Mađarska:romski rasistički napad na rukometaše

Gledam neki dan na B92 ceo dan prde o ciganima i o tome kako ih treba izmestiti sa divljeg naselja ispod Gazele u novoizgradjene stanove koje bi od Tadicevog rezima trebali dobiti na poklon. I da se izvrsi kao socijalizacija, da se uklope u drustvo uz pomoc drzave, a sve o trosku poreskih obveznika Srbije, I tako su ceo hebeni dan prdili o ugrozenosti ciganskih prava, da covek ne poveruje sta gleda i slusa, kao da Srbija nema sijaset drugih problema nego ce se baviti ljudima koje vec stotinama godina unazad nijedno drustvo nije uspelo socijalizovati. Pa ako su to evropske vrednosti, popisham se na njih...
 
Titus., s dužnim poštovanjem,
moram da napomenem da je to izuzetna lokacija
(gde se oni trenutno nalaze) i da navijam za gradske vlasti
koje će da uvide i tu mogućnost da se od karton-cityja modernizuje
neki "city" na istom mestu s istim stanarima, samo s bolji uslovi...
(nisam kompetentna da znam je li moguće, al ako jeste, treba tako?)
A B92 prdi kako vjetar duva, to svi znaju...
Pozdravlja te djurinica
 
Gledam neki dan na B92 ceo dan prde o ciganima i o tome kako ih treba izmestiti sa divljeg naselja ispod Gazele u novoizgradjene stanove koje bi od Tadicevog rezima trebali dobiti na poklon. I da se izvrsi kao socijalizacija, da se uklope u drustvo uz pomoc drzave, a sve o trosku poreskih obveznika Srbije, I tako su ceo hebeni dan prdili o ugrozenosti ciganskih prava, da covek ne poveruje sta gleda i slusa, kao da Srbija nema sijaset drugih problema nego ce se baviti ljudima koje vec stotinama godina unazad nijedno drustvo nije uspelo socijalizovati. Pa ako su to evropske vrednosti, popisham se na njih...

U Srbiji su tokom obračuna bandi čoveku odsekli glavu i zapalili ostatke, drugog ubili, polili benzinom i ostavili da gori u kontejneru. Pre par godina je otet strani državljanin i ubijen iz koristoljublja od strane 3 srpska (sad bivša) pandura. Mediji nisu samo bili toliko revnosni da kažu tj napišu "ubica srpske nacionalnosti ubio srbina". Zato kad treba uzbuditi strasti odma se kreće sa prozivkom rom, mađar, bugarin, švaba, hrvat, kinez itd. Kao da u Srbiji i van nje nikad nije bilo idiota, manijaka i ubica i to srpske nacionalnosti. Šta je sa onim ludakom što pobi 7,8 svojih komšija ? Da opet krivimo zapad za to ? Ako ćemo da generalizujemo, kako bi onda trebali da se odnose Šveđani prema nama ?
 
Ja kad čuo za ovo shvatio sam da Romi ne treba da žive. Mislim, ovako mučki napasti momke je stvarno kukavički.
Shvatio sam takođe da su Romi direktno usmereni na stvaranje Romske države koja će obuhvatati Srbiju, Hrvatsku i Rumuniju. Samo još ne mogu da provalim da li su bacili oko i na Mađarsku, ali pretpostavljam da jesu, sudeći po ovom događaju.

Do sada to nisam mislio, ali kad se ovo desilo, došlo mi je iz zadnjice u glavu da Hrvati i Srbi treba da se udruže zajedno protiv Roma, ne bismo li ih istrebili i sprečili da ponovo učine ovako nešto pripadnicima naših naroda i narodnosti. I Rumuni mogu da nam se priključe slobodno. Imaju najviše motiva, na kraju krajeva.

Braćo Srbi, braćo Hrvati, zar ćemo da žmurimo pred ovako direktnim napadima na naše nacije, a od strane onih koji su pokazali svoje pravo lice. Mi ih 'ranimo, a oni nama ovako... A posle će da pričaju kako su gladni i bosi i žedni. Eto, videli smo.

