Македонија све ради што Запад хоће и није испред Србије

Bome, tebi smo nabili gadne frustracije. :lol:
Никаква фрустрација у мени. Не постоји гора фрустрација него бити Хрват. Смета вам Зуроф што је човек рекао чињеницу да је Хрватска фашистичка.
 
Никаква фрустрација у мени. Не постоји гора фрустрација него бити Хрват. Смета вам Зуроф што је човек рекао чињеницу да је Хрватска фашистичка.
Aha, "nikakva"! Sigurno zato pucaš 100 tekstova o Hrvatima u sekundi i ovdje i na Ser***caf*. :hahaha1:
 
Једно је бити паметан, а друго је правити се паметан (као што то ти радиш).

Референдумско питање је гласило:

Дали сте за суверена и независна држава Македонија, со право на влез во иден сојуз на суверени држави на Југославија?

Већина наивних је заокружила "да", при том не желећи да се одвоје од Југославије, јер су мислили да ће Македонија ући у некакав савез суверених југословенских држава или неку конфедерацију, а онда је мањина у скупштини и председништву рекла да Македонија напушта Југославију. Већински народ је био против, а о чему су ми сведочили људи који су одатле.

Тако да... Бити паметан је једно, а ово је нешто друго.
Meni se čini da se ti ne praviš pametan, nego suprotno o toga, i više nego što misliš.

Možda bi Makedonija i ušla u sasvez suverenih država, konfederaciju ili nešto slično da Milošević nije odbio Kučanov (i Tuđmanov) prijedlog o asimetričnoj federaciji ili konfederaciji. U vrijeme tih referenduma takva ideja je bila živa, dok ju Milošević nije spucao i obrisao pod s njom. Tako da, biti pametan je jedno, a praviti se pametan, a ispasti suprotno nešto sasvim drugo.
 
Meni se čini da se ti ne praviš pametan, nego suprotno o toga, i više nego što misliš.

Možda bi Makedonija i ušla u sasvez suverenih država, konfederaciju ili nešto slično da Milošević nije odbio Kučanov (i Tuđmanov) prijedlog o asimetričnoj federaciji ili konfederaciji. U vrijeme tih referenduma takva ideja je bila živa, dok ju Milošević nije spucao i obrisao pod s njom. Tako da, biti pametan je jedno, a praviti se pametan, a ispasti suprotno nešto sasvim drugo.
Видело се колико су испали паметни овим потезом.

Ја не жалим, већ мислим да треба пустити ствари да иду својим током. Македонија је "бирала", сада нека иде даље.
 
Meni se čini da se ti ne praviš pametan, nego suprotno o toga, i više nego što misliš.

Možda bi Makedonija i ušla u sasvez suverenih država, konfederaciju ili nešto slično da Milošević nije odbio Kučanov (i Tuđmanov) prijedlog o asimetričnoj federaciji ili konfederaciji. U vrijeme tih referenduma takva ideja je bila živa, dok ju Milošević nije spucao i obrisao pod s njom. Tako da, biti pametan je jedno, a praviti se pametan, a ispasti suprotno nešto sasvim drugo.

Пропадосмо без Македоније.
 

Back
Top