Miris novog rata na Balkanu?

Yeah, pored svih planiranih baza u Poljskoj i Rumuniji, Balkan im je važaaaaaaan...

Kakve veze imaju baze u Poljskoj i Rumuniji ? Sto da nece oni medjusobno da zarate ? ili da amerikanci ne planiraju uskoro ratovati sa rusima ???

Mislim da si promasio poentu onoga sto sam napisao. Jedino krizno podrucje u Evropi je Balkan. Ja nigde drugde ne vidim "realne" sanse za rat sem na Balkanu, gde je dovoljno samo naoruzati nenaoruzane (i uzeti dobru $$$) i sesti sa strane i posmatrati. Ko ce uzeti $$$? - Amerikanci; ko ce imati problem jer im se ratuje u dvoristu? - EU i Rusija. Kome ovo odgovara ? Americi.

kraj price...
 
Pa ne vidim sta je tu cudno ,logicno je da ce Siptari u slucaju neke srpske blokade Kosova koja se vec uveliko ovde najavljuje ,traziti druge alternativne izvore snabdevanja i trgovine ,nista valjda mislili da ce zbog nase blokade da sede u mraku , piju kisnicu i pokaju se gorko .

treba im samo lobiranjem u grckoj blokirati taj projekat i to je to. inace mislim da je cela prica glupost. ma da , pecoli ce da gradi gasovod od irana do kosova.
 
treba im samo lobiranjem u grckoj blokirati taj projekat i to je to. inace mislim da je cela prica glupost. ma da , pecoli ce da gradi gasovod od irana do kosova.
Pa Pecoli ima odlicnu saradnju sa Putinom jos dok je bio Jelcinov premijer i zamenik a njegove firme u Moskvi su jerdne od najjacih (radio jekompletnu rekonstrukciju Kremlja pre 10 godina) tako da ima on uticaja na svim strana vise nego sto se ovde misli ,al slazem se sa tobom da je glupa pmisao da bi on mogao graditi gasovod mislim u to ni onaj ko je napisao tekst ne veruje.
 
Miris rata... Da.

Da li se taj miris pojačao sa onim bombama, šta li su, što su u sanduku ispale iz onog kamiona neki dan? Pa šatro - išlo na uništenje jer je staro... I kamion baš slučajno išao prema jugu zemlje? Ili se miris pojačava sa onim iz Saletove teme (oklopna vozila i sl.)?
 
Miris rata... Da.

Da li se taj miris pojačao sa onim bombama, šta li su, što su u sanduku ispale iz onog kamiona neki dan? Pa šatro - išlo na uništenje jer je staro... I kamion baš slučajno išao prema jugu zemlje? Ili se miris pojačava sa onim iz Saletove teme (oklopna vozila i sl.)?

Da probam u fazonu IDI_DADA_AMIN-a:

Da li je rat na pomolu?!?
Danas u 14.22h general Ponos se nije osecao dobro (zbog tusiranja hladnom a ne mlakom vodom) i naredio je da se izglancaju sve cizme koje NISU u upotrebi vec duzi niz sati u kasarnama sirom zemlje! Iz dobro obavestenih izvora se saznaje da je to siguran znak da se sprema globalna regrutacija i aktiviranje kompletnog rezervnog sastava zbog situacije na jugu Srbije.
Ocekujemo reakciju mesnog odbora donja lapusnica i ruskog sekretara za kuvano vino....;)

to sto ti ne verujes u aktivnosti koje vojska oduvek preduzima , nije razlog da prizivas rat;)
sta da ti trombloni nisu poispadali? ne bi ni znao da se nesto transportuje negde.
upravo odnos prema takvom teretu pokazuje kakvo je stanje u vojsci i koliko smo mi spremni da ratujemo sa bilo kim...
 
Miris rata... Da.

Da li se taj miris pojačao sa onim bombama, šta li su, što su u sanduku ispale iz onog kamiona neki dan? Pa šatro - išlo na uništenje jer je staro... I kamion baš slučajno išao prema jugu zemlje? Ili se miris pojačava sa onim iz Saletove teme (oklopna vozila i sl.)?
ja mislim da je to bilo namerno,kao fol ispalo,samo da bi sipci videli kako se ne "spava" i da se malo "uplaše"
vec vidjeno.....
 
Dobro svi ovde pricamo kako mirise ili smrdi na rat...kao i to da nam je vojska u qrcu...ali pitanje od milion dolara za sve.....da li bi dali: 100 miliona za most preko ade ili za naoruzanje, pare za zaobilaznicu ili naoruzanje, sredjivanje puteva, obnovu zgrada, razvoj uopste infrastrukture...ili naoruzanje....para ima al' ne za jedno i drugo....

Mozda bi trebala posebna anketa na ovo :lol:
 
Dobro svi ovde pricamo kako mirise ili smrdi na rat...kao i to da nam je vojska u qrcu...ali pitanje od milion dolara za sve.....da li bi dali: 100 miliona za most preko ade ili za naoruzanje, pare za zaobilaznicu ili naoruzanje, sredjivanje puteva, obnovu zgrada, razvoj uopste infrastrukture...ili naoruzanje....para ima al' ne za jedno i drugo....

Mozda bi trebala posebna anketa na ovo :lol:

Most i obilaznica su nam neophodni.......

A sto se naoruzanja tice, sto vise pusaka, to vise prilike da se pijani "dobrovoljci" i teritorijalci samopovrede, sto se masovno i desavalo za vreme ovih poslednjih klanica.......nije ni puska za svakoga:roll:
 
RUSIJA PRETI ZBOG KOSOVA!

Predsednik Saveta federacije Rusije Sergej Mironov upozorio sve one koji podržavaju albanske separatiste da se igraju živom vatrom!

Zvanična Moskva juče je Evropskoj uniji i SAD najkonkretnije stavila do znanja da nikada neće pristati na nezavisnost Kosova i Metohije i da će braniti celovitost Srbije svim raspoloživim sredstvima! Predsednik Saveta federacije Rusije (Gornjeg doma parlamenta) Sergej Mironov upozorio je, naime, sve one koji podstiču suverenitet Kosova i Metohije da se „igraju živom vatrom"!
 
KOSOVO ODLOŽENO DO MAJA!

Zapadni saveznici, pod velikim pritiskom Rusije, odlučili da konačnu odluku o nezavisnosti Kosmeta odlože za šest meseci

SAD, Britanija i Nemačka odlučile su da odlože donošenje konačnog rešenja za Kosovo i Metohiju za kasno proleće sledeće godine! Suočeni sa iznenađujuće oštrim protivljenjem Rusije, zapadni saveznici složili su se da bi priznanje nezavisnosti Kosmeta bilo „jako rizično" pre maja 2008! Sve ovo je za Press juče rekao beogradski visoko pozicionirani zapadni diplomata.
 
Dok to nije sluzbeno, ne verujem nista.

11933697764412fe4448193175580651_200x334.jpg
:rolleyes::rolleyes:
 

Back
Top