Meni za dečiji rođus

Mi smo za prvi rodjendan i kod jedne i kod druge i kod trece pravili sto je rekla @sanja d vise kao neku slavu.Tu su bili svi nama bliski rodjaci i prijatelji,a posto je npr. za Milicin rodjus bilo lepo vreme pravili smo rostilj.Bilo je kojekakvog predjela i salata,a na kraju dve torte.Sad se blizi drugi rodjendan i vec razmisljamo da je i krstimo tako da sledi ista varijanta.
 
znaci vi ste vise za to da se za rodjendan pravi onako ko za slavu al ja ni nemam neki prostor :(a opet... volela bih da budu i klinci tu i da to ne traje da ljudi zasednu i da ne znaju kuci da odu nego neka igraonica je super resenje al videcu koliko se sta isplati ejste da oni sa godinu dana jesu jos mali i sve to stoji al opet...ne mogu da podnesem gomilu ljudi matoraca koji zasednu jedu piju i to je to..znaci grozim se toga...a opet ne znam jel neko pravio u nekoj igraonici rodjendan i ako je iz bgd nekpisite koja i sta sve nude i po kojoj ceni
 
znaci vi ste vise za to da se za rodjendan pravi onako ko za slavu al ja ni nemam neki prostor :(a opet... volela bih da budu i klinci tu i da to ne traje da ljudi zasednu i da ne znaju kuci da odu nego neka igraonica je super resenje al videcu koliko se sta isplati ejste da oni sa godinu dana jesu jos mali i sve to stoji al opet...ne mogu da podnesem gomilu ljudi matoraca koji zasednu jedu piju i to je to..znaci grozim se toga...a opet ne znam jel neko pravio u nekoj igraonici rodjendan i ako je iz bgd nekpisite koja i sta sve nude i po kojoj ceni

Draga moja ne moras ti praviti kao neki od nas.Svako pravi po svojim mogucnostima i zeljama.Ako nemas prostora ti pozovi onoliko ljudi koliko moze stati kod tebe u stan.I ne moras ti praviti neki poseban meni vec napravis neku slanu tortu ili rolat mozda nesto od kiselog testa ili piticu...sve zavisi od tvojih mogucnosti.
Jedino znam da su oni za prvi rodjedan jako mali da bi im se proslava pravila u rodjendaonicama...za to ima vremena,a i to nije ni malo jeftino.
 

Back
Top