Milorad Dodik- da li je došao trenutak da se povuče

... a jedan dio je onda produzio dalje za Srbiju ili za inozemstvo.

Drago mi je da umjesto izraza "protjerano" koristis izraz "doslo", jer mnogo bolje oslikava stanje stvari. To naravno ne znaci da nije bilo i onih koji su uistinu protjerani.

A kako bih mogla reci za npr. Gertrudu Munitic da je proterana kad se zeni jednostavno sve smucilo i otisla? Lagala bih.
Kako bih to mogla reci za Berbera, Bregovica, Kusturicu i sve druge koji su vredeli a otisli jer su sve videli, shvatili...
Nije samo rat u pitanju, terali ste vi i pre rata mnoge: Selimovica, Andrica, Nogu, Bjelicu...
Sad je FBIH ociscena od nebosnjaka ali i od intelektualne elite. Ostao Ejup Ganic i Dino Merilin. :lol:
 
Ма какви,добро је говорио.Називао је ствари правим именом.Тако је требало од почетка.Мора да се зна да не може окупатор да ради шта хоће,него да је будућност Републике Српске у рукама српског народа.

Он ће пасти и РС ће пасти,ако Додик настави да подржава окупаторе у Србији.

Tvorevina RS nije okupirana.
 
Mogu da nas za kitu povuku!!! Koliki god da je lopov, svaki put kad Muye počnu da seru o Mili i o RS-u i kad OHR počne da ga minira, svi ovdašnji Srbalji su za njega!!! Uvijek imamo na umu da na Dodika napadaju isti oni koji ne blokiraju potjernice Interpola za zločince iz Dobrovoljačke, koji su Nasera Orića na aerodromu dočekali ovacijama, oni koji su prije neki dan u došli iz Sarajeva da podbunjuju narod po Sandžaku, koji ne procesuiraju Atifa Dudakovića, koji su vršili smotre El Mudžahid brigade, koji laprdaju o multietničnosti dok budućnost BiH vide kroz članstvo Konferencije islamskih zemalja, koji su etnički očistili Sarajevo, koji se mole Bogu jezikom kojeg ni sami ne razumiju...
Muje više ***** zbog najave ukidanja viznog režima Srbiji, nego zbog tog što kruha nemaju da jedu!!! Muye su jedna primitivna propast rulja proazijatska koja je samo naučila da troši, a ništa ne zarađuje!!! Popušila alijina "sunetingallbosnia" koncepcija iz Islamske deklaracije, puko im budžet, popušili za tužbu protiv Srbije, glad na vratima, socijalni nemiri i protesti im svakoj mjesnoj zajednici, šengen ni na puškometu, Srpska ih yebe u vugla..., a oni, obični šišmišari baščaršijski, obična "zombi populacija" koja samo gleda da se možda nasadi na srpski buđelar i da nastave da arče i pare koje pripadaju RS-u!!! Proćardali milijarde dolara donacija pa im sad zinulo dupe za parama Srbalja!!!
 
A kako bih mogla reci za npr. Gertrudu Munitic da je proterana kad se zeni jednostavno sve smucilo i otisla? Lagala bih.
Kako bih to mogla reci za Berbera, Bregovica, Kusturicu i sve druge koji su vredeli a otisli jer su sve videli, shvatili...
Nije samo rat u pitanju, terali ste vi i pre rata mnoge: Selimovica, Andrica, Nogu, Bjelicu...
Sad je FBIH ociscena od nebosnjaka ali i od intelektualne elite. Ostao Ejup Ganic i Dino Merilin. :lol:
Izvinte, hvala na prezentaciji dešavanja!!! Znate, mi iz Banjaluke smo strašno udaljeni od tog tamo Sarajeva pa nam je Internet i satelitska TV jedina mogućnost da se upoznamo sa dešavanjima u dalekoj FBiH!!!:cool::lol::lol::lol:
 
Izvinte, hvala na prezentaciji dešavanja!!! Znate, mi iz Banjaluke smo strašno udaljeni od tog tamo Sarajeva pa nam je Internet i satelitska TV jedina mogućnost da se upoznamo sa dešavanjima u dalekoj FBiH!!!:cool::lol::lol::lol:

Zao mi je ako cu te razocarati ali ni ja vise ne "izvestavam" sa lica mesta. I ja sam otisla, posle Bregovica ali pre Gertrude. ;)
Trebala sam odmah kad i Berber ali on je ipak mnogo pametniji, sve je shvatio jos na vreme. Mene prevarile price o "komsiliku" i "raji do groba", ipak ne zalim se mnogo. Ne bih mozda znala dovoljno ceniti ovo sto sad imam (RS) da nisam izbliza upoznala i drugu stranu.
 
Zao mi je ako cu te razocarati ali ni ja vise ne "izvestavam" sa lica mesta. I ja sam otisla, posle Bregovica ali pre Gertrude. ;)
Trebala sam odmah kad i Berber ali on je ipak mnogo pametniji, sve je shvatio jos na vreme. Mene prevarile price o "komsiliku" i "raji do groba", ipak ne zalim se mnogo. Ne bih mozda znala dovoljno ceniti ovo sto sad imam (RS) da nisam izbliza upoznala i drugu stranu.

Naravno priča o toleranciji i multietničnosti je bezveze ali nekako smo se mi pokazali najnetoleranijim u poslednjem ratu.Ima to svoje debele razloge u prošlosti ali ne možemo biti ponosni na takvo naše ponašanje.
 
.Додик и даље прича нама је прихватљива оваква држава,мада је и сам рекао у снимку да је потпуно накарадна,вештачка и нефункционална.

Šta fali ovom komentaru?
Malo se našalio na račun onih koji hoće nenakaradnu, prirodnu i funkcionalnu državu!:D
 
Od vas se ne treba otcepljivati nego na granici napraviti kopiju Velikog kineskog zida.Koristio bi i kao turististička atrakcija i kao zaštita od agresivnog suseda koji poseže za tuđim.

Da su Srbi ti koji posežu za tuđim, kada su čistili Srbiju od Turaka, očistili bi i Bosnu od svih muslimana! Ali eto, vidimo kako je to bio propust, morat ćemo to da korigujemo uskoro!:D
 
Zar jesam?

Pa nije svacija cukunbaba kao tvoja pod pohotne anadolce lijegala sa prvim mrakom :lol:


E za ovo vređanje i zadiranje u bližu porodicu te prijavljujem. Jesam ja tvoje negde spominjala ?:thumbdown:

p.s. Ja kao prirodno beloputa, svetlokosa i svetlooka sa isto takvim većim mi delom bliske i dalje familije sigurno nisam oličenje nekadašnje nemoralnosti svojih predkinja, a ti se pogledaj u ogledalo pa sam sebe oceni i šta su tvoje prababe radile.:neutral:
 

Back
Top