Ja sam za to da se Romima ukine svaka pomoć, jer čim mogu ovako nešto da rade, njima pomoć ne treba, trebaju im batine...


I tako... Poenta je da ste mnoooogooooo mnoooogooo plitki.;)
 
Samo da podsetim, da se uskoro navršava šest godina od ubistva glumca Dragana Maksimovića, kog su ubili skinhedsi, misleći da je Rom!!!

dmaksimovic.jpg
 
Pa kažem ja, treba ih porokati, mesto što se pitamo šta se dešava.

Драги Хрвати.
Мислим да је крајње досасдно( ако ништа) што постављате овакве расистичке и злочиначке теме.
Сарадња међу "еуропским народима" ће да постоји мало сутра.
Колико се сећам ви сте етнички очистили Србе из Крајине и избацили их из устава.

Али сарадње ће бити, само жао ми је ми смо се определили за Русе и Израелце у остваривању наших националних интереса у Србији и у Босни.
А како ствари стоје и ватикан ће вам зарад нас окренути леђа.

Жао ми је господо, историја је баш велика ******, зар не?
 
karton naselje kod univerzitetskog sela je nastalo u zadnjih mesec-dva...bukvalno
ne preterujem jer prolazim tuda maltene redovno....od svog tog djubreta do pre nove godine nije bila ni jedna jedina baraka
vido ciga da se gradi pa bacio djubre uz konstrukciuju da mu neko udeli 100 evra da se pokupi i tako u krug
to nema nikakve veze sa statusom roma nego je chist lopovluk i bezobrazluk vucibatina koje treba najuriti motkom a ako nece poravnati ih bagerom u temelje
shto se teme tiche...bash me interesuje kakav bi odjek u javnostsi imala vest da je izboden neki rom..sigurno bi svi trubili o tome na sva zvona
a shto se hrrvata tiche nemam pojma koji se moj oni javljaju oni su sve svoje cigane potrebili josh 41. u paketu sa ostalima
 
Samo da podsetim, da se uskoro navršava šest godina od ubistva glumca Dragana Maksimovića, kog su ubili skinhedsi, misleći da je Rom!!!

dmaksimovic.jpg

Скинхедси су манијаци, пусти њих. Синак јел знаш колко треба да примимо Рома из Евопе да бисмо ушли у еу?:D
Јел тачно да као мањина морају бити заступљени у свим сегментима друштвеног живота, пропорционално броју популације?Тако баба чула да тражу из еу.
 
Poslednja izmena:
Није био расистички напад, глупости.Него ментално недозреле личности које се у недостатку свог, идентификују са навијачким идентитетом. Тога има код нас колко ош.
Смешно кад неко каже : Наши су победили....ко да је он победио својим навијањем.
Манте се децо улице!
 
Gledam neki dan na B92 ceo dan prde o ciganima i o tome kako ih treba izmestiti sa divljeg naselja ispod Gazele u novoizgradjene stanove koje bi od Tadicevog rezima trebali dobiti na poklon. I da se izvrsi kao socijalizacija, da se uklope u drustvo uz pomoc drzave, a sve o trosku poreskih obveznika Srbije, I tako su ceo hebeni dan prdili o ugrozenosti ciganskih prava, da covek ne poveruje sta gleda i slusa, kao da Srbija nema sijaset drugih problema nego ce se baviti ljudima koje vec stotinama godina unazad nijedno drustvo nije uspelo socijalizovati. Pa ako su to evropske vrednosti, popisham se na njih...

Pa nek im oni daju sve sto hoce.
 
Али сарадње ће бити, само жао ми је ми смо се определили за Русе и Израелце у остваривању наших националних интереса у Србији и у Босни.
А како ствари стоје и ватикан ће вам зарад нас окренути леђа.

Koji je tebi ***** sa tim Jevrejima? Jel' ti zhena Jevrejka? Il' si ti Jevrejin? Ili shta?

I kad smo se mi to opredelili za Izraelce? I od kad su oni i Rusi na istoj strani? Pa josh i Vatikan?
 

Back
Top