Moj Idealni Auto!

muvalo:
Svaka varijanta bi mi odgovarala: sa muzem, ili samo zensko drustvo, ili sama. Al pustila bih Hendrixa do daske, bez obzira na ostalo :) Nije vazno gde idemo, samo da se krecemo, i brzoo


Takođe :) Ali kad bih SOLO išla...onda bi to morala da bude duuuga vožnja da se nauživam. :roll: Mada više volim avion za slušanje muzike. Msilim, ako mi je baš do muzike i prevoza :lol:


Stvarno, baš ima neke muzike što je za dugu vožnju po kontinentu / po obali / po pustinji. Šteta ondaK ne odlsušati je u ambijentu koji zahteva :P
 
SUBARU_IMPREZZA_WRC2006.jpg
 
DukeofSerbia:
BMW series 3, 5 и 7. И наравно, у дизел варијанти.

REVOLTIRAN SAM. a cime sam revoltiran i sta me ubedljivo najvise iznervira je kada vidim naprimer neki super auto ali U DIZEL VARIJANTI. kada vidim naprimer bmw 730d ili tako neke kombinacije a S klasu kada vidim u dizel varijanti isto iz****m skroz....

zasto? auto je jedan od statusnih simbola i da bi vozio ili bio vozen u "sedmici" verovatno si, naprimer neki CEO i uz taj auto imas i odgovarajucu kucerinu, verovatno i IWC satove furas - u kolekciji od jedno 2-3 boje... i sve tako redom. pa kad si tako pun ko brod zasto ne benzinca koji ce da trosi 25 litara na 100km?! znaci fora luksuzni automobili koza, sve ekstra a dizel motor to mi je najveci indikator da osoba za volanom nije ono kako zeli da ga drugi vide. jedini exception je V10 Touareg sa dizel motorom... cak ni X5 nije opravdan sa dizelom... G klasa mozda, nisam siguran... ali stara da, nova verovatno ne....

uglavnom - tvoj post me je bas unesrecio..... zbog onog NARAVNO. to dizel je ok za golfove, company car i tako te automobilcice.... ali sedmica u dizel varijanti...

inace ne vozim, i nemam ambicije da vozim niti se vidim za volanom. automobili koji se meni dopadaju su pre svega komforni na zadnjem sedistu i iz njih se lako izlazi...
 
VOLVO ili Saab definitivno stajlish mada i PT kruzer je smekerica ima pricu..a jedino sto treba da ima..je to sto vec ima i da kreenemo putovanje evropa pa dole istra hrvatsko primorje jaranska magistrala,italija...sta reci
 
xmm... uopste ne marim za automobile... vazno da je ispravan, da ima sve sto je potrebno za maksimalnu sigurnost u voznji... to znaci i da je nov ili noviji
da nije ni mali, a ni velik... da nije previse brz jer cu se negde slupati (tesko kontrolisem nogu na gasu kada osetim brzinu)

lepo je videti lep auto, ali mene oni smaraju... ne zelim da posedujem neki skup auto, opterecuje me to
 
the.nesica:
REVOLTIRAN SAM. a cime sam revoltiran i sta me ubedljivo najvise iznervira je kada vidim naprimer neki super auto ali U DIZEL VARIJANTI. kada vidim naprimer bmw 730d ili tako neke kombinacije a S klasu kada vidim u dizel varijanti isto iz****m skroz....

zasto? auto je jedan od statusnih simbola i da bi vozio ili bio vozen u "sedmici" verovatno si, naprimer neki CEO i uz taj auto imas i odgovarajucu kucerinu, verovatno i IWC satove furas - u kolekciji od jedno 2-3 boje... i sve tako redom. pa kad si tako pun ko brod zasto ne benzinca koji ce da trosi 25 litara na 100km?! znaci fora luksuzni automobili koza, sve ekstra a dizel motor to mi je najveci indikator da osoba za volanom nije ono kako zeli da ga drugi vide. jedini exception je V10 Touareg sa dizel motorom... cak ni X5 nije opravdan sa dizelom... G klasa mozda, nisam siguran... ali stara da, nova verovatno ne....

uglavnom - tvoj post me je bas unesrecio..... zbog onog NARAVNO. to dizel je ok za golfove, company car i tako te automobilcice.... ali sedmica u dizel varijanti...

inace ne vozim, i nemam ambicije da vozim niti se vidim za volanom. automobili koji se meni dopadaju su pre svega komforni na zadnjem sedistu i iz njih se lako izlazi...

