Miša Omega vlasnik elitnih restorana u Beogradu

......ja ne znam skim se ti svadjash i kakve su ti te konstatacije ,ako mislish da si ti mogao da izadjesh na tender i kupish neku od ovih firmi onda zivish u nekom paralelnom svetu ....................

Ja razumem da nemaš žutu banku i veruješ da je to sve tako kao što pričaš, ali grešiš. A nemam nameru da te ubedjujem, očigledno ne razumeš.
 
I šta je tu namešteno?
Jel mogao svako da kupi? Onaj koji ponudi najviše? Gde vidiš problem?

........ha ha dechak ti si stvarno optimista ,naravno na skali korumpiranosti srbija je odmah iza islanda i norveshke ....................i nema nameshtenih tendera,sunce napolju sija nikad jache i da za besplatne akcije cu uzeti u ponedeljak 1200 Eura ...................
 
........ha ha dechak ti si stvarno optimista ,naravno na skali korumpiranosti srbija je odmah iza islanda i norveshke ....................i nema nameshtenih tendera,sunce napolju sija nikad jache i da za besplatne akcije cu uzeti u ponedeljak 1200 Eura ...................

Očiogledno nisi nikad ni prošao pored agencije za privatizaciju, a kamo li prisustvovao prilikom neke prodaje:mrgreen:
Ali voliš da diskutuješ, poštujem to:lol:
 
Ja razumem da nemaš žutu banku i veruješ da je to sve tako kao što pričaš, ali grešiš. A nemam nameru da te ubedjujem, očigledno ne razumeš.

...............naravno ,bezbankovic sam i nemam pojma za razliku od tebe koji je ubedjen u pravdu i poshtenje svih tendera i natechaja za firme ................:hahaha::hahaha::hahaha:...............boze ,boze ,izlazish li ti iz sobe i krecesh li se medj ljudima kad lupash ovakve stvari ........................kakve li ti crtane filmove gledash ujutru kad verujesh u deda mraza i letece irvase .................:hahaha:
 
...............naravno ,bezbankovic sam i nemam pojma za razliku od tebe koji je ubedjen u pravdu i poshtenje svih tendera i natechaja za firme ................:hahaha::hahaha::hahaha:...............boze ,boze ,izlazish li ti iz sobe i krecesh li se medj ljudima kad lupash ovakve stvari ........................kakve li ti crtane filmove gledash ujutru kad verujesh u deda mraza i letece irvase .................:hahaha:

Uhhh sav prštiš od argumenata:mrgreen:
Evo, pisaću polako jer osećam da sporo čitaš:mrgreen:
K o j a p r o d a j a od n a v e d e n i h f i r m i je n a m e š t e n a i k o j e n a m e s t i o ? I k a d a s u p r o d a t e f i r m e o k o j i m a u p o r n o d i s k u t u j e š?

Tvoj konačan odgovor je: ne znam?:hahaha:
 
Imperija Milomira Joksimovića nepregledna
.


...sta je ovaj u rodu sa DSS Kostunicinim ministrom Obrenom Joksimovicem? :think:


JOKSIMOVIC%20OBREN%203-001%20NENAD.JPG
 
Poslednja izmena:
Uhhh sav prštiš od argumenata:mrgreen:
Evo, pisaću polako jer osećam da sporo čitaš:mrgreen:
K o j a p r o d a j a od n a v e d e n i h f i r m i je n a m e š t e n a i k o j e n a m e s t i o ? I k a d a s u p r o d a t e f i r m e o k o j i m a u p o r n o d i s k u t u j e š?

Tvoj konačan odgovor je: ne znam?:hahaha:

............ne bih se zamarao sa tobom ,verovatno si totalno u pravu ,eto predajem se,ne znam ,nisam dovoljno obaveshten kao ti .................................znachi u ovoj zemlji sve je po zakonu i pravdi ,svako moze da kupi ako ima dovoljno novca .............................poshto brzo chitash odgovori mi na ovo pitanje ,po tebi srbija nije korumpirana ,da ili ne ,nema nameshtenih tendera,da ili ne ..............................;)
 
............ne bih se zamarao sa tobom ,verovatno si totalno u pravu ,eto predajem se,ne znam ,nisam dovoljno obaveshten kao ti .................................znachi u ovoj zemlji sve je po zakonu i pravdi ,svako moze da kupi ako ima dovoljno novca .............................poshto brzo chitash odgovori mi na ovo pitanje ,po tebi srbija nije korumpirana ,da ili ne ,nema nameshtenih tendera,da ili ne ..............................;)

Znam da ti je zamorno, zato i imam strpljenja:mrgreen:
Naravno da ima korupcije, ali o njoj ne možeš govoriti generalizujući. Ovo je konkretna tema, pričamo o konkretnim firmama i konkretnim prodajama.
najveći broj preduzeća koja su prodata, a da su nešto vredela, prodata su JAVNIM nadmetanjem, a ti budi laf pa to namesti.
 
