Matorka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
matorke a?
Matorke?

30-50 god

jel tako?

Zamislite sada na trenutak, volite matorke? DA A da li ste nekad razmisljali da neko tako po nekad taslaci vasu MAMU neko ko isto tako voli matorke?
 
Gazdarica:
E da, i mene tako kad sam imala 29, muvao jedan od 19...
Pile malo, prisao mi na autobuskoj stanici i ponudio me jafa keksom... :lol:

"...zaljubih se, u tu ženu,
ponudih joj malo čipsa,
kada vidjeh njenu ruku,
shvatih odmah da se fiksa..."


Pa šta?
Ja sam startovao (kad sam bio mali, ono 18-20 godina) jednu od 28 i to dok je ždrala pizzu sa drugaricom.
Ih, nedelju dana sam joj bio na računu...
 
Poenta cele price je:lika pali sto je sa ribom skoro deset godina starijiom i ona je za njega matorka,inace je zena u najboljim godinama,nije matorka kada se taj izraz vezuje za zene preko 40 uglavnom,nju pali sto je on klinac i sve se svodi na sex,pa i samim svojim nazivanjem nje matorkom govori sta misli o njoj,dok ona prica drugaricama sad sam sa jednim klincem....
 
tacno je da danas ima vrlo napredne dece... i da ume biti privlacno kada vidis slatkog klinca ili klinku, ali po meni sve to bre je malo nakaradno, e on 23 ona 33... pa mnogo je bato, i niko ne moze da mi kaze da ce ta veza da traje pet godina... Ma sve su to kres varijante pa kako se kome svidi...Ja licno ne volim ni zadore ni zazore, ja volim cvrst sklop :)))))))))

A ovaj tipus koji je zapoceo temu je samo jedno obicno iskorisceno pile iako se busa sa tim pisamcetom... jer da nije tako ne bi on ni pamtio pomenutu matorku ... ovako, matorka ga zadrmala ljudski i otisla svojim pute :D
 
plava ciganka:
tacno je da danas ima vrlo napredne dece... i da ume biti privlacno kada vidis slatkog klinca ili klinku, ali po meni sve to bre je malo nakaradno, e on 23 ona 33... pa mnogo je bato, i niko ne moze da mi kaze da ce ta veza da traje pet godina... Ma sve su to kres varijante pa kako se kome svidi...Ja licno ne volim ni zadore ni zazore, ja volim cvrst sklop :)))))))))

A ovaj tipus koji je zapoceo temu je samo jedno obicno iskorisceno pile iako se busa sa tim pisamcetom... jer da nije tako ne bi on ni pamtio pomenutu matorku ... ovako, matorka ga zadrmala ljudski i otisla svojim putem :D

Ti ga bash po temelju? A i vreme je... :twisted:
 
Imam 23. i uvek sam za (pri tom uopste nisam losa ni u kom smislu)!!!

Zasto bi neko bio sa nekom od 32 npr. ako pored mene ima sve????

I sto je jako bitno znam sta hocu!!!!!!
 
D_mol:
Imam 23. i uvek sam za (pri tom uopste nisam losa ni u kom smislu)!!!

Zasto bi neko bio sa nekom od 32 npr. ako pored mene ima sve????

I sto je jako bitno znam sta hocu!!!!!!

Nadmeniji post nisam dugo video na forumu. Odakle ti uopshte ideja da sama procenjujesh svoje kvalitete? Evo, ja vec po tvom postu kontam da si dresh. :)
 
Žene stvarno ne razumeju muškarce.....Muškarci stalno misle na sex...i u tom razmišljanju uzbuđuje ih najviše nepoznato,zabranjeno,nedostižno..i onda maštaju , d.kaju...namenjuju.....pri tom masturb... zamišljaju razne komšinke,profesorke ma ne biraju samo da je nešto od gorepomenutog...
 
D_mol:
Imam 23. i uvek sam za (pri tom uopste nisam losa ni u kom smislu)!!!

Zasto bi neko bio sa nekom od 32 npr. ako pored mene ima sve????

I sto je jako bitno znam sta hocu!!!!!!


Maco moja, za D-mol ti treba tri tona u osnovnom akordu, i to imas sa 23 godine, a dok dodjes do 33- ne da ces da imas ta tri tona nego i citav simfonijski orkestar u prstima ... razlozeno kroz tri oktave :twisted:

Dakle, ta od 33 ima ono sto ti sad nemas, a to je ne da znas sta hoces nego svest o tome ko si :)
 
Koliko poznajem srpski jezik, star i mator su sinonimi. Ispravite me ako grešim! Ako je neko stariji, onda je i matoriji,... Neko reče (rastamann) da je nevaspirtani magarac onaj koji za nekoga kaže da je matorac. Dobro, ali neka se po toj (primitivnoj) logici oseti prozvanim onaj koji je naslov poznate knjige preveo tako, "magareći"...
...
Da li je neko mlađi, ili je neko matoriji? Hm...
Automobil A kreće se brzinom od 100km/h, dok se automobil B kreće brzinom od 150km/h... Da li je automobil B brži, ili je automobil A sporiji?
Da li je zebra bela sa crnim prugama, ili crna sa belim?.......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top