Зашто је Насер Орић херој већини Муслимана на Балкану?

Ratko sa Srbima nije upadao u muslimanska sela i ubijao redom,za razliku od ovog i njegove bande.Porediš neuporedive stvari.
Као што сам нагласио, причам како муслимани верују. Не како ја сматрам да је било.
Зашто би нас то дотицало?
Нека се свако поноси оним што има, ми Ратком они Насером.
Најбоље је да идемо даље и да не отварамо старе ране. Боље тако за све.
 
Најбоље је да идемо даље и да не отварамо старе ране. Боље тако за све.
Шта то значи?
Да се одрекнемо наших заслужних људи, који су учинили све да до рата не дође.
Радован је потписао иступање из Југославије по плану ЕЗ, Алија је повукао потпис
и одвео нас у ратни хаос. Данашњи изглед и устројство БиХ могли смо имати без рата.
Али како видимо и такво данас смета одређеним круговима, нарочито у Сарајеву и опет
се потежу индентични захтеви као пре рата.
Ко то жели нови рат у БиХ?
 
Сарајево, извор мржње, погледајте шта се пише о нама:
Screenshot_2024-04-06-21-42-26-848_com.android.chrome.jpg
 
Шта то значи?
Да се одрекнемо наших заслужних људи, који су учинили све да до рата не дође.
Радован је потписао иступање из Југославије по плану ЕЗ, Алија је повукао потпис
и одвео нас у ратни хаос. Данашњи изглед и устројство БиХ могли смо имати без рата.
Али како видимо и такво данас смета одређеним круговима, нарочито у Сарајеву и опет
се потежу индентични захтеви као пре рата.
Ко то жели нови рат у БиХ?
Е па пре свега би требало да колективно као народ знамо шта хоћемо.
Сматрамо да заслужне људе треба испоштовати, али ми их посласмо у затворе.
Рекли би да је за то крива власт, али ми власт не мењамо.

Рат је био ужасна трагедија за ове просторе. Све стране су претрпеле ужасе. Неправда је учињена према нама Србима, али далеко од тога да смо ми остали дужни некоме. Државни врхови су водили катастрофалну ратну политику, која је пре свега нама ишла на штету. Обогатише се ратни профитери, изгинуше силни млади људи, док на нама остаде срамота. Та срамота је због сенилности, несолидарности, неорганизованости и кукавичлука српске матице, која је и требала да води рат. Уместо да смо као народ устали у одбрану своје браће, ми смо слали крвнике, мафијаше и пропалице да ратују заједно са неопремљеним и неорганизованим изговором за војску као што је била ЈНА тад. Није наша љага према Западу, или према муслиманима, католицима или коме год другоме. Љага је према нашем народу. И уместо да решавамо проблеме, да планирамо бољу будућност и да лечимо прошлост, ми жаримо и палимо тастатурама по интернету. Ми провоцирамо, јер тобоже провоцира и друга страна. Та страна коју ми сматрамо кобајаги инфериорнијом, али се очигледно спустамо на њихов ниво и показујемо да смо заправо исти. Подржавамо мафијашке режиме који напунише своје џепове, а који остају на власти јер обећавају заштиту од проблема које они циљано испровоцирају. И док се ми изубијасмо по интернету око тог рата, ми заправо ништа не учинисмо. Срамота због наше неспособности само расте. Одумиремо као народ, продајемо нашу земљу. Други се обогатише на рачун народа који се лако пали, али ништа не ради по том питању. Лагано марширамо у четврту деценију откако се завршио рат у Босни. Четврту деценију. И шта сад? Да отварамо старе ране и нове теме са истим садржајем? Да наставимо да идолизујемо људе које смо послали у затвор? Стојимо у месту. Квачило мора да се отпусти да би се кренуло. Ја бих радије да идем напред, а не у рикверц.
 
Е па пре свега би требало да колективно као народ знамо шта хоћемо.
Сматрамо да заслужне људе треба испоштовати, али ми их посласмо у затворе.
Рекли би да је за то крива власт, али ми власт не мењамо.

