Matorka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
matorka sa 32? pa sta je onda ona sa 45, baba? te od 30+ ce retko da budu sa nekim klincem od 20 god, pa sta da radi sa njim. jedino za jednokratnu upotrebu. svi traze nesto starije, zrelije, iskusnije....... mada, ima i onih koji jure piletinu.
 
levrone:
Pre neki vikend bio sam u društvu jedne... matorke. Naime, riba je imala 32 i baš mi je bila gotivna...
Šta mislite, kako bi npr. izgledala veza matorke(30-40) i studenta... Ono, kao... jesam ja mlad i neiživljen, ali ponašam se kao da sam... iživljen. Ti tripovi, jeste da imam 23, ali ozbiljan sam, držimo se za ruke, izlazimo....:lol:...
Šta vi mislite o matorkama, zgodnim matorkama?:D


super je trip...baaash super...sve dok ne provalish da nju trese nekakva kriza srednjih godina...sve mislish ok super ona nije klinka sve zna i sve razume...a onda se pojave neki tripovi vezani za perspektivu il shta vetj...i ti ne verujesh ushima da se ta neka ponasha kao shiparica pred menstruaciju...e al nemo da se tripujesh take su prilichno lake...il su se pozdravile od mogutje porodice i tog tripa...il su razvedene i libo ih tuki za sve...tako da si ti njima kec na deset...ok sad generalizujem nisu sve takve al masa jeste...
ja misim sve najbolje o svima pa i o matorkama :D
sex - svaka chast...neka ljubav i tako to - a jok...
 
Millena:
matorka sa 32? pa sta je onda ona sa 45, baba? te od 30+ ce retko da budu sa nekim klincem od 20 god, pa sta da radi sa njim. jedino za jednokratnu upotrebu. svi traze nesto starije, zrelije, iskusnije....... mada, ima i onih koji jure piletinu.


matorka alert !!...matorka alert !!!
 
Millena:
matorka sa 32? pa sta je onda ona sa 45, baba? te od 30+ ce retko da budu sa nekim klincem od 20 god, pa sta da radi sa njim. jedino za jednokratnu upotrebu. svi traze nesto starije, zrelije, iskusnije....... mada, ima i onih koji jure piletinu.


Netacno.

Neke zene zele kesh (matorci) a neke dobru kitu ;)
 
Ccccc!!!! Samo vas gledam! :razz: :roll: :wink:
Ova dvojica očuvanih tinejdžera( minon, i slavljenik R) jedini imaju pravo da iznesu svoje mišljenje, samo su oni merodavni( svakako, u nedostatku Psiha),a vi balavurdijo držite se onih seka u soknicama koje se još igraju u pesku. :-D

P.S. Pera Pan me je opasno razočarao! Dečko, tete u godinama rules! Na znanje i ravnanje! ;-)
Nemoj da me je neko prozvao! :lol: :lol: :lol: 8-) :arrow:
 
Aleksej_BASO:
Netacno.

Neke zene zele kesh (matorci) a neke dobru kitu ;)

a neke novu peglu...a neke da ih vodish u djavolju varosh...neke bi pak da igraju odbojke...neke bi da ih pustish na miru...neke bi da im povratjash u krila...al to su vetj mnogobrojne opcije koje svemu daju jezivu slikovitost od koje prosto puca glava...dakle ostanimo na keshu i penisu...
 
32 rece i matorka pa jel si ti normalan jel ti znas sta pricas.Pa to su najbolje godine izmedju 30 i 40 zena je u punoj snazi.Nije klinka da se boji necega a ujedno dosta iskusna da ne moras da podskazujes.A uvek sam voleo te godine i kad mi bilo 18 i sad kad 38.nekako me najvise uzbudjuju.uuuuuh.mada i ostale godine nisu za bacanje ponekad moze i nesto mladje da ne zaboravimo kako da razgovaramo s njima a i nekad ce da i one budu matorke.
 
sta mislim?
ja 22, ona 38...sto rece neko pre par dana..."to ti je sad moderno" :lol:
ali, nit' sam ja trazio da budem sa starijom, nit' je ona trazila da bude sa mladjim...to se jednostavno desi...
i slozio bih se sa svime sto kaze DjuraMornar...
 
znaci kada sam procitao naslov mislio sam da ta "matorka" ima bar 40 i nesto godina... 30-te su stvarno the best godine za zenu. naucila da pliva u zivotu, zna sta hoce, ako je htela vec je neku karijeru napravila i znaci moze da bude ono sto jeste. sex bez predrasuda... sta vise covek da trazi. kasnije kada se malo bolje upoznamo, podelicu nesto sa vama ;)
 
Ta od 32 mozda samo izgleda da zna sta hoce u odnosu na 23, au odnosu na svoje 32 pitanje je...Ali da vam ispricam nesto....Bila ja na moru prosle godine i sedim u basti nekoj sa sestrom i ona mi kaze: pogledaj onaj tamo par i reci mi sta mislis...I ja pogledam i vidim ocigledno bracni par od nekih 45-50 godina, ono deluju skroz super, uzivaju i dalje i tako...I kazem ja moje utiske a ona meni kaze sledece: ona ima 60 a on 35 i on je bio najbolji drug njenog sina!? U braku su ve 10 godina i ona se zena podmladila a on tako malo ostario, sve u svemu super im je....Ja se slogirah, ali opet mi se sve to dopalo....
 
Na primitivnom Balkanu takva ce situacija uvek izazvati zgrazavanje...Dok je u svetu to normalno ovde je i dalje na snazi to da se likuje nad tipovima koji setaju mladje devojke i do 20/25 godina mladje....kada to uradi zena, pa makar on bio i dve godine mladji ona je "gresnica" ,perverznjakusa ,baba kojoj treba dobar "****" ....blablaaa....

Smesno...

Nexuse , naravno da si u pravu. Takve stvari se jednstavno dese....Niko to ne planira....
 
levrone:
Pre neki vikend bio sam u društvu jedne... matorke. Naime, riba je imala 32 i baš mi je bila gotivna...
Šta mislite, kako bi npr. izgledala veza matorke(30-40) i studenta... Ono, kao... jesam ja mlad i neiživljen, ali ponašam se kao da sam... iživljen. Ti tripovi, jeste da imam 23, ali ozbiljan sam, držimo se za ruke, izlazimo....:lol:...
Šta vi mislite o matorkama, zgodnim matorkama?:D
Ako ti provodiš vrijeme s nekim za koga kažeš da je matorka onda si ti šta? Babojebac?
Mislim da više spadaš u podforum Tinejdžeri jer ovdje je većina "matoraca" i "matorki".
Ne da ti je priča tinejdžerska...
 
Sto se tice naseg primitivnog Balkana, nama je izgleda zapisano u genima da sve osudjujemo i u startu odbacujemo kao nenormalno, sve sto se iole kosi sa nasim razmisljanjima i li bolje reci zivotom. Objasnjenje je zapravo vrlo prosto, ljudi ovde nisu ni malo zadovoljni kako zive i lakse im je da kenj.aju, nego da nesto urade za sebe. Jbg. A mislim da se mnogi zale bez razloga....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top