Lyoness! Zarađujte dok trošite novac!?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vojane, moram da te ispravim 1% od te cifre je 5 miliona evra.Verovatno te je presao digitron u koji nije mogla da se ukuca zadnja nula.A sto se tice nevernih Toma moj ti je savet da dignes ruke od njih jer je njihova casa do vrha puna i sve sto sipas u nju samo se prospe.Slikovito se kaze da je kleveta kad prospes perje iz jastuka a demant je kad to isto perje pokusas da vratis u njega. Zato ce ti to biti mukotrpan posao.;)
 
Ja od ovog ćaskanja imam koristi, a ti?
Što se tiče ovaca, nikoga ne vučem za rukav. Ko voli nek izvoli. Bolje da Vi učlanite komšiju, nego on Vas. Imate informaciju = novac na vreme. Napravite anketu sa 10 poznanika i procenite koliko je čulo o lyoness-u.Kroz godinu - dve skoro svi će čuti kod nas i biće kasno. Ja ovu informaciju koristim i prenosim dalje => novac. Ništa ne boli, samo oduzima malo vremena, ali zato očekujem da mi se uloženo vreme isplati. To važi za sve koji prihvate ponudu. Ko ne prihvati samo gubi vreme na ćaskanje.
Nudim pomoć. Ako je to loše, nemojte da Vam pomažem, i biću srećan.
A i ako želite da Vam pomognem biću još srećniji, jer pomažući Vama, pomažem i sebi u ostvarenju svojih snova...
 
Ja od ovog ćaskanja imam koristi, a ti?

imam i ja, svaki put se sit ismejem :):)

Ko voli nek izvoli. Bolje da Vi učlanite komšiju, nego on Vas.

tesko - druzim se samo sa ljudima koji svojim rukama stvaraju pare

Kroz godinu - dve skoro svi će čuti kod nas i biće kasno.

oce ku*ac...
jedini mlm koji je opstao dugo je onaj amway, svi ostali su propali u roku od 2-3 godine.

A i ako želite da Vam pomognem biću još srećniji, jer pomažući Vama, pomažem i sebi u ostvarenju svojih snova...

ja iskreno verujem da ti ostvarujes snove i zaradjujes kes...ali ostali - NE
 
Nemoj samo taj MLM da spominješ. Radio sam to 90 i neke. Kada je trebalo da se podigne novac morao ja da se registruje svako u Mađarskoj, pa da plaća knjigovođu i ne sećam se šta još tačno (suma oko 60 - 70 DEM mesečno), da bi podizao teško zarađeni novac. Tada je puko lanac naviše i ostali su samo oni na vrhu kojima 60 DEM mesečno nije predstavljalo problem. Roba se švercovala preko granice. Kada se plati carina, delila se na ljude koji su u toj turi naručili robu, te se nije znala sigurna nabavna cena proizvoda. Cena proizvoda od 10 DEM je bila formirana otprilike ovako: 30 % zarade završnom prodavcu; 15% za carinu i putne troškove; 30 % za mrežu t.j. više saradnike; te još zarada prizvođača. To znači da proizvod od 2 DEM realne vrednosti prodajete "prijateljima" na 10 DEM (pa nije ni čudo da nemaju efekta kao što treba). Neki od proizvoda su im što jest, jest dobri, ali svi MLM-i ovog tipa doživljavaju vremenom krah. Sada je i promenjen način pravljenja mreže ali ni to ne vredi. Obećavano je da će da se otvori magacin u Srbiji, da nećemo morati da putujemo u Mađarsku, ali od svega toga ništa. Mislim da i dan danas nema magacina u Srbiji za taj MLM...
Pa niko ozbiljniji ne ide više od vrata do vrata, pozvoni, zabije nogu na prag kad otvorite dok ga ne pustite unutra, i uguši Vas dok ne kupite bar nešto.
U LYONESS-u samo prenosite informaciju uz prijateljski razgovor. Ne prodajete ništa.
Što se tiče moje zarade, u Srbiji je tek registrovan lyoness, tek se očekuje odabir prodavnica koje su u lancu lyoness-a, a i ja se nadam pravom prilivu novca tek kad počne da se troši kod njih.
 