Рат је био ужасна трагедија за ове просторе. Све стране су претрпеле ужасе. Неправда је учињена према нама Србима, али далеко од тога да смо ми остали дужни некоме. Државни врхови су водили катастрофалну ратну политику, која је пре свега нама ишла на штету. Обогатише се ратни профитери, изгинуше силни млади људи, док на нама остаде срамота. Та срамота је због сенилности, несолидарности, неорганизованости и кукавичлука српске матице, која је и требала да води рат. Уместо да смо као народ устали у одбрану своје браће, ми смо слали крвнике, мафијаше и пропалице да ратују заједно са неопремљеним и неорганизованим изговором за војску као што је била ЈНА тад. Није наша љага према Западу, или према муслиманима, католицима или коме год другоме. Љага је према нашем народу. И уместо да решавамо проблеме, да планирамо бољу будућност и да лечимо прошлост, ми жаримо и палимо тастатурама по интернету. Ми провоцирамо, јер тобоже провоцира и друга страна. Та страна коју ми сматрамо кобајаги инфериорнијом, али се очигледно спустамо на њихов ниво и показујемо да смо заправо исти. Подржавамо мафијашке режиме који напунише своје џепове, а који остају на власти јер обећавају заштиту од проблема које они циљано испровоцирају. И док се ми изубијасмо по интернету око тог рата, ми заправо ништа не учинисмо. Срамота због наше неспособности само расте. Одумиремо као народ, продајемо нашу земљу. Други се обогатише на рачун народа који се лако пали, али ништа не ради по том питању. Лагано марширамо у четврту деценију откако се завршио рат у Босни. Четврту деценију. И шта сад? Да отварамо старе ране и нове теме са истим садржајем? Да наставимо да идолизујемо људе које смо послали у затвор? Стојимо у месту. Квачило мора да се отпусти да би се кренуло. Ја бих радије да идем напред, а не у рикверц.
Ти би декретом писао историју и представио њиме улоге одређених учесника?
Не може то тако, народ памти своје браниоце, комунисти су педесет година вршили
индоктринацију и ништа.
Слажем се да је матица требала водити рат за стварање јединствене српске државе
а не килављење са три-четири САО.
Ипак видимо да је са српске стране више него исказана добра воља за мирним решењем размирица.
Бар што се БиХ тиче. У Хрватској су забрљале ЈНА и СФРЈ структуре и то се данас ставља Србији на терет.
Није Милошевић командовао ЈНА '91-е године, био је само председник једне од република.
Народ је стока, треба јој пастир, ђубре по улицама, рекама и парковима не бацају Вучић и Ђилас.
 
Е па пре свега би требало да колективно као народ знамо шта хоћемо.
Сматрамо да заслужне људе треба испоштовати, али ми их посласмо у затворе.
Рекли би да је за то крива власт, али ми власт не мењамо.

Рат је био ужасна трагедија за ове просторе. Све стране су претрпеле ужасе. Неправда је учињена према нама Србима, али далеко од тога да смо ми остали дужни некоме. Државни врхови су водили катастрофалну ратну политику, која је пре свега нама ишла на штету. Обогатише се ратни профитери, изгинуше силни млади људи, док на нама остаде срамота. Та срамота је због сенилности, несолидарности, неорганизованости и кукавичлука српске матице, која је и требала да води рат. Уместо да смо као народ устали у одбрану своје браће, ми смо слали крвнике, мафијаше и пропалице да ратују заједно са неопремљеним и неорганизованим изговором за војску као што је била ЈНА тад. Није наша љага према Западу, или према муслиманима, католицима или коме год другоме. Љага је према нашем народу. И уместо да решавамо проблеме, да планирамо бољу будућност и да лечимо прошлост, ми жаримо и палимо тастатурама по интернету. Ми провоцирамо, јер тобоже провоцира и друга страна. Та страна коју ми сматрамо кобајаги инфериорнијом, али се очигледно спустамо на њихов ниво и показујемо да смо заправо исти. Подржавамо мафијашке режиме који напунише своје џепове, а који остају на власти јер обећавају заштиту од проблема које они циљано испровоцирају. И док се ми изубијасмо по интернету око тог рата, ми заправо ништа не учинисмо. Срамота због наше неспособности само расте. Одумиремо као народ, продајемо нашу земљу. Други се обогатише на рачун народа који се лако пали, али ништа не ради по том питању. Лагано марширамо у четврту деценију откако се завршио рат у Босни. Четврту деценију. И шта сад? Да отварамо старе ране и нове теме са истим садржајем? Да наставимо да идолизујемо људе које смо послали у затвор? Стојимо у месту. Квачило мора да се отпусти да би се кренуло. Ја бих радије да идем напред, а не у рикверц.
:hahaha: :rotf:
 
