Mali dnevnik

Juče smo bili na predstavi dečijoj, na Štrandu; Princeza na zrnu graška. I on je seo sam, u prvom redu; i ostao da sedi, nije bilo frka što ja ne mogu pored njega, super. I jedno vreme je gledao bez daha, znači hipnotisan; i odjednom aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sad2:
Istrčao, dotrčao do mene, i plače li plače. Šta je bilo? Uplašio ga je strašan čika sa šeširom :confused:
Čika je bio kralj, i imao je krunu, a što ga je toliko uplašio, ostala mi je nepoznanica :think: Uglavnom ga je spominjao do kraja dana - strašan čika sa šeširom:(
 
Jao i moj Stefan se uplasio cike sa sesirom. Sedimo juce uvece i gledamo tv. Na nekom stranom kanalu Mr. Bean i ona epizoda sa Bakingemskom palatom. Kad moj Stele ( koji inace jos ne prica ) kaze " mama bojsh, bojsh". pitam ga jel cika ima kapu, kaze ne, jel ima brkove kaze ne, rekoh jel se bojis cike kaze on da . Pitam ga da prebacim kanal, a on klimnu glavom. I tako da se uplasio cuvara sa subarom...:p
A kupili smo mu neki motor i posebno mu je interesantna kaciga na motoristi. i juce, opet u Mr. Beanu, u cekaonici sedi zena sva u zavoju. On mi pokazuje na glavu. kazem mu da teta ima zavoj, a on kaze ne. ja kazem jel ima teta kacigu, a on ce DA...:P:P:P:P
 
Pre neki dan na forumu ja sam provalila da moj sin ima 14 meseci, a on u stvari ima 16!

to nije tako cudno posto sam ja stvaaarnoo losa sa brojevima (ne znam ni svoj broj telefona, ni fiksni ni mobilni), ali sam isto tako provalila da ima 81 cm

onda sam ga izmerila, a to je bilo pre neki dan.... imao je 84 cm... a onda! sledeceg dana ili posle dva dana, nisam tacno sigurna... ucinio mi se nekako tezi u rukama i ja njega ponovo izmerila, a dasa ima 86cm!

wow! za dva dana! dva centimetra!!!
 
Pre neki dan na forumu ja sam provalila da moj sin ima 14 meseci, a on u stvari ima 16!

to nije tako cudno posto sam ja stvaaarnoo losa sa brojevima (ne znam ni svoj broj telefona, ni fiksni ni mobilni), ali sam isto tako provalila da ima 81 cm

onda sam ga izmerila, a to je bilo pre neki dan.... imao je 84 cm... a onda! sledeceg dana ili posle dva dana, nisam tacno sigurna... ucinio mi se nekako tezi u rukama i ja njega ponovo izmerila, a dasa ima 86cm!

wow! za dva dana! dva centimetra!!!

Ma nama se bas tako desava...nista neko vreme i onda kao preko noci iz sandala vire prstici(preko onog ruba)...ja sve nesto mislim nisam mu dobro zategla kaisice kad ono kaisici i ne mogu vise da se zategnu porasla nozica...dobro je da je leto pa nek vire prstici dok ne skupimo parice za lepe jesenje cipelice...
 
Ma nama se bas tako desava...nista neko vreme i onda kao preko noci iz sandala vire prstici(preko onog ruba)...ja sve nesto mislim nisam mu dobro zategla kaisice kad ono kaisici i ne mogu vise da se zategnu porasla nozica...dobro je da je leto pa nek vire prstici dok ne skupimo parice za lepe jesenje cipelice...

jao jeste... i cipelice su mu postale knap tj. sandalice... a moj sin ima malo stopalo, ko neka devojcica... nosi sada ravno broj 20

a ja sam primetila da je ovih dana bio onako stalno pospan, pa sve mislim da li ga ja hranim dobro... a on covek raste! i budio se nocu, onako... imao problema da zaspi... kapiram da ga to boli kada raste!

posto boli stariju decu, mislim... onu koja su u stanju da kazu da ih boli, sigurno boli i manju koja ne umeju da artikulisu, nego samo placu i vriste
 
Gde nestade ova tema :)

Juče je Stefan prvi put bio u pozorištu :cool:
Gledali smo ''Mačak u čizmama'' :D
Eto, da zapišem ovde dok ne zapišem i ne zalepim u radosnicu program :)

I zamislite šta se još desilo :lol:
Mislim da vas dosta koji ste u toku zna za njegovu devojku, koja je dosta starija od njega, ali njih dvoje se vole, pa vole :heart: I traje to već, pa podosta, sigurno više meseci... (ima slika na temi sa slikama ;) ) Zove me malopre njena mama i kaže - došla je Olivera sa pričom kako 'nju više ništa ne drži u njihovoj kući, ništa je ne usrećuje, ne sviđa joj se ni nova soba (sve komplet novo, okrečeno, nameštaj, kreveti, kompjuter :shock: ); i ona bi da se preseli kod Stefe' :lol: I mama joj kaže - pa, onda nema više školice, nego ćeš da nađeš posao, da zaradiš, da imaš šta da jedeš; a ona, pile, kaže - pa daće mi Jelena da jedem - šta jede Stefan, ješću i ja :lol: Mama joj kaže - ali tamo nema mesta, nema ni Stefan svoju sobu, svi se guraju... Kaže Oljka - nema veze, ja i Stefan ćemo biti zajedno :heart:

E, kad se nisam šlogirala :shock: :eek: :lol:
 
Ovo mi je najsvezije cime me je cerka oborila s nogu.
Kad su nam pre 3 nedelje obili stan i ja u totalnom soku ne mogu da se saberem ona je mene pocela da tesi:
Mama pa nije to nista, vidis nista nisu nasli, i nista nisu odneli, malo nered ali nije strasno, a vidis moje lutke nisu ni pipnuli.
Toliko je to primila hladnokrvno i zrelo Hvala Bogu (naspram mene koja sam se sva tresla), kao nije smak sveta mama svi smo dobro i sve je OK, da mi je smanjila broj izgubljenih neurona zasigurno za pola
 
Juče je Stefan doneo prvi rad iz vrtića :cool:
Neki kišobrančić, na slamčici, pa okolo još na končićima vise kapljice kiše :)

Pravile im vaspitačice, nije on to mogao sam, ali svejedno, tako ga je ponosno nosio i stavila sam ga na počasno mesto na televizor :)
 
Zauvek cu pamtiti dan kada mi je donela 5 petica, i rekla - znas sve sam uradila za domaci, a i ostale su mi pare od uzine.
A onog njenog slatkog bezobrazluka isto - kada je htela da je presvucem i ja nisma htela da cujem za to, a ona me zvala kao ima nesto u pupku i ja dosla, a ona rekla - e ajd me sad presvuci.:hahaha:
Moram da se nasmejem, prosto deca su cudo:D
 
:klap:bravo Beki, obožavam ovu temu :heart:

Juče je Stefan prvi put pozvao na svoj rođendan SVOJE drugare :D
Normalno, od prvog rođendana nam dolazi naše društvo, sa decom, a juče je Stefan dao pozivnice dvojici drugara iz vrtića čije mame ja ni ne poznajem, pa sam ih vijala da kažem da obavezno dođu, jer moj sin želi njihove sinove na svom rođendanu :cool:
 

Back
Top