Miša Omega vlasnik elitnih restorana u Beogradu

sto se nisi ti pojavio na tenderu, pa ih sjebesh?
Ako oni ponude 100 evra ti kresnes 300 evra i zeznes ih.posle platis dugovanja firme, zaostale plate, modernizujes proizvodnju,sredis poslovni prostor.
Mislim da je fabrika 29 novembar, ono gotova jela i tako to prodato za 100 000 evra.
Sto nisi uzeo?Ti kao privatnik imas te pare sigurno.
:)

:roll: Ја верујем ( не знам јер немам увид у податке корисника ) да овде на форуму има веома младе дечурлије али мајка му стара да ли ти и сви теби овде слични мислите да смо ми остали ретардирани или о чему се ради ...озбиљно те питам?:think:

Ти си овим постом хтео да кажеш да и ја као обичан смртник, рецимо и намакнем неких 100 'иљада евра и да ће ми моћници иза којих стоје њихови пајдаши политиканти , а сви су у дилу ( дојучерашњи гологузани изашли из опанака), онако 'ладно дозволити да мирно одшетам са власништвом било које фирме , ШЕЋЕРАНЕ за 3 немачке маркице и слично...стварно то мислиш или желиш да ја то мислим и верујем ?:think::dash::dash::dontunderstand:



Ja pojam nemam sta su to tenderi i sta je to agencija za privatizaciju ali konkretno znam kako neki turbo kapitalista cmizdri kada mu zazveckaju lisice na rukama.
A pre ili kasnije ce to takvima da se desi kada im ode zaledjina.Sve u skladu sa zakonom koji,verujem,Delboj ume naizust da izdeklamuje.
Prvo je bahat u fazonu "ne znate vi ko sam ja,ko je meni sura,zet,deda,baba,ne znate vi koliko para imam,mogu sve da vas kupim i kusur da vam ostavim",a onda kada uvidi da je vrag odneo salu,postaje malo histerican,pocne da mlatara rukama i nesto nepovezano gestikulise,pa na kraju kada zasvece lisice i poljubi zid,padne u beznadje i pocne da rida kao bebica kad joj uzmu cuclu.
Delboj,ti si vidim, jako obavesten,jel ti poznat protagonista ove storije ?

:ok:
 
gledalac | Subota, 12 Decembar 2009. 11:32h

Kako stvari stoje Misa Omega je vlasnik mnogo cega,jer ocigledno mu ne moze niko nista u Srbiji. On ismejava propise,ismejava radnike,ismejava drzavu,a sto je najgore ismejava ceo ovaj narod. Socijolozi i psiholozi treba da napisu studiju o nama pa da vidimo dokle smo mi dosli kad sve ovo trpimo. Ostaje jedno pitanje ko ce na kraju izadje kao pobednik,da li Misa Omega ili radnici.Ako pobedi Misa Omega to ce biti signal za sve ostale "Omege" u Srbiji da mogu da rade sta hoce i da radnici vise nikada nece imati prava dostojna coveka.Ako radnici pobede izborice se za svoja zakonom zagarantovana prava,ali opet mora neko da ih obesteti za sve ove muke i patnje koje su pretrpeli,a sve zbog bahatog ponasanja Mise Omege i direktora tog preduzeca. Osnovno pitanje je da li neko stoji iza Omege,jer prosto je neverovatno da on sve to radi samostalno,ako stoji treba ispitati ko je, ili ko su ti ljudi? Taj covek se ruga svima nama ,a najvise svojim radnicima,kojima cak ni platu ne daje.


Pravi Tadicevski privrednik. Ni plate radnicima ne daje.

To je situacija poput ove.
 
