Maltezer

attachment.php

stalno se mrdaju pa je mutna slika
na ovoj i predhodnoj jedna abina jedna arina beba
 
Poslednja izmena:
Već 4 meseca (bezuspešno) pokušavam da nađem nekog ko prodaje Angel Eyes ili Angels Glowe . Mnogo sam čitala o njima i znam sve i( ZA i PROTIV ovih preparata tj.dodataka hrani).Ako neko ima bilo kakvu informaciju ,da se to može nabavit,i a da ne prođe čitava večnost, molim za informaciju preko pp.:bye:
 
:cao::cao:
sta se desava kad nema nikog?
nama je juce bio decko tj tatica u poseti i morali smo da strazarimo zbog abe:besna:, a on dobrica samo je hteo da ih:cmok: i :zag:
nego, bili i baka i deka :zcepanje: i sta se desilo- dosli kupci kod devojke ( sa njenom zenkicom su isto parili decka) i poceo covek da prica kako ce napraviti lepu kucicu... verovatno je lepo hteo i lanac da mu nabaci... onaj od jednog metra sa velikim alkama .... da ojaca... ... ... i devojka ga lepo izbaci i eto na vreme spasena mala pufnica:) zurimo sada puno jer moramo brzo na kupanje i susenje pa do sledeceg puta:bye:
 
Već 4 meseca (bezuspešno) pokušavam da nađem nekog ko prodaje Angel Eyes ili Angels Glowe . Mnogo sam čitala o njima i znam sve i( ZA i PROTIV ovih preparata tj.dodataka hrani).Ako neko ima bilo kakvu informaciju ,da se to može nabavit,i a da ne prođe čitava večnost, molim za informaciju preko pp.:bye:

Joooj Bomida, ja kao nesto radim na tome, ali ne obecavam nista. Mada uvek postoji mogucnost da se vas par udruzite i kupite ovde kod nas. Koliko znam cena 30gr. je ovde kod nas 35 Evra, ali je to dovoljna kolicina najmanje za 5 kuca vase velicine, ako ne i vise... Tako da, eto vam ideje, pa razmislite.
 
:cao::cao:
sta se desava kad nema nikog?
nama je juce bio decko tj tatica u poseti i morali smo da strazarimo zbog abe:besna:, a on dobrica samo je hteo da ih:cmok: i :zag:
nego, bili i baka i deka :zcepanje: i sta se desilo- dosli kupci kod devojke ( sa njenom zenkicom su isto parili decka) i poceo covek da prica kako ce napraviti lepu kucicu... verovatno je lepo hteo i lanac da mu nabaci... onaj od jednog metra sa velikim alkama .... da ojaca... ... ... i devojka ga lepo izbaci i eto na vreme spasena mala pufnica:) zurimo sada puno jer moramo brzo na kupanje i susenje pa do sledeceg puta:bye:

E pa dakle, stoke neuke! :besna: Nesto slicno sam danas dozivela-posredovala sam izmedju jednog mog kupca i ponosnih "bake i deke" novorodjenih malinoica a tu se zadesio i komsija kog pas nema za sta da ujede i poceo on da se raspituje... "Cuti tu, usi bi ti pojeo za nedelju dana kvalitetne ishrane!"
 
E pa dakle, stoke neuke! :besna: Nesto slicno sam danas dozivela-posredovala sam izmedju jednog mog kupca i ponosnih "bake i deke" novorodjenih malinoica a tu se zadesio i komsija kog pas nema za sta da ujede i poceo on da se raspituje... "Cuti tu, usi bi ti pojeo za nedelju dana kvalitetne ishrane!"



Neverovatno koliko ,,takvih" ljudi ima.:dontunderstand: Pisala sam na predhodnoj strani kako se jedan ,,takav" ponasao sa svojim psom. Cak sam se i svadjala, jer se tip zacnuo na moj komentar.Mogla sam i batine dobiti, jer ko se tako ponasa prema svom psu ne moze bolji biti ni sa ljudima( u sta sam se licno i uverila).Da je srece i pravih zakona, slatko bih mu oduzela malog jadnicka.
 
