Како бисте сакрили новац?

Ebo takav brak.

Što je moje, što je tvoje
ja tako ne mogu razmišljati
sve smo gradili u dvoje
i sve iz temelja
sad cemo podijeliti
kome noć, a kome dan...
Osim ako si pogrešno izabrala.
Osim ako vreme ne promeni partnera, ili tebe.
Osim ako ti ne shvatiš da nisi breskvica a nego si kajsija. Gljivice :)

Posebno je to kad nešto uzmeš a da ti ne pripada zaista. Sazrevanje je najbolji primer.
Evo sada i Andrija Gerić priča o tome na B92...

Slobodna je volja.
Biti lud ili luđi, ili dobar ili loš.
Ono zao, ah. To je samo zbrojani zbir zaborava zavese.

Ah.......................
 
Apropo ovih koji savetuju zakopavanje zlata i slično... setih se priče kako je deda nekih mojih poznanika u Vojvodini zakopao zlato na tajnu lokaciju i rekao samo svom kumu, i naravno kad je deda umro ispostavi se da na toj lokaciji nema ničega. Kum tvrdi da je lično video da je tu zakopano, ali sumnja da je verovatno deda koji je pred kraj života malo ishlapeo uzeo to pa premestio na neko drugo mesto, ovi misle da kum laže i da je kum ukrao, angažovali su čak i neke sa onim senzorima za metal da traže zlato po kući i dvorištu, ali slaba vajda... nema više ni dede ni zlata.
 
Сви се сећате оне чувене пљачке воза у Глазгову 60-их. Мислим да сам гледао филм где су део новца сакрили У МОРУ. Један ронилац је са кутијом заронио у близини обале и закопао новац у песак испод одређене стене коју је само он знао, на некој дубини од 20 метара.
 
Kao mladić verovatno u zakopanom sefu u podrumu. kao starac bih ispod kreveta
Може и у пластичној кутији у сред неке шуме. Некако обележиш стабло и камен и ископаш рупу испод корена тог стабла и ту закопаш. Ко би се сетио да копа испод самог корена стабла. Детектор метала не може да детектује пластику. А ако неко и одсече то стабло, никад неће вадити и корен стабла.
 

Back
Top