Zasto zapad preko kvislinske vlasti obesmisljava sve sto je srpsko?

Игуманија Пећка Патријаршије Мати Харитина такође је одликована Сретењским Орденом:

Pogledajte prilog 1501812
Још једна издајница Православља, има их више у мантијама него међу рајом...
 
Па није јер то није по канонским прописима. Не зато што има нешто против њега.
Искрено, нисам ни ја знао да се монахињама љуби рука.
Па кад си нецрквен и по партијском задатку ''верник''...

... ни не љуби се рука игуманијама увек по канонима... Само поповима се увек љуби, додуше само нормалнима (десеторици у Србији)...

Игуманији љубиш руку само кад си код ње у манастиру, ван свог манастира је обична монахиња и не треба да јој се љуби рука, јер ту није домаћин куће
 
Још једна издајница Православља, има их више у мантијама него међу рајом...
Важно да сте ви што сте побегли за Америку и не планирате да се вратите у Отаџбину велике патриоте.
 
Па кад си нецрквен и по партијском задатку ''верник''...

... ни не љуби се рука игуманијама увек по канонима... Само поповима се увек љуби, додуше само нормалнима (десеторици у Србији)...

Игуманији љубиш руку само кад си код ње у манастиру, ван свог манастира је обична монахиња и не треба да јој се љуби рука, јер ту није домаћин куће
Хвала ти на објашњењу, али ако нешто нисам знао не значи да сам нецрквен или сам ,,верник" по партијском задатку.
Одакле ти толика гордост и сујета да тако етикетираш људе??

Шта ти уопште знаш о мени да би могао такве закључке да доносиш?
 
Objektivno, ko u Srbiji zasuzuje najvece drzavne ordenje, ako ne pevaljke? Pa pevaljke su najbitniji deo modernog srpskog identiteta. Bez njih, svi ti hrabri Srbi bi izdrzali ratove i to sto nas Zapad mrzi i hoce da nas satre sutra ujutru.

Dobro, sada vec moze moral srpskom vojniku da poraste ako ima duplericu Putina i Gadafija u dzepu, ali pre Putina i Gadafija, bila je i ostala, najbitniji deo identiteta pravog Srbina- kafanska pevaljka.

I vi njima necete da dajete ordenje? Pa bukvalno svi popovi da se sakupe nemaju ni priblizno tu bitnost za Srbe, posto su Srbi ateisticki narod koji laze da su hriscanski vernici, cast izuzetima, ali u Nesvilu i Memfisu ima vise pravih hriscanskih vernika, nego u celoj Srbiji zajedno.

Pevaljaka bajo moj, to mi daj.
 
Zorica Brunclik - zena koja je obicna pevacica je dobila orden kojeg dobijaju ljudi za najvece zasluge za drzavu i narod. Taj orden je jedan od najvecih ordena u Srbiji i ranije kada je Srbija bila Srpska i bez okupacije dodeljivan je ssamo par puta za najvece zasluge. Danas je to sprdnja i deli se i sakom i kapom, a sto znaci da se obesmisljava po necijem naredjenju.

To radi zapad preko ove kvislinge proklete vlasti u programu po kome zele da obesmisle sve sto je vredno i srpsko u Srbiji

Evo sramotnog dogadjaja:

https://www.blic.rs/zabava/evo-koga...cic-odlikovao-povodom-dana-drzavnosti/s17xjjm

Знам певача који зна Зорицу.

Каже да је тешки неморални олош
 

Back
Top