Mađarska:romski rasistički napad na rukometaše

Uhapšena su dva državljanina Mađarske u Austrijskoj pokrajini Štajerskoj dok su pokušavala da odu u Italiju.
Mađari
HungarianCouple.jpg

Uhapšeni
uhapsenirtl.hu-vr.jpg

:neutral:
 
jednu moju komsinicu klinku koja mnogo voli da se qwartzuje presreli skinsi u bg, jedan joj zapalio dva dlana uz pitanje: "zasto se pravis ciganka kad nisi?"

svašta....:roll:

pa dobro mozda su joj pomogli da ne dobije neki rak koze u buducnosti , kazu oce to od solarijuma :D

:dash:

Mog komšiju isto tako presreli skinsi u Beogradu, skinuli mu gaće i pita li isto to "Što se praviš crnac kad nisi!....uuuuu jeeeeee"

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

a da su tebe presreli i skinuli...rekli bi šta se praviš kinez :mrgreen:;)

:hahaha::hahaha:
:rotf::rotf::rotf:
 
Meni nije jasno zašto se ovaj slučaj stavlja u rasističku konotaciju, i čemu tolika hajka i povik na Cigane.
Igrom slučaja to su bili Cigani, a mogli su biti i Mađari, Slovaci...

Inače, trebalo bi da znate da su Cigani u Mađarskoj jedna od najugroženijih grupa u Evropi, samo što se o tome ne priča, jer Mađari su poželjni i dobri evro-katolički partneri. Ali, činjenica je da je tamo skoro pa aparthejd.
Gledao sam snimak kada trojica mađarskih policajaca pred nekom krčmom šutiraju Ciganku u poodmakloj trudnoći. Naravno, prošli su nekažnjeno. A, takav i slični slučajevi nisu usamljeni u Mađarskoj.
Istina, verovatno zbog takvog odnosa prema njima, mađarski Cigani su postali izuzetno problematični. Uzročno-posledična pojava.

Druga stvar, nikako ne možete porediti mađarske i srpske Cigane.
Srpski Cigani, jeste da žive nama odvratnim načinom života, za razliku od mađarskih, ali su uvek bili odani državi Srbiji, dok mađarski Cigani bukvalno mrze tu državu. Pitam se zašto?:think:

I mislim da je konačno vreme da ih srpska država uključi u društvo, školuje i emancipuje. Od toga štete nikako ne može biti.
Ne možemo mi pričati kako hoćemo da se uključujemo u moderne svetske tokove, a da nam po gradovima postoje čerge i karton male. To ne ide jedno s drugim.
 
Meni nije jasno zašto se ovaj slučaj stavlja u rasističku konotaciju, i čemu tolika hajka i povik na Cigane.
Igrom slučaja to su bili Cigani, a mogli su biti i Mađari, Slovaci...

Inače, trebalo bi da znate da su Cigani u Mađarskoj jedna od najugroženijih grupa u Evropi, samo što se o tome ne priča, jer Mađari su poželjni i dobri evro-katolički partneri. Ali, činjenica je da je tamo skoro pa aparthejd.
Gledao sam snimak kada trojica mađarskih policajaca pred nekom krčmom šutiraju Ciganku u poodmakloj trudnoći. Naravno, prošli su nekažnjeno. A, takav i slični slučajevi nisu usamljeni u Mađarskoj.
Istina, verovatno zbog takvog odnosa prema njima, mađarski Cigani su postali izuzetno problematični. Uzročno-posledična pojava.

Druga stvar, nikako ne možete porediti mađarske i srpske Cigane.
Srpski Cigani, jeste da žive nama odvratnim načinom života, za razliku od mađarskih, ali su uvek bili odani državi Srbiji, dok mađarski Cigani bukvalno mrze tu državu. Pitam se zašto?:think:

I mislim da je konačno vreme da ih srpska država uključi u društvo, školuje i emancipuje. Od toga štete nikako ne može biti.
Ne možemo mi pričati kako hoćemo da se uključujemo u moderne svetske tokove, a da nam po gradovima postoje čerge i karton male. To ne ide jedno s drugim.

