LJUDSKI ŠOKOVI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
VANJA 011:
Machak69:
VANJA 011:
Normalno da skolarci idu kod tebe, iz razloga sto oni ne biraju lekare tj. idu kod onih koji su slobodni. Zato nema evrica za tebe! :lol: :lol: :lol:

Uh, majku mu, vidim ja ima neka kvaka, al' nisam uspeo da shvati dok mi ti oci nisi otvorila - a, znaci to ooo jeeee?! :shock: E, da mi ochi nisi otvorila, umr'o bi u neznanju u cemu je problem! Hvala ti OVOL'KO!! Ti bi trebalo da se zoves MAja (pcelica) a ne Vanja, tolka visprenost!... 8)

Simpatičan si ti Machak :lol: Pozdravljam te :P


Ma, znam da sam simpatican lik, mnogi su mi rekli. :) Bas mi je milo da si i ti medju njima.
Mogu da ti sredim pregled preko veze, 'oces? Nemoras cak ni da poneses plavu kofertu sa evricima, primicu te za dzab-dzabe, ja sam humanista u dusi! Kod mene pregled ne boli - samo malo mozak, mozda; ko ga ima. :wink:
 
VANJA 011:
Machak kakv si ti lik! Baš mi je drago što ima i takvih. Baš me lepo zabavljaš! cmok za tebe :oops:

Ma bre, samo kuliraj, opusti se, i nemo' da pljujes po nama kad mozemo fino da pricamo. I pusti dr na miru, dr je potpuno ok lik. Daj da slegnemo strasti. Samo opusteno. :wink:
A cim se ti bavis? Mislim, ako tako dobro zaradjujes, mozes da dodjes na tretman i privatno! :P
 
Machak69:
VANJA 011:
Machak kakv si ti lik! Baš mi je drago što ima i takvih. Baš me lepo zabavljaš! cmok za tebe :oops:

Ma bre, samo kuliraj, opusti se, i nemo' da pljujes po nama kad mozemo fino da pricamo. I pusti dr na miru, dr je potpuno ok lik. Daj da slegnemo strasti. Samo opusteno. :wink:
A cim se ti bavis? Mislim, ako tako dobro zaradjujes, mozes da dodjes na tretman i privatno! :P

Bavim se finansijama.
Hvala na pozivu. Ako mi u skorije vreme zatreba psihijatar, veruj mi doćiću kod tebe da ti pravim društvo. :lol:
 
dr:
Rekla sam "turi" jer mi je turi pod nos, ne da mi je, ne kaze izvolite nego mi je baci na sto...to nije uvreda moje licnosti? :evil:

Te osobe koje ti “ture” pod nos su obično bake koje su proste i dobronamerne duše koje to tako urade kako urade jer ne znaju drugačije. To nije odraz njihovog ne poštovanja prema tebi, jer one za drugačije ne znaju i ne treba ih zbog toga osuditi do mere “izbacivanja”.
Dr, nemam ja ništa protiv tebe želim ti uspešnu karijeru i nadam se da je ovaj moj post probudio bar neke lekare, pa makar me mrzeli do kraja života, možda ipak iz ovog izvučete i po nešto dobro. Kao i ja od vas.
P.S. Bile su ovo najoštrije “negativne kritike”, ali ipak u dobronamerne svrhe.
Ne zamerite.
 
Mac, mac, mac…..

Gde je onaj mačor, majku mu, opet negde zalutao izgleda na neku kliniku odjurio za nekom mačkom.

Dođi maco, mačorčiću ne boj se daću ti da jedeš, ne boj se nije otrov :!: :evil:

:lol: :wink:
 
Izvor:
dr:
Rekla sam "turi" jer mi je turi pod nos, ne da mi je, ne kaze izvolite nego mi je baci na sto...to nije uvreda moje licnosti? :evil:

Te osobe koje ti “ture” pod nos su obično bake koje su proste i dobronamerne duše koje to tako urade kako urade jer ne znaju drugačije. To nije odraz njihovog ne poštovanja prema tebi, jer one za drugačije ne znaju i ne treba ih zbog toga osuditi do mere “izbacivanja”.
Dr, nemam ja ništa protiv tebe želim ti uspešnu karijeru i nadam se da je ovaj moj post probudio bar neke lekare, pa makar me mrzeli do kraja života, možda ipak iz ovog izvučete i po nešto dobro. Kao i ja od vas.
P.S. Bile su ovo najoštrije “negativne kritike”, ali ipak u dobronamerne svrhe.
Ne zamerite.
E pa nisu bake u pitanju, njima se stvarno ne moze nista zameriti.
Govorim o odraslim radno sposobnim ljudima...ma nije ni bitno, ti teras svoju pricu ja svoju...nema svrhe.
 
gane011:
Machak69:
U, je?! :wink: :shock: a meni niko nista ne turi pred nos, ni parfemce, ni kaficu, ni viskic, a tek euuurrriiii?! :wink:

Ma doneli bi oni i vama nego se prave ludi... :D :D :D


Evo Vanja moze da mi donese kad dolazi, ona se bavi finansijama! Vanja - nemo' da cicijasis, nije za mitologiju, nego 'nako, drugarski! BAs mi je frka, otplacujem kredit za auto! :roll:
 
Machak69:
gane011:
Machak69:
U, je?! :wink: :shock: a meni niko nista ne turi pred nos, ni parfemce, ni kaficu, ni viskic, a tek euuurrriiii?! :wink:

Ma doneli bi oni i vama nego se prave ludi... :D :D :D


Evo Vanja moze da mi donese kad dolazi, ona se bavi finansijama! Vanja - nemo' da cicijasis, nije za mitologiju, nego 'nako, drugarski! BAs mi je frka, otplacujem kredit za auto! :roll:


Opa, onda zdravstvo i nije vise tako bedno... ili se promenio format plavih koverti :wink:
 
Pa, Gane, cini mi prosto logicki razmisljajuci, da ako imas KREDIT moras da imas i ono zbog cega imas kredit, zar ne, bio to auto, stan, ili masina za sudove. Ali nikako ne mozes imati SAMO kredit, bez da imas i nesto zbog cega si kredit i podigao. :wink:
 
Pri svemu tome, nikako ne zelim da sporim da situacija u zdravstvu, i u drustvu, definitivno jeste bolja nego sto je bila do na primer pre 4 godine ( i tada sam radio u zdravstvu, da ne bude zabune).
 
Machak69:
Pa, Gane, cini mi prosto logicki razmisljajuci, da ako imas KREDIT moras da imas i ono zbog cega imas kredit, zar ne, bio to auto, stan, ili masina za sudove. Ali nikako ne mozes imati SAMO kredit, bez da imas i nesto zbog cega si kredit i podigao. :wink:

Druze Machak, ostavite logicko razmisljanje za pacijente... a u bankarske termine ne zalazite mnogo... da se nebi izgubili. :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top