Mali dnevnik

Espi, mi smo nju učili da puzi, u 4. mesecu se već odlično snalazila... Probaj da ga okreneš na stomak, da ga jednom rukom pridržavaš a drugom mu pomeraj nožice unapred, kao da puzi ka cucli, flašici, igračkici i bodri ga sve vreme. Kad ga podižeš ne uzimaj ga iz ležećeg položaja nego ga prvo okreneš na bok, pa na stomak pa ga podigneš.

Vikend smo posvetili babama i dedama.
U subotu sam je vodila kod Žarkovih na princez krofne a u nedelju sam je vodila kod mojih, vozila sam je kolicima jedno 3 sata - bilo mi je žao da stanem da se ne probudi ;)
 
I moja dusa ima milion nacina da kroz MAMA izrazi svoje trenutno raspolozenje,a najsmesnije mi je kad joj nesto ne dam ona me kao tuzno pogleda i vice eeeeeeee mama mama,ono kao da me opominje :)
sa 11 meseci recnik nam je sledeci recnik: mama,tata,teta,baba,deda,ajde,daj :)
 
Stefanova prva reč je bila KAKTOJ. Što je značilo TRAKTOR:roll:
Muškarci, šta da vam kažem. Samo da ima volan i točkove:dash:
Dobio je veliki traktor na pedale za prvi rođendan, toliki je da sam mislila da će ga voziti sa cca 5 godina; ali odmah se zaljubio u njega i bio oduševljen da sedi na njemu (iako ne može da ga pokrene), skoro pa satima:confused:
I sad ga vozi super, jedva dohvati pedale, ali ga vozi bolje od veće dece... Svi koji nas vide ne mogu da veruju8)

ne mogu da verujem. I moj sin je kao jednu od prvih reči izgovorio tatot tj traktor. Znači nije jedini fasciniran istim
 
a mi smo se juče prvi put okupali u bazenčiću...ima nekih bubamara i leptirića nalepljenih,koji mogu i da se skinu...što je bilo veselo...on celo vreme mlatarao nogama,a rukama samo hteo da skine bubamaru i stavi u usta, srce malo...a juče se prvi put i bez pomoći 3 puta zaredom kotrljao sa leđa na stomak,i tako sa jedne ivice kreveta na drugi..znači nema šanse ni tu više da ga ostavim na par minuta,pa da mi se skotrlja na pod...
 
Jeste, kad počnu da se kotrljaju, ni jedan krevet im nije dovoljno velik; kotrljaju se dok ne dođu do ivice.

Stefan me juče izludeo. Došli su nam neki prijatelji i njihove dve devojčice koje on inače obožava; ali juče mu je bio neki dan:roll: Nije hteo da se igra s njima, nije hteo da im da ništa njegovo (a to baš nikad ne radi); i na kraju mi je pobegao autom niz ulicu, baš daleko. I sve se okreće, ja vičem stani, vrati se i trčim za njim, a on sve brže i brže vrti one pedale:dash::dash::dash::dash::dash:
I uplašila sam se, i iznervirala, i..... uh :mad:
 
Jeste, kad počnu da se kotrljaju, ni jedan krevet im nije dovoljno velik; kotrljaju se dok ne dođu do ivice.

Stefan me juče izludeo. Došli su nam neki prijatelji i njihove dve devojčice koje on inače obožava; ali juče mu je bio neki dan:roll: Nije hteo da se igra s njima, nije hteo da im da ništa njegovo (a to baš nikad ne radi); i na kraju mi je pobegao autom niz ulicu, baš daleko. I sve se okreće, ja vičem stani, vrati se i trčim za njim, a on sve brže i brže vrti one pedale:dash::dash::dash::dash::dash:
I uplašila sam se, i iznervirala, i..... uh :mad:

mačkice na kom ste vi delu NS????
 
Jeste, kad počnu da se kotrljaju, ni jedan krevet im nije dovoljno velik; kotrljaju se dok ne dođu do ivice.

Stefan me juče izludeo. Došli su nam neki prijatelji i njihove dve devojčice koje on inače obožava; ali juče mu je bio neki dan:roll: Nije hteo da se igra s njima, nije hteo da im da ništa njegovo (a to baš nikad ne radi); i na kraju mi je pobegao autom niz ulicu, baš daleko. I sve se okreće, ja vičem stani, vrati se i trčim za njim, a on sve brže i brže vrti one pedale:dash::dash::dash::dash::dash:
I uplašila sam se, i iznervirala, i..... uh :mad:

:lol::lol::lol:

e šou program...
 
Jao ljudi, ja sam se tako raspilavila :):):)
Zvoni mi tel. na poslu, kad ono svekrva, kaže - hoće sin da te čuje:o I javlja se, pile mamino; kaže ajo Lelena:lol::lol::lol: Ja kažem molim srećo moja lepa, on kaže doođii biizoo:) Ja kažem hoće mama, što pre bude mogla će doći; a šta ti radiš? On kaže tefan jedela (stefan je jeo), cad ig'a (i sad se igra)... I geda leeeepeeee tabise (i gleda lepe teletabise) Ja kažem lepe?, on - jaaoo, kako su leepiii:lol: I mama Lelena leepaaa:klap::super:
Kako mi je ulepšao dan:):):)
 
:super:
slatkis mali
moje smizla je resila danas da mi bude DJ.Ja ukljucim tv,ona dodje pa promeni kanal,puistim radio ona dodje pa stisava,pojacava,menja mi stanice ,gde god vidi neke dugmice,mora ona da ispita cemu to sluzi.
Najlsadja mi je bila malopre,uzela moj mobilni,stavila na uvce i vice taaataaa.Kad sam rekla mm istopio se :heart:
 
Inače retko nosim suknje. Al išli smo na neku proslavu pa ja rekoh da se doteram i obučem suknjicu, kad on meni pritrča i obrgli me oko nogu mama kako si lepa.
Definitivno sam odlučila da češće nosim suknje.
 

Back
Top