Ma šta pričaš, bre? Svima je očigledno je da je upitanju rasizam.
Kao i plan stvaranja Velike Ciganije (iliti Romije) na području Srbije, Hrvatske, Rumunije, a i Mađarske... :cool:
 
Jos samo da ubiju 699.999 Srba, pa da mrzim Cigane kao sto mrzim Hrvate.

Синак ко је био у башибозлуцима?
Можда је твој деда кад је почо први рат исто тако реко :још само да хрвати убију 499999 Срба па ћу да их мрзим као турке.Свашта.
 
Пре неки дан се десио напад у Краљеву,у којем је један момак српске националности убијен од стране двојице Цигана,који су му из чиста мира пришли и изболи га на смрт... Ни један медиј окупиране Србије није поменуо да су у питању цигани,а да је Србин убио Цигана,дизали би се споменици,тадић би говорио о великој мржњи нациста и сл.
http://www.nsprogram.org/index.php?...9-02-08-15-33-00&catid=46:2008-11-21-23-29-38
 
Пре неки дан се десио напад у Краљеву,у којем је један момак српске националности убијен од стране двојице Цигана,који су му из чиста мира пришли и изболи га на смрт... Ни један медиј окупиране Србије није поменуо да су у питању цигани,а да је Србин убио Цигана,дизали би се споменици,тадић би говорио о великој мржњи нациста и сл. http://www.nsprogram.org/index.php?...9-02-08-15-33-00&catid=46:2008-11-21-23-29-38

pa normalno kad nosite etiketu genocidnog naroda kao i mi i njemci;)
 
Пре неки дан се десио напад у Краљеву,у којем је један момак српске националности убијен од стране двојице Цигана,који су му из чиста мира пришли и изболи га на смрт... Ни један медиј окупиране Србије није поменуо да су у питању цигани,а да је Србин убио Цигана,дизали би се споменици,тадић би говорио о великој мржњи нациста и сл.
http://www.nsprogram.org/index.php?...9-02-08-15-33-00&catid=46:2008-11-21-23-29-38

Kao da je bitno da li je Ciganin ili ne... :roll:
 
Пре неки дан се десио напад у Краљеву,у којем је један момак српске националности убијен од стране двојице Цигана,који су му из чиста мира пришли и изболи га на смрт... Ни један медиј окупиране Србије није поменуо да су у питању цигани,а да је Србин убио Цигана,дизали би се споменици,тадић би говорио о великој мржњи нациста и сл.
http://www.nsprogram.org/index.php?...9-02-08-15-33-00&catid=46:2008-11-21-23-29-38

Наравно.
Што се беспризорници цигани мешају кад беспризорници српске нациналности исти посао обављају квалитетније!?

П.С:
Линк води ка Давидовићевом сајту.
 
Пре неки дан се десио напад у Краљеву,у којем је један момак српске националности убијен од стране двојице Цигана,који су му из чиста мира пришли и изболи га на смрт... Ни један медиј окупиране Србије није поменуо да су у питању цигани,а да је Србин убио Цигана,дизали би се споменици,тадић би говорио о великој мржњи нациста и сл.
http://www.nsprogram.org/index.php?...9-02-08-15-33-00&catid=46:2008-11-21-23-29-38

То је на жалост тачно, али и поменути случај не треба преувеличавати.

Не треба да заборавите да су богати ти који вас тлаче и уништавају земљу
а Мађари су били међу њима.
Брже боље су написали како починиоци нису Мађари, него Цигани.Заправо, показали су да нијесу достојни европске породице, будући да им је национ важнији од истине, као што је цела Европа препуна шовиниста и расиста свих врста.
Зато баба неће у Европу!
 
Пре неки дан се десио напад у Краљеву,у којем је један момак српске националности убијен од стране двојице Цигана,који су му из чиста мира пришли и изболи га на смрт... Ни један медиј окупиране Србије није поменуо да су у питању цигани,а да је Србин убио Цигана,дизали би се споменици,тадић би говорио о великој мржњи нациста и сл.
http://www.nsprogram.org/index.php?...9-02-08-15-33-00&catid=46:2008-11-21-23-29-38

NSprogram....Ko beše sekretar tog "programa" ? Goran Davidović ?
 

Back
Top