Znam da ti je zamorno, zato i imam strpljenja:mrgreen:
Naravno da ima korupcije, ali o njoj ne možeš govoriti generalizujući. Ovo je konkretna tema, pričamo o konkretnim firmama i konkretnim prodajama.
najveći broj preduzeća koja su prodata, a da su nešto vredela, prodata su JAVNIM nadmetanjem, a ti budi laf pa to namesti.

.......slazem se ,evo ti odgovora ,da lafovi su i za firme koje su bacili oko niko nije smeo da ih nadmashi ,ajd ja tebi malo da postavim neko pitanje da vidim tvoju obaveshtenost ,ko je omegi suvlasnik u tri grozda (to ti je jedan od odgovora shto ne sme da ih neko nadmashi ),drugo ko mu je chovek od poverenja koji vuche njegove konce i zaduzen je za zashtitu njegovih interesa u mnogo firmi ,trece chija je firma 100%.....................tu su ti neki od odgovora na tvoja pitanja ,plus ne pada mi na pamet da iznosim neke chinjenice nit sam sud nit policija nit me interesuje ,jednostavno moja saznanja iz prve ruke .............
 
.......slazem se ,evo ti odgovora ,da lafovi su i za firme koje su bacili oko niko nije smeo da ih nadmashi ,ajd ja tebi malo da postavim neko pitanje da vidim tvoju obaveshtenost ,ko je omegi suvlasnik u tri grozda (to ti je jedan od odgovora shto ne sme da ih neko nadmashi ),drugo ko mu je chovek od poverenja koji vuche njegove konce i zaduzen je za zashtitu njegovih interesa u mnogo firmi ,trece chija je firma 100%.....................tu su ti neki od odgovora na tvoja pitanja ,plus ne pada mi na pamet da iznosim neke chinjenice nit sam sud nit policija nit me interesuje ,jednostavno moja saznanja iz prve ruke .............

kad sve znas, jesu "tri grozda" prodata po početnoj ceni?:D
 
ma 90% tendera u srbiji je namesteno bilo i uvek se znaloi unapred ko ce da kupi neko preduzece.

sto se nisi ti pojavio na tenderu, pa ih sjebesh?
Ako oni ponude 100 evra ti kresnes 300 evra i zeznes ih.posle platis dugovanja firme, zaostale plate, modernizujes proizvodnju,sredis poslovni prostor.
Mislim da je fabrika 29 novembar, ono gotova jela i tako to prodato za 100 000 evra.
Sto nisi uzeo?Ti kao privatnik imas te pare sigurno.
:)
 
sto se nisi ti pojavio na tenderu, pa ih sjebesh?
Ako oni ponude 100 evra ti kresnes 300 evra i zeznes ih.posle platis dugovanja firme, zaostale plate, modernizujes proizvodnju,sredis poslovni prostor.
Mislim da je fabrika 29 novembar, ono gotova jela i tako to prodato za 100 000 evra.
Sto nisi uzeo?Ti kao privatnik imas te pare sigurno.
:)

to nije licitacija pa ko da vise - vec tender gde samo tenderska komisija i onaj za koga je tender namesten znaju uslove .

a i za licitacije postoji resenje u vidu "obezbedjenja" koje ceka ispred i premlacuje svakog ko pokusa da ucestvuje na istoj.

sve je to namesteno bilo i meni nije jasno sta se ti vise tadicevcu pravis blesav kad svi znamo u kakvom supku od drzave zivimo zahvaljujuci mafiji organizovanog kriminala okupljenoj u DS-u.
 
Ja pojam nemam sta su to tenderi i sta je to agencija za privatizaciju ali konkretno znam kako neki turbo kapitalista cmizdri kada mu zazveckaju lisice na rukama.
A pre ili kasnije ce to takvima da se desi kada im ode zaledjina.Sve u skladu sa zakonom koji,verujem,Delboj ume naizust da izdeklamuje.
Prvo je bahat u fazonu "ne znate vi ko sam ja,ko je meni sura,zet,deda,baba,ne znate vi koliko para imam,mogu sve da vas kupim i kusur da vam ostavim",a onda kada uvidi da je vrag odneo salu,postaje malo histerican,pocne da mlatara rukama i nesto nepovezano gestikulise,pa na kraju kada zasvece lisice i poljubi zid,padne u beznadje i pocne da rida kao bebica kad joj uzmu cuclu.
Delboj,ti si vidim, jako obavesten,jel ti poznat protagonista ove storije ?
 

Back
Top