Milorad Dodik- da li je došao trenutak da se povuče

Zar jesam?

Pa nije svacija cukunbaba kao tvoja pod pohotne anadolce lijegala sa prvim mrakom :lol:

Sram te bilo, a sto ne bi malo zaobiso u sirokom luku ovaj forum.:evil:
A mi smo ovde inace naxebali zbog Vas!!!!!! i jos vredjate, pobegliste odatle, sve ste se tukli nogicma u doopence, a nasu su decu odvodili odavde da vam "ognjista" brane. Sramota
 
Poslednja izmena:
E za ovo vređanje i zadiranje u bližu porodicu te prijavljujem. Jesam ja tvoje negde spominjala ?:thumbdown:

p.s. Ja kao prirodno beloputa, svetlokosa i svetlooka sa isto takvim većim mi delom bliske i dalje familije sigurno nisam oličenje nekadašnje nemoralnosti svojih predkinja, a ti se pogledaj u ogledalo pa sam sebe oceni i šta su tvoje prababe radile.:neutral:

Cukunbaba ti je bliza porodica? :lol: I nisam trazio tvoje genetske nalaze, to me ne interesuje, nisam Srbin.

E moj Beograde, svasta je u tebe doselilo. :lol:
 
Cukunbaba ti je bliza porodica? :lol: I nisam trazio tvoje genetske nalaze, to me ne interesuje, nisam Srbin.

E moj Beograde, svasta je u tebe doselilo. :lol:

Zabole me baš ko si i šta si i odakle si...ko te to i pitao ovde?:roll:

Da si bar duhovit i interesantan, ni p'o jada , ovako iritiraš bez pokrića, a svoju "brigu" ostavi za svoju avliju...gde god ona bila i gledaj da me zaobilaziš u buduće...ja tebe svakako hoću.:roll:
 
Zabole me baš ko si i šta si i odakle si...ko te to i pitao ovde?:roll:

Pa ti, lutko... pamcenje k'o kod zlatne ribice, tri sekunde i svake cetvrte se resetujes, vidim. :lol:

Da si bar duhovit i interesantan, ni p'o jada , ovako iritiraš bez pokrića, a svoju "brigu" ostavi za svoju avliju...gde god ona bila i gledaj da me zaobilaziš u buduće...ja tebe svakako hoću.:roll:

Pa nisam ja ovdje da te nasmijavam, ribo, nesto si pomijesala. :lol:

To je zadatak onog tvog sto te (sam Bog zna kako) uspijeva istrpiti kad navece izadjete vani, a ovo je podforum politika.
 
Sram te bilo, a sto ne bi malo zaobiso u sirokom luku ovaj forum.:evil:
A mi smo ovde inace naxebali zbog Vas!!!!!! i jos vredjate, pobegliste odatle, sve ste se tukli nogicma u doopence, a nasu su decu odvodili odavde da vam "ognjista" brane. Sramota

ovi cedini ovisnici i botine demonokrate su vise retardirane od ovi lojavih balija,udri se bekane lik je lijaba
 

Back
Top