Vučića na vlast drži samo strah Srba da ne uđu ponovo u rat a kada pobede Rusi više neće biti potreban

Kakve to veze ima ?
I ja sam dođoš u Grockoj, tamo sam kupio 5 ari i napravio vikendicu, ali sam sada vlasnik te imovine i ravnopravan sam onima koji su tu od paleozoika.

Šiptari mogu doći do Kosova samo na pošten način !
Trampom ili ratom.
Па то је локал-дођош, рецимо када си рођен на Савском Венцу, а пређеш касније да живиш негде на периферији БГ.

Није проблем у дођошима, ако можеш да их асимилујеш.
 
Па то је локал-дођош, рецимо када си рођен на Савском Венцу, а пређеш касније да живиш негде на периферији БГ.

Није проблем у дођошима, ако можеш да их асимилујеш.

Са Шипцима не желим ни да сам у истој реченици.
Скоро као са Црногорцима !
 
Са Шипцима не желим ни да сам у истој реченици.
Скоро као са Црногорцима !
Па тешко ћеш Црногорце да избегнеш, сваки трећи Србин је пореклом из ЦГ.
 
https://www.*******************/casopis/?id=06&br=397&cl=31
Ovome se moze dodati i to sto milosevic nastavlja da ne shvata geopoliticke promene i umesto da podmiti ponekog u americi
pa i da pozove nato da pravi bazu, sklanja pare i nastavlja da gura zapadu prst u oko
97-e jesu bile sankcije ali su tad bili prilicno blagi prema njemu, kako bese * faktor stabilnosti na balkanu*
Jašta, osim što su vaši puleni ispraznili sve kase, a ameri bombardovali Libiju i Irak jer su plaćali svoje dugove Srbiji, a crnogorci i da ne kažem srpski idiot sedeo u ambasadi u americi i londonu drugi...i tražili bombardovanje još tih 90tih da bi predali kosovo i oslabili miloševića, pa ga smenili....Jeste dao život za Srbiju, ali vam je sve konce pomrsio....
 
Jašta, osim što su vaši puleni ispraznili sve kase, a ameri bombardovali Libiju i Irak jer su plaćali svoje dugove Srbiji, a crnogorci i da ne kažem srpski idiot sedeo u ambasadi u americi i londonu drugi...i tražili bombardovanje još tih 90tih da bi predali kosovo i oslabili miloševića, pa ga smenili....Jeste dao život za Srbiju, ali vam je sve konce pomrsio....
Zamotao si se u mrežu svojih zabluda, kao lik iz Dostojevskog koji luta sumornim ulicama. Tvoja priča je poput rasklimane kule od karata, gde se istina gubi u gomili laži i teorija zavere. Umesto da se suočiš sa realnošću, trčiš od istine kao od kuge. Tvoji argumenti su kao sjenke na zidu, prividna stvarnost koja se raspada pod težinom istine.
 
Па тешко ћеш Црногорце да избегнеш, сваки трећи Србин је пореклом из ЦГ.
Која ти је то логика црногорско порекло Срба?
Значи Срби су настали у кршу Црне Горе а ја све до данас мислио да су неки Срби бежећи од потурчења побегли у крш Црне Горе.
 
Која ти је то логика црногорско порекло Срба?
Значи Срби су настали у кршу Црне Горе а ја све до данас мислио да су неки Срби бежећи од потурчења побегли у крш Црне Горе.
Неки су настали у ЦГ, неки су дошли.
 
Fala bogu i svetome Milu, sami se oni distanciraju od nas Srba.
Imaju brate svoju državu, pa nek idu !
Нису се Црногорци дистанцирали од Срба, него је то учинила једна половина Црногораца, а друга половина су већи Срби од просечног нашег Србијанца.
Нема ту средине.
 
Нису се Црногорци дистанцирали од Срба, него је то учинила једна половина Црногораца, а друга половина су већи Срби од просечног нашег Србијанца.
Нема ту средине.

Ne trebaju nam veći Srbi od nas.
 

Back
Top