Bebci su preslatki. :zaljubljena:
Mi smo se malo skitarale,dočepale se seoskog života i dvorišta, pa smo izjurile sve mačke u bližoj okolini,iako su bar duplo veće,ali dok je srce u junaka veličina nije bitna.:zper:
Hvala Bogu ni krpelja ni buva ni pčela,prošle smo super.:worth:
 
:heart::heart::heart::heart::heart: pocele arine bebe da otvaraju okice...danas im je tacno 2 nedelje:heart::heart::heart::heart::heart:

da znate samo ja takve stoke od ljudi vidam svakodnevno po raznim delovima grada gde se krecem ili boravim... jedan je sarplaninca drzao godinama na lancu od metar, bez pustanja, bez setnje, bez kupanja, cesljanja, dobro bar ga je hranio lepo.... na kraju ga je ostavio mojoj drugarici gde je jadno kuce prozivelo oko 2-3 srecne godine , gde je i uginuo.
svakodnevno prolazim pored opet pa nekih drugih koji su uzeli male mesance da im kevcu - da da dobro ste procitali- da im kevcu kako im lopovi ne bi usli u dvoriste koji ih isto naravno drze na metarskom lancu bez setnje kupanja ,ali bez hrane... posto ne mogu reci za koricu hleba sto im daju da su ih nahranili... ne mogu sve da napisem ovde ali dovoljno je da vam kazem da sam nekima nosila hranu iz kuce koja nam je ostala od prethodnog dana a da tu hranu ti jadni kucici nisu ni dobili.
jednom sam bila prisutna kad je vucjak uginuo gde sam pomislila -hvala bogu da ga je uzeo- bio je u boksu koji je bio metar sa metar a u tom boksu kucica - kao i ostali koje sam nabrojala nije imao nista sem korice hleba i kako je mucenik proveo godine u boksu u kojem ne moze da se ispruzi sav je bio nekako savijen... zlo mi je kad i pomislim na takvu dubrad... ali njima nije kazna da im uzmes ljubimca nego isto da mu se uradi sta je i on radio svom psu... ... ...
 
Bebci su preslatki. :zaljubljena:
Mi smo se malo skitarale,dočepale se seoskog života i dvorišta, pa smo izjurile sve mačke u bližoj okolini,iako su bar duplo veće,ali dok je srce u junaka veličina nije bitna.:zper:
Hvala Bogu ni krpelja ni buva ni pčela,prošle smo super.:worth:
:heart:e bas lepo sto je sve dobro proslo, a i vreme vam je bilo povoljno...:)
a ovaj nas ujak je isto hrabar jednom je izleteo iz svog dvorista da otera jednog ogromnog mesanca-lutalicu ja kad nisam crkla vec sam pomislila da ce ga ovaj pojesti i da necemo stici da ga spasemo ... i dok smo nas troje istrcali da ga spasavamo a on vec oterao lutalicu do pola ulice i sedi onako ponosno i laje ... to su nase male face:mafijas:
 
Kod mene u komšiluku se stalno pojavljuju nove lutalice ,do sad već 3 rasna psa,verovatno pobegnu od "dobrih" vlasnika. Trenutno je jedna rotvajlerka okotila par štenaca(to sam čula od dece iz kraja nisam ih videla) u žbunju, pa sad onako izgladnela ujutru tumara za hranom,ja kad uspem dam joj granula,ali šta li će biti sa štencima ne znam.:(
Sa druge strane, pre par dana je mešanku koju svi u kraju vole(a ja je hranim :hahaha:), je izujedao staford,kog je vlasnik jedva otrgao od nje da je ne raščereči.:sad2:
 
Poslednja izmena:
Kod mene u komšiluku se stalno pojavljuju nove lutalice ,do sad već 3 rasna psa,verovatno pobegnu od "dobrih" vlasnika. Trenutno je jedna rotvajlerka okotila par štenaca(to sam čula od dece iz kraja nisam ih videla) u žbunju, pa sad onako izgladnela ujutru tumara za hranom,ja kad uspem dam joj granula,ali šta li će biti sa štencima ne znam.:(
Sa druge strane, pre par dana je mešanku koju svi u kraju vole(a ja je hranim :hahaha:), je izujedao staford,kog je vlasnik jedva otrgao od nje da je ne raščereči.:sad2:

Sve znam. Valjda će se neki red uspostaviti kad ovaj propis stupi na snagu. Nas sa malim psima to ne kači direktno ali bićemo pošteđeni stresa kad nam u susret naiđe nabeđeni klinac kog je u šetnju poveo njegov, tipa, srednjeazijski ovčar.
 
U pravu si ShihTzu, jeste puli.
Ja iskreno nisam znala za njih,ali nadjoh slike na googlu i bas ima neobicnih slicica te rase.:zcepanje:

Pozdrav baka Jasmini i njenoj druzini.:hej:
 
Poslednja izmena:

Back
Top