e kolko neradnika i lezilebovica na forumu....
c,c,,c,c

Iz broja poruka se vidi ko je dokon i ceo dan visi na forumu.Inace bogati ne rade za novac vec novac radi za njih.Ja licno volim da zaradim vise 1000 evra od 1000 ljudi nego sam sopstvenim radom.Niko se jos nije obogatio od sopstvenog rada.Tako mozda samo moze da se prezivljava.(Ne racunajuci kriminalne poslove, koji su obicno kratkog daha)_Vas problem vrhovni komandante je sto ste vaspitavani od roditelja koji su ziveli u komunizmu.Da biste shvatili sta sam hteo da kazem ispricacu vam kako se u cirkusu dresiraju buve da ne iskoce iz kutije koja je daleko niza nego sto one mogu da skoce:Stavi se stakleni poklopac na kutiju, pa kad buva prirodno pozeli da iskoci dobije po glavi.Ona naravno nista ne kapira pa ponovo skoci ali opet isto. I tako nekoliko desetina puta sve dok ne shvati sa svojim sicusnim mozgom da mora da skace nize nego za sta ju je priroda obdarila. Naravno kad se skloni poklopac buva ne iskace iz kutije.E sad smo dosli do paradoksa:Za buve svi misle da je cudno sto ne skacu koliko mogu a za ljude svi (ili bar vecina)misle da je cudno kad pozele da skoce koliko mogu.Postoji jos jedna bitna prednost u korist buva:Ljudi imaju veci mozak pa brze reaguju na udarce i brze se predaju pod poteskocama.Brzo shvataju da posto nisu uspeli u nekom poslu taj posao sigurno nije dobar ni za koga.Probaju dalje sada vec iskusni i sa predubedjenjem i opet nista.I tako dodju do zakljucka da ne treba nista ni da rade jer tako ne mogu ni da pogrese.Eventualno se zaposle kod nekog ko ce za njih da razmislja a oni samo da rade to sto se od njih trazi.I tako prodje zivot a oni kazu takva mi je bila sudbina.
Sad cu vam reci jednu recenicu koja je moj moto u zivotu i koju sam stavio i na vizit kartu:
USPESNOG COVEKA OD NEUSPESNOG RAZLIKUJE JEDINO BROJ POKUSAJA !
 
Iz broja poruka se vidi ko je dokon i ceo dan visi na forumu.

broj poruka ne govori ni o cemu

Niko se jos nije obogatio od sopstvenog rada.

:shock::shock::shock::shock::shock:

Vas problem vrhovni komandante je sto ste vaspitavani od roditelja koji su ziveli u komunizmu.

dakle ne mogu da verujem sta sam procitao :D:D:D


USPESNOG COVEKA OD NEUSPESNOG RAZLIKUJE JEDINO BROJ POKUSAJA !

nije lose, slazem se 100%.
 
Daklje da zaključimo:
MOŽDA JE OVO TAJ VAŠ PRAVI POKUŠAJ.
Ko proba, može samo da izgubi malo vremena. Ako mu ne uspeva besplatno učlanjenje drugih (a sumnjam da će Vas odbijati jer 90% ljudi prihvataju besplatno), može da odustane da širi mrežu. Ne mora nikad ni da provuče karticu kroz terminal da uštedi novac. Nikom iz džepa, nikom u džep. Neka nastavi svoj fizički (umni) rad za oko 300 evra mesečno, i sretno dočeka svoju penziju od 200 evra da "uživa" u starosti...
 
Dosada me je odbilo samo nekoliko ljudi.
"To je možda neka sekta. Ja svoje ime i prezime i mobilni ne dam nikome" - reče jedna žena koja je izgleda u nekoj sekti, pa im je možda i zabranjeno da daju svoje podatke. Ko zna...
Odbio me i jedan koji je radio neki MLM pa se opasno opeko, te sada neće ni da sluša bilo koju priču.
Ali takvih je mnogo mali broj.
Nemojte da odbacujete poslovne ponude koje ni ne saslušate. Ima ljudi koji su odbili ekipu iz pinka za besplatno putovanje pa se kaju zauvek za to...
Primera ima ...
 
Ja mislim da sam na ovo pitanje dao odgovor u prethodnim odeljcima.
BESPLATNIM UČLANJENJEM dobijate BESPLATNO:
- karticu za uštedu - zarađivanje novca (ne za kamatu)
- kancelariju na internetu gde se vidi koga ste učlanili, koga su oni, gde ste trošili novac, koliko ste novca zaradili i sve druge informacije vezane za lyoness. (Mnogi MLM-i naplaćuju ovu uslugu oko 50 evra jednom godišnje)
- e-mail obaveštenja kada ste zaradili novac
- sms poruke kada ste zaradili novac
- mogućnost učlanjivanja drugih
- još mnogo pozitivnih stvari...
Nikada ne morate da uložite ništa...
 
Čitaj pažljivo prethodne tekstove. Lyoness je registrovan u Srbiji prošle nedelje. Kupovina t.j. zarada tek treba da počne. Ko ovo shvati može mnogo da napravi. Sad su svi u vrhu. Pogledaj procene o broju članova. Sada je preko 9000.
Što se tiče imovine imam stan 65m2 u Nišu. Vozim volvo 740 karavan 2400 cm3 dizel. Ali time nisam zadovoljan (kolima jesam)...
 
"To je možda neka sekta. Ja svoje ime i prezime i mobilni ne dam nikome" - reče jedna žena koja je izgleda u nekoj sekti, pa im je možda i zabranjeno da daju svoje podatke. Ko zna...

ovakve, i gluposti tima "samo pametni se upustaju u MLM, glupi nece ni da probaju" su vrhunac debilizma i podlosti kojima se sluze mlm agenti jer tipuju na ono najslabije - sujetu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top