Matorka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ova tema se povela samo o je.banju, ja sam hteo da kažem da su matorke uopšte dosta bolje od klinki, baš zbog toga što ne treba da ih učiš i vaspitavaš...:D
 
@Gazdarica

Gle sad?!?!?! :shock: :shock: :shock:

Stvarno si neverovatna! Čovek uopšte sa tobom ne može da progovori ni dve reči normalno. O čemu se radi? Jel imaš neki problem? Da nije PMS? Nešto definitivno jeste.
Lepo počnem konverzaciju, a ti "aj ne seri"?!?

Šta reći........ :shock: :shock: :shock:

Ajd zdravo! Izvinjavam se što sam ti se uopšte obratio. :shock:
 
Gazdarica:
Ajd ne seri, leba ti... :!:

Ју, ју. Недолично понашање, овај изражавање. Има се, може се, кад си власт, па макар и на дну пирамиде.
ciao.gif
 
Evo ovako.Kako ja pripadam toj generaciji/matorka/i ponosim se time jer sam jos vrlo,vrlo ocuvana recicu ti sta mislim.
Prednosti:
1.zna sta hoce od tebe i kako to da dobije
2.nije joj frka ako matorci pozvone na vrata/jer ima svoj stan...uglavnom/
3.tecni puder koristi iskljucivo u dekorativne svrhe u specijalnim prilikama a ne da kreci lice zbog kratera od bubuljica i mitesera
4.ima svoje prihode i nece da te radi za lovu vec iskljucivo iz zadovoljstva
5.ima tacno odradjeni cilj u zivotu i ti ces joj ako budes imao srece praviti drustvo na tom putu
........
Mane:
1.rizikujes da te razbije njen bivsi ili sadasnji muz/jer su uglavnom udate ili u stalnim vezama/
2.ako je jos uvek sama i nije imala nista ozbiljno pre tebe,nemoj da ocekujes da ces biti covek njenog zivota
3.opasne su ako se zaljubis a nisi u stanju da im pariras jer se osecaju uglavnom superijorno u odnosu na mladjeg
i necu vise da te plasim ali........mislim da je bolje da nadjes nesto mladje jer ove matorke sve vise vuku ka matorima a mladje tek treba da postanu matorke pa u medjuvremenu bolje je da se palis na nesto srednje a matorke ostavi matorcima tu ce se svi bolje snaci.
 
Naravno da je moguce.No pre svega jedino ako ti ne delujes kao da ti je dvadeset ne rezonujes kao da ti je dvadeset ,jednom recju da si zreliji i imas brain...On the top ...da je nikada ama bas nikada ne dozivljavas kao "matorku" , sto ti radis ...a ona ce to lako provaliti...a tu sva tvoja nezrelost stupa na snagu...

Bila sam u vezi sa nekim ko je dosta dosta mladji od mene...trajalo je godinu dana...i trajalo bi jos da se neko sasvim treci ,ko nema veze samnom ni u pomisli... ali zbog zle ljubomore ,nije upleo i napravio sranj....Odlucila sam da to prekinem....Juce smo se sreli...cuka oce da mi rikne ,nije sve jedno...to je bilo jedno divno stvorenje...


Matorka.
 
Ма уживај...јуриће она тебе ако је слободна...

...и немој да се заљубиш и не дозволи да се заљуби...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top