Смешан си кад негираш чињенице које је документарац показао о геноцидном манијаку Насеру Орићу и твој вољени суд је хтео забранити документарац.
Salko je BRE Osmanlija.
 
Ajde fato, ne khenjaj više... :mazi:
Ko je ubijao srpsku decu po Sarajevu?
Ko je ubio Boška i Admiru?
Ko je granatirao pijacu, poubijao svoje, pa (pokušao) da optuži
Srbe za to?
Ko je klao žene, decu i starce u selima oko Srebrenice, pa pobegao kao
zadnja phičketina (koja i jeste) kad su Srbi ušli?
Ćuti, pokrij se dimijama, ne pokazuj koliko si ostrašćena i koliko mrziš Srbe.
Da imaš iole samopoštovanja, ne bi širila tvoju mržnju na forumu u Srbiji.
Idi na forume u Pederaciji, pa tamo sikći.
Dotična nas baš satanski mrzi.
 
Ти би декретом писао историју и представио њиме улоге одређених учесника?
Не може то тако, народ памти своје браниоце, комунисти су педесет година вршили
индоктринацију и ништа.
Слажем се да је матица требала водити рат за стварање јединствене српске државе
а не килављење са три-четири САО.
Ипак видимо да је са српске стране више него исказана добра воља за мирним решењем размирица.
Бар што се БиХ тиче. У Хрватској су забрљале ЈНА и СФРЈ структуре и то се данас ставља Србији на терет.
Није Милошевић командовао ЈНА '91-е године, био је само председник једне од република.
Народ је стока, треба јој пастир, ђубре по улицама, рекама и парковима не бацају Вучић и Ђилас.
Zabrljali baš stvarno ili se i ništa nije moglo jer je Ameeika povlađivala Nemačkoj?

 
Teši se.

Da li stvarno veruješ da na Zapadu “nema nacionalizma”? A, da, noti znaš bilo koji strani jezik niti si sreo nekog pd njoh a da nije bio u turističkoj poseti.

Kompleksi BRE.
Уопште не разумеш то што причам. Сасвим у реду, не мора свако.
Што би мене интересовао Запад и то што они раде?
Интересује ме Србија, моја држава.
Али ти не капираш да за Србију постоје два пута. Затуцаност која највише штети свом народу и држави, и која не води апсолутно нигде. И други пут, који гледа у будућност и заправо побољшава наш живот.
Ако бирамо затуцаност, онда заслужујемо све што нам се сад дешава.

А не брини се ти о мом знању страних језика. Верујем да барем један знам боље него ти српски. :D
 
Уопште не разумеш то што причам. Сасвим у реду, не мора свако.
Што би мене интересовао Запад и то што они раде?
Интересује ме Србија, моја држава.
Али ти не капираш да за Србију постоје два пута. Затуцаност која највише штети свом народу и држави, и која не води апсолутно нигде. И други пут, који гледа у будућност и заправо побољшава наш живот.
Ако бирамо затуцаност, онда заслужујемо све што нам се сад дешава.

А не брини се ти о мом знању страних језика. Верујем да барем један знам боље него ти српски.
Keep self-deluding.

P.S. Check what time it is, not to mention certain time zones effects.
 

Back
Top