:roll: Ја верујем ( не знам јер немам увид у податке корисника ) да овде на форуму има веома младе дечурлије али мајка му стара да ли ти и сви теби овде слични мислите да смо ми остали ретардирани или о чему се ради ...озбиљно те питам?:think:

Ти си овим постом хтео да кажеш да и ја као обичан смртник, рецимо и намакнем неких 100 'иљада евра и да ће ми моћници иза којих стоје њихови пајдаши политиканти , а сви су у дилу ( дојучерашњи гологузани изашли из опанака), онако 'ладно дозволити да мирно одшетам са власништвом било које фирме , ШЕЋЕРАНЕ за 3 немачке маркице и слично...стварно то мислиш или желиш да ја то мислим и верујем ?:think::dash::dash::dontunderstand:





:ok:

ma lupa ovaj pripadnik tadicevske organizovane mafije.

satro po toj logici svako je mogao da se pojavi na tenderu za secerane koje je Kostic kupio za 3 evra . Hoce da kaze da niko nije imao 3 evra ili nije hteo da se cima :hahaha:

fora je sledeca - pre raspisivanja prodaje tj tendera agencija za privatizaciju propisuje USLOVE koje moraju da zadovolje potencijalni ponudjaci + definise kolicinu novca za otkup tenderske dokumentacije.

Jasno uslovi se naprave tako da ih zadovolje tek 2-3 firme, koje nastupe u dogovoru tako da posao dobije 1 a ove ostale 2 ucestvuju tu samo reda radi i za to ucestvovanje takodje dobiju pare.

Sve je to farsa jedna najobicnija i al Tadicevci misle da smo mi budale.
 
Najviše veze ima Predrag BUbalo, a on, srećom, više nije i nikad neće biti u vladajućoj garnituri:bye:

Aha, a agencija je toliko samostalna da radi šta joj volja:mrgreen::hahaha:
Dellboy,nekad je malo degutantno čitati šta pišeš.Firme u kojima radnici ne primaju plate ne treba poklanjati lopovima nego zatvarati i radnike slati kući,pošto biro za zapošljavanje ne postoji a nacionalna služba za zapošljavanje ne vredi i ne radi ništa.
 
to nije licitacija pa ko da vise - vec tender gde samo tenderska komisija i onaj za koga je tender namesten znaju uslove .

a i za licitacije postoji resenje u vidu "obezbedjenja" koje ceka ispred i premlacuje svakog ko pokusa da ucestvuje na istoj.

sve je to namesteno bilo i meni nije jasno sta se ti vise tadicevcu pravis blesav kad svi znamo u kakvom supku od drzave zivimo zahvaljujuci mafiji organizovanog kriminala okupljenoj u DS-u.

ne lupaj.
 
ma lupa ovaj pripadnik tadicevske organizovane mafije.

satro po toj logici svako je mogao da se pojavi na tenderu za secerane koje je Kostic kupio za 3 evra . Hoce da kaze da niko nije imao 3 evra ili nije hteo da se cima :hahaha:

fora je sledeca - pre raspisivanja prodaje tj tendera agencija za privatizaciju propisuje USLOVE koje moraju da zadovolje potencijalni ponudjaci + definise kolicinu novca za otkup tenderske dokumentacije.

Jasno uslovi se naprave tako da ih zadovolje tek 2-3 firme, koje nastupe u dogovoru tako da posao dobije 1 a ove ostale 2 ucestvuju tu samo reda radi i za to ucestvovanje takodje dobiju pare.

Sve je to farsa jedna najobicnija i al Tadicevci misle da smo mi budale.

kao i svaki skorojevici i diletanti na vlasti, nemaju mere a ni osecaj, misle da ce zauvek da vladaju, pa onda i mogu da kradu na najprovidnije nacine, bez zavaravanja tragova

to bre nista ne drzi vodu. dosta su tri postena i vredna inspektora i ode rezim na okopavanje kukuruza i branje graska
 
pa dobro braco...!!!
ima li iko u ovoj zemlji da proveri odakle kapital pojedincima koji otkupise srbiju...??? koliko su ti ljudi placali porez ovoj drzavi kad su se pojavili odjedared sa milionima evra i pokupovase sve sto vredi u srbiji..??? pa narode oce li opet biti u srbiji revolucije gde ce se golja i sirotinja u nedostatku leba dici i napraviti ponovnu nacionalizaciju...??? jel ovakvo stanje bilo kod caveza i moralesa pa su sve nacionalizovali...??? nismo raskrstili sve od predhodne nacionalizacije...a ocigledno se blizi momenat da dodje do nove...posto ocito drzava i njen aparat sluzi samo za interese tajkuna...pa ko kaze da srbija nema kraljeve...ocito je da ih ima nekoliko...tkz.princ je treca liga...
 
