Milosevic ce ipak biti sahranjen u Beogradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeremija:
Вас, мислим "ослободиоца" нема све са Н. Кандић и Кораћом за један честити аутобус, зато и ричете како би чопор био храбрији.
250px-Animal_Planetlogo.jpg

pop-animolog (a sta tu iznenadjuje)

:lol: :lol: :lol:
 
Andreavk:
...samo si potvrdio da sam u pravu :)
Nemam ja sta da potvrdjujem - eto ti sam kazes:
"samo si potvrdio da sam u pravu"
(a ja prethodno rekao da nema potrebe da objavljujes da li si nekrofil) ;)

Zaista meni nije mnogo bitno da li si gej, nakro, nimnfo, abuse, dominatrix. Punoletan si (verovatno), sta ti mashtas o Slobinom leshu je tvoja stvar :lol: :lol: :lol:

(a ti potvrdi jos jednom sta mashtas ;))
 
....i, kad je na kraju odlučila da dođe, čudna li čuda- Jočić kaže da ustvari nema zahteva za oduzimanje njenog pasoša! Niko ga nije izdao! Samo su dužni da je sprovedu na ročište (ponude kafom, kolačima, možda pitaju da li joj treba nešto, nije problem, sve može da se uradi, kako je u Rusiji, koliko su tamo paprike na pijaci, kako mali Marko...)! Eee, crnjaci, crni!
 
st.maurice:
Nemam ja sta da potvrdjujem - eto ti sam kazes:
"samo si potvrdio da sam u pravu"
(a ja prethodno rekao da nema potrebe da objavljujes da li si nekrofil) ;)

Zaista meni nije mnogo bitno da li si gej, nakro, nimnfo, abuse, dominatrix. Punoletan si (verovatno), sta ti mashtas o Slobinom leshu je tvoja stvar :lol: :lol: :lol:

(a ti potvrdi jos jednom sta mashtas ;))

....i to kaze neko kome je nickname st.maurice a Srpskog Patrijarha naziva Paja muppet - i kokoska ima mozak ali je vecini poznata samo po batacima :)
 
zlajka:
Dame i gospodo ne hulite!
Ako nekoga ne volite i ne postujete ispostujte naseg Patrijarha.
Smrt je sveta!
Ako vec necete da udostojite pokojnika svojim prisustvom na sahrani onda ne hulite jer nam vera nije takva.
Sahranimo coveka kako dolikuje svakom pokojniku :cry:


Тачно ЗЛАЈКА... али питање је колико има смисла упозоравати на људскост потомке комуниста чији су преци крвавих руку до лаката... а данас су жељни и да се иживљавају над мартвацем... то је вид њихове еУропске Јеволуције...

А да не говорим у којој сам ја бедној ситуацији да сада од једних комуњара браним леш другог комуњаре - О, Боже... скрши зубе нељудима... 8-)
 
taja:
Sahranimo coveka kako dolikuje svakom pokojniku :cry:


....a ne u masovne grobnice [/QUOTE]


Да, у праву си... али подсетићу Те да је један МОЦАРТ кога данас СЛАВИ ЦЕО СВЕТ који је био масон и чак написао композиције као што су "Весеље масона" БИО БАЧЕН У МАСОВНУ ГРОБНИЦУ И ПРЕЛИВЕН КРЕЧОМ ! То су, наравно, учинили нељуди! Е сада некима је напор да буду ЉУД тј. човек и хришћанин.

Ја сам антикомуниста АЛИ БУДИТЕ СИГУРНИ ДА У ДОГЛЕДНО ВРЕМЕ СЛИКА О СЛОБОДАНУ МИЛОШЕВИЋУ НЕЋЕ БИТИ ОНАКВА КАКВОМ СУ ЈЕ "КРЕИРАЛИ" СЛУЖБЕНИЦИ ЦИА-е... напротив... схватите да је суђење било ЈАВНО и да су многи људи све снимали, а да ће ВРЕМЕ и СТРУЧЊАЦИ дати свој суд - и да је испод сваког нивоа пљувати по покојном човеку, то ме подсећа на оне масовне хистерије католика када каменују некога.
 
eremita:
....a ne u masovne grobnice


Да, у праву си... али подсетићу Те да је један МОЦАРТ кога данас СЛАВИ ЦЕО СВЕТ који је био масон и чак написао композиције као што су "Весеље масона" БИО БАЧЕН У МАСОВНУ ГРОБНИЦУ И ПРЕЛИВЕН КРЕЧОМ ! То су, наравно, учинили нељуди! Е сада некима је напор да буду ЉУД тј. човек и хришћанин.

Ја сам антикомуниста АЛИ БУДИТЕ СИГУРНИ ДА У ДОГЛЕДНО ВРЕМЕ СЛИКА О СЛОБОДАНУ МИЛОШЕВИЋУ НЕЋЕ БИТИ ОНАКВА КАКВОМ СУ ЈЕ "КРЕИРАЛИ" СЛУЖБЕНИЦИ ЦИА-е... напротив... схватите да је суђење било ЈАВНО и да су многи људи све снимали, а да ће ВРЕМЕ и СТРУЧЊАЦИ дати свој суд - и да је испод сваког нивоа пљувати по покојном човеку, то ме подсећа на оне масовне хистерије католика када каменују некога.[/QUOTE]


e hvala ti na podsecanjima al nema potrebe....ne treba meni vreme...gde god da se okrenes po ovoj bivsoj YU mrtvi, obogaljeni, raseljeni, unesreceni....sta tu treba strucnjaci da dokazu
 
taja:
Да, у праву си... али подсетићу Те да је један МОЦАРТ кога данас СЛАВИ ЦЕО СВЕТ који је био масон и чак написао композиције као што су "Весеље масона" БИО БАЧЕН У МАСОВНУ ГРОБНИЦУ И ПРЕЛИВЕН КРЕЧОМ ! То су, наравно, учинили нељуди! Е сада некима је напор да буду ЉУД тј. човек и хришћанин.

Ја сам антикомуниста АЛИ БУДИТЕ СИГУРНИ ДА У ДОГЛЕДНО ВРЕМЕ СЛИКА О СЛОБОДАНУ МИЛОШЕВИЋУ НЕЋЕ БИТИ ОНАКВА КАКВОМ СУ ЈЕ "КРЕИРАЛИ" СЛУЖБЕНИЦИ ЦИА-е... напротив... схватите да је суђење било ЈАВНО и да су многи људи све снимали, а да ће ВРЕМЕ и СТРУЧЊАЦИ дати свој суд - и да је испод сваког нивоа пљувати по покојном човеку, то ме подсећа на оне масовне хистерије католика када каменују некога.


e hvala ti na podsecanjima al nema potrebe....ne treba meni vreme...gde god da se okrenes po ovoj bivsoj YU mrtvi, obogaljeni, raseljeni, unesreceni....sta tu treba strucnjaci da dokazu [/QUOTE]
Pa svi raseljeni su u Sbiji ! Jer smo im jedino mi pruzili utociste.
Kod Hrvata ih nema,jer nismo isterivali nikog iz nase zemlje.
Sva se muka skupila ovde!
Pa zato ih vidis gde god se okrenes.
Srpsko je srce veliko i nema granica :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top