Mirko Cvetkovic - pogresan covek na pogresnom mestu

A da malo o'ladimo od raznih "vizionara", i za promenu krenemo da radimo - nešto konkretno, a? :think:

ja recimo trenutno radim aktivno tako sto izmestam kompletno poslovanje van teritorije srbije . tacnije samo cu raditi odavde a korist od mog rada tj porez ce naplacivati druge drzave.

smatram da je moja patriotska duznost da ova marionetska kvislinska tvorevina sto pre propadne.

isto kao sto bih radio 1941-45 na propasti nediceve kvislinske marionetske srbije da sam ziveo tada, radim danas na propasti tadiceve kvislinske marionetske srbije - sve sto je u mojoj moci.
 
ja recimo trenutno radim aktivno tako sto izmestam kompletno poslovanje van teritorije srbije . tacnije samo cu raditi odavde a korist od mog rada tj porez ce naplacivati druge drzave.

smatram da je moja patriotska duznost da ova marionetska kvislinska tvorevina sto pre propadne.

.

da, očekivano.
kao što si, svojevremeno, pisao kako ne bi obukao uniformu dok je na čelu ministarstva vojske neko iz ds ili g17.

nema to veze sa podrivanjem. samo sa tvojom potrebom da izbegneš obaveze prema državi.
budimo realni:mrgreen:

nego.... koju si drćavu odabrao? LDK?:sad2:
 
ja recimo trenutno radim aktivno tako sto izmestam kompletno poslovanje van teritorije srbije . tacnije samo cu raditi odavde a korist od mog rada tj porez ce naplacivati druge drzave.

smatram da je moja patriotska duznost da ova marionetska kvislinska tvorevina sto pre propadne.

isto kao sto bih radio 1941-45 na propasti nediceve kvislinske marionetske srbije da sam ziveo tada, radim danas na propasti tadiceve kvislinske marionetske srbije - sve sto je u mojoj moci.
dođi sine u končarevo da te tata pojede za doručak...
 
da, očekivano.
kao što si, svojevremeno, pisao kako ne bi obukao uniformu dok je na čelu ministarstva vojske neko iz ds ili g17.

nema to veze sa podrivanjem. samo sa tvojom potrebom da izbegneš obaveze prema državi.
budimo realni:mrgreen:

nego.... koju si drćavu odabrao? LDK?:sad2:

nazovi to kako hoces. ja ovu drzavu smatram kvislinskom a njenu vlast neprijateljskom interesima srpskog naroda.

shodno tome njena propast i rusenje predstavlja moju gradjansku i patriotsku duznost.

a trenutno je najbolje mogu oslabiti - pre svega finansijski . naravno sve u skladu zakona trudice se da iznadjem sto je vise moguce pravnih rupa i praznina da neprijatelju i slugama okupatora zadam sto vise finansijskih udaraca .
 
nazovi to kako hoces. ja ovu drzavu smatram kvislinskom a njenu vlast neprijateljskom interesima srpskog naroda.

shodno tome njena propast i rusenje predstavlja moju gradjansku i patriotsku duznost.

a trenutno je najbolje mogu oslabiti - pre svega finansijski . naravno sve u skladu zakona trudice se da iznadjem sto je vise moguce pravnih rupa i praznina da neprijatelju i slugama okupatora zadam sto vise finansijskih udaraca .

Predlažem ti da osnuješ neko udruženje.
Ovako...sam.... malo ćeš da postigneš.
 
nazovi to kako hoces. ja ovu drzavu smatram kvislinskom a njenu vlast neprijateljskom interesima srpskog naroda.

shodno tome njena propast i rusenje predstavlja moju gradjansku i patriotsku duznost.

a trenutno je najbolje mogu oslabiti - pre svega finansijski . naravno sve u skladu zakona trudice se da iznadjem sto je vise moguce pravnih rupa i praznina da neprijatelju i slugama okupatora zadam sto vise finansijskih udaraca .
Eto, šta smera Eskim...pardon, pravi izdajnik. :mrgreen:
 
pa meni jednostavno ne uliva poverenje :)

premijer je covek koji bi trebao po defaultu da ima neku viziju, karakter, stav - da vodi . kao kapiten u reprezentaciji.

a kakav je to kapiten kojem trener (tadic) kaze "okreni se prema njihovom golu i tamo sutiraj a ne prema nasem" :lol:

sve u svemu jasno je da je covek najobicnija marioneta , i da je tadic , kao nekada milosevic i premiejr i preddsednik ove zemlje..

Pa da, on nema viziju, za razliku od drugih. Npr, Koštunjavi je zadnje 3god umeo samo REĆI: "Kosovo je Srbija"; Nikolić se nije osmehnuo možda u životu, on ih ima, ali su očigledno neke "crne" (a i kakve ih može imati jedan grobar uostalom); Vučić ima viziju sa puno vrtića i .... vrtića... A tek Šeki, uf, pa on je najveći srBski vizionar (s tim što bi on upotrebio neku srBsku reč, pošto je on ipak pravi vojvodski patriJota).
 

Back
Top