ma lupa ovaj pripadnik tadicevske organizovane mafije.

satro po toj logici svako je mogao da se pojavi na tenderu za secerane koje je Kostic kupio za 3 evra . Hoce da kaze da niko nije imao 3 evra ili nije hteo da se cima :hahaha:

fora je sledeca - pre raspisivanja prodaje tj tendera agencija za privatizaciju propisuje USLOVE koje moraju da zadovolje potencijalni ponudjaci + definise kolicinu novca za otkup tenderske dokumentacije.

Jasno uslovi se naprave tako da ih zadovolje tek 2-3 firme, koje nastupe u dogovoru tako da posao dobije 1 a ove ostale 2 ucestvuju tu samo reda radi i za to ucestvovanje takodje dobiju pare.

Sve je to farsa jedna najobicnija i al Tadicevci misle da smo mi budale.

Тада су биле немачке марке када је Костић пазарио и шећерану и ко зна шта још за кусур од десет...не верујем да су ситничарили , а и бзвз је "пословати" са сићом...металима ...фуууј ( миссим тако "они" резонују):sad2::brus::gace:

п.с. Не мисле "они" да смо ми будале...знају да нисмо али може им се , хоће им се и дато им је , да раде шта хоће, како хоће , а докле ће...не знам...и мене интересује:think:;)
 
kao i svaki skorojevici i diletanti na vlasti, nemaju mere a ni osecaj, misle da ce zauvek da vladaju, pa onda i mogu da kradu na najprovidnije nacine, bez zavaravanja tragova

to bre nista ne drzi vodu. dosta su tri postena i vredna inspektora i ode rezim na okopavanje kukuruza i branje graska


Ово јако лепо звучи и верујем да стварно постоје и више од та три " поштена и вредна " инспектора у разним службама:)

Проблем је што ти и такви не смеју да раде поштено...багра је завладала и донела своје сељачке , џуловске нормативе , а више их је и тренутно су јачи и бројнији, те им је најмањи проблем да и буквално елиминишу те "поштене" ако се растандрчу...па видети Зрењанин и Кнежевића ( од ових скорашњих афера, много би ми требало времена да се осврћем уназад) и шта се дешава? Типичан модел " Е ако ви мене , ја повлачим бар још вас десет ", итд...и тако слично:neutral:
 
problem je u tome sto sve firme koje se prodaju za male pare donose buducem vlasniku osim zastarele tehnologije i neizmirene obaveze prema drzavi, neisplacene plate i sve ostalo.
A vi gledate to tako jednostavno, das sitnu kintu i sednes u fotelju i ubiras plodove.i pizdite ovde ko neka deca.
sve gledate jednostrano.
Jednostavno je.Ko ne ispunjava obaveze koje je preuzeo,treba mu oduzeti preduzeće.
 
gledalac | Subota, 12 Decembar 2009. 11:32h

Kako stvari stoje Misa Omega je vlasnik mnogo cega,jer ocigledno mu ne moze niko nista u Srbiji. On ismejava propise,ismejava radnike,ismejava drzavu,a sto je najgore ismejava ceo ovaj narod. Socijolozi i psiholozi treba da napisu studiju o nama pa da vidimo dokle smo mi dosli kad sve ovo trpimo. Ostaje jedno pitanje ko ce na kraju izadje kao pobednik,da li Misa Omega ili radnici.Ako pobedi Misa Omega to ce biti signal za sve ostale "Omege" u Srbiji da mogu da rade sta hoce i da radnici vise nikada nece imati prava dostojna coveka.Ako radnici pobede izborice se za svoja zakonom zagarantovana prava,ali opet mora neko da ih obesteti za sve ove muke i patnje koje su pretrpeli,a sve zbog bahatog ponasanja Mise Omege i direktora tog preduzeca. Osnovno pitanje je da li neko stoji iza Omege,jer prosto je neverovatno da on sve to radi samostalno,ako stoji treba ispitati ko je, ili ko su ti ljudi? Taj covek se ruga svima nama ,a najvise svojim radnicima,kojima cak ni platu ne daje.


