Betty:
uuuh......rešila sam: treba nekako da se upakujem kao paket uz ovaj auto. Ko kupi njega, da dobije i mene gratis :D


a muFalo, papučiCe se zovu te pedale, a ne papučiĆi :lol:


moze li ikako bez tebe....sta zena ima da trazi u sportskom automobilu?xexexexexe
misssim ne znaju ni najobicniji automatik da voze....
 
Betty:
Kako zamišljate svoj idealni aFtomobil? :D koje osobine treba da poseduje ta paklena makina, i šta biste s njim radili (garaža, aksesoar, kuda bi putovali....boja sedišta, dodatne f-je i ostalo, šta god vam padne na pamet :P )?


poz. od The Ness Cafee Betty :)
joj novi mini moris...tirkizni...lutkica moja buduca u nekom drugom zivotu... :)
 
Betty:
Kako zamišljate svoj idealni aFtomobil? :D koje osobine treba da poseduje ta paklena makina, i šta biste s njim radili (garaža, aksesoar, kuda bi putovali....boja sedišta, dodatne f-je i ostalo, šta god vam padne na pamet :P )?


poz. od The Ness Cafee Betty :)
Moram da se nasmejem kad se setim kakve sam fantazije o kolima imala, kakve sam aute u stvarnosti imala a sta mi je sada najdrazi auto...Verovali ili ne Ford tranzit kombi bus...E zasto bas on...kad ga zapazite pogledajte ga malo bolje....on je putujuci stan na tockovima....praktican i simpatican, meni i osobi koju volim pruza veliko zadovoljstvo...
 
Idealan auto za mene je onaj u koji mogu da stanem kao covek, koji ima mesta za druge kao i za plinsku bocu pored koje opet moze da stane jos mnogo stvari. Ne sme da truli i mora da ima preko sto konja.
 

Back
Top