Ne slazem se bas sa tobom.Kad vec spominjes bmw,znaj da dizeli idu isto kao i benzinci kada se radio o novijoj generaciji bmw-a.Naravno u to se ne racuna M klasa.
I ne kupuju svi skup i veliki auto samo da bi ga brzo vozili.Svako ima neki svoj razlog .....
 
Maxy:
Ne slazem se bas sa tobom.Kad vec spominjes bmw,znaj da dizeli idu isto kao i benzinci kada se radio o novijoj generaciji bmw-a.Naravno u to se ne racuna M klasa.
I ne kupuju svi skup i veliki auto samo da bi ga brzo vozili.Svako ima neki svoj razlog .....

ali slucajevi o kojima sam pricao najcesce imaju razlog qrcenje jer su jedva skupili za taj auto pa im malo mnogo da sipaju benzin svakih 200-300km koji je skuplji od dizela. mislim, na ljude koji kupuju dizel varijante tih automobila gledam samo kao na stekare...

hvala bogu da ne prave m klasu u dizel varijanti a osecam da bi se i tu nasli svakakvi pajseri i turci da ga kupe jer je, eto M5 ili M3....

kad ferari pocne da pravi automobile sa dizel motorom - mozda pomislim da promenim misljenje u vezi svega toga. dobro, evo moze i bentley ili aston martin....
 
Ne volim male automobile!!!! Ni crvene!!!
Nov, brz, startan, sportski (ako je izmišljen neki sa velikim prtljaznikom), sve full, muzikica i neko ko se nece grcevito drzati za sediste i uobicajno zvocati "uspori, uspori!!!"
Ih, ma svugde bih isla!!!
 
the.nesica:
REVOLTIRAN SAM. a cime sam revoltiran i sta me ubedljivo najvise iznervira je kada vidim naprimer neki super auto ali U DIZEL VARIJANTI. kada vidim naprimer bmw 730d ili tako neke kombinacije a S klasu kada vidim u dizel varijanti isto iz****m skroz....

zasto? auto je jedan od statusnih simbola i da bi vozio ili bio vozen u "sedmici" verovatno si, naprimer neki CEO i uz taj auto imas i odgovarajucu kucerinu, verovatno i IWC satove furas - u kolekciji od jedno 2-3 boje... i sve tako redom. pa kad si tako pun ko brod zasto ne benzinca koji ce da trosi 25 litara na 100km?! znaci fora luksuzni automobili koza, sve ekstra a dizel motor to mi je najveci indikator da osoba za volanom nije ono kako zeli da ga drugi vide. jedini exception je V10 Touareg sa dizel motorom... cak ni X5 nije opravdan sa dizelom... G klasa mozda, nisam siguran... ali stara da, nova verovatno ne....

uglavnom - tvoj post me je bas unesrecio..... zbog onog NARAVNO. to dizel je ok za golfove, company car i tako te automobilcice.... ali sedmica u dizel varijanti...

inace ne vozim, i nemam ambicije da vozim niti se vidim za volanom. automobili koji se meni dopadaju su pre svega komforni na zadnjem sedistu i iz njih se lako izlazi...

ta prica o tromim dizelima je vazila do pre par godina (ono dok je golf 2 1.6D carovao nasim prasnjavim drumovima).... savremeni dizel motori jako lepo cupaju, idu i ubrzavaju....
a sto se ustede tice... jedno je stipsarenje a drugo rasipanje... ne vidim nista lose u tome da trosis na gorivo mesecno 100 evra manje, ako te pri tom performanse motora zadovoljavaju...

druga stvar je sto golemu limuzinu tipa serije7 ili S klase nikad ne bih vozio... radije nesto manje i namudjeno....prilagodjeno uzitku na prednjem levom sedistu
za pocetak, vidim sebe u lepoj, crnoj A trojcici...
ali ovo je tema za zene, tako da...
 
Betty:
Kako zamišljate svoj idealni aFtomobil? :D koje osobine treba da poseduje ta paklena makina, i šta biste s njim radili (garaža, aksesoar, kuda bi putovali....boja sedišta, dodatne f-je i ostalo, šta god vam padne na pamet :P )?


poz. od The Ness Cafee Betty :)
MOJA BUBA.....SAMO KAD JE CALE OPERE POSLE DOLASKA SA PECANJA!!!
 

Back
Top