Pravi Tadicevski privrednik. Ni plate radnicima ne daje.


dobro bre sta vi je. pravite se mutavi ko da ne znate sta je kapitalizam.
 
Ово јако лепо звучи и верујем да стварно постоје и више од та три " поштена и вредна " инспектора у разним службама:)

Проблем је што ти и такви не смеју да раде поштено...багра је завладала и донела своје сељачке , џуловске нормативе , а више их је и тренутно су јачи и бројнији, те им је најмањи проблем да и буквално елиминишу те "поштене" ако се растандрчу...па видети Зрењанин и Кнежевића ( од ових скорашњих афера, много би ми требало времена да се осврћем уназад) и шта се дешава? Типичан модел " Е ако ви мене , ја повлачим бар још вас десет ", итд...и тако слично:neutral:

duso, samo da znas kako je laka kontrola. sve sto je neispravno kao da ima rotirajuvce svetlo i blinka

malo je tu pravih vukova, koje ne mozes nagaziti

da podsetim, karica jedino ne mogu da jure za platu od npr 200.000 marka. prijavio i platio porez. sve cisto. cak mislim da znam i ko mu je rekao da to uradi

ovi sada su alavi, suplji su ko supalj zub
 
duso, samo da znas kako je laka kontrola. sve sto je neispravno kao da ima rotirajuvce svetlo i blinka

malo je tu pravih vukova, koje ne mozes nagaziti

da podsetim, karica jedino ne mogu da jure za platu od npr 200.000 marka. prijavio i platio porez. sve cisto. cak mislim da znam i ko mu je rekao da to uradi

ovi sada su alavi, suplji su ko supalj zub


Из твојих уста у божје уши:ok:

Да ми је доживети да их све видим на гомили како цвиле, плачу , робијају и све им се одузме , па могу и да мрем..:worth:
..али ти си много већи оптимиста од мене или баш познајеш материју.;)

Види , то је све до јуче било јадно и сирото, а сад се дочепало лове , камиЈона , авиЈона , видело и бифтек , а до јуче му проја била колач, те мислим да толико грчевито бране и те позиције и власт , а богме и ту и такву имовину , да ће им неко то тешко отргнути из зуба:sad2:
 
Jednostavno je.Ko ne ispunjava obaveze koje je preuzeo,treba mu oduzeti preduzeće.

Slažem se. Skoro sam negde naišao na podatak da je od početka godine Agencija raskinula skoro 450 ugovora, u većini slučajeva novopečeni vlasnici nisu ispunjavali obaveze. Dakle, ipak se nešto radi po tom pitanju.
Problem je sa onim što su u medjuvremenuj isprodavali, popljačkali, naduvali troškove, isisavali kapital....
 
Slažem se. Skoro sam negde naišao na podatak da je od početka godine Agencija raskinula skoro 450 ugovora, u većini slučajeva novopečeni vlasnici nisu ispunjavali obaveze. Dakle, ipak se nešto radi po tom pitanju.
Problem je sa onim što su u medjuvremenuj isprodavali, popljačkali, naduvali troškove, isisavali kapital....

Njih je moguce pohvatati jedino preko porekla imovine, ali ne samo kriminalne, vec svake.
 
Slažem se, skoro je donet i zakon. Lepo može da se vidi šta je firma radila, koliko je prikazana dobit, jel gazda bio "bez gaća" kad je kupio, a danas ima sve i svašta, sve se može...... i kako čujem, očekuje se:D

Ali ne "taj" Zakon o poreklu kriminalno stecene imovine, to mozemo okaciti macku o rep, vec sveobuhvatni zakon o poreklu imovine uopste!
 

Back
Top