Ljubio sam Nadu u studentskom gradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li vam se nekad desilo da kresnete devojku koja studira i da snimite mobilnim kako je kresete otpozadi i to zaboravite da obrisete sto na kraju vidi vasa zena. Medjutim posto sam izuzetno snalazljiv brzo se setim da uverim zenu da smo to ona i ja, jer zaboga logicno je da ne moze da razlikuje svoje dupe od njenog kad ga nije nikad u zivotu videla. Bar mislim da niko ne moze da vidi svoje dupe dovoljno dobro.
Cini mi se da nije bas upecatljivo, ali sta da radim. Da li imate neko bolje resenje?

svaka cast !!!!:D ti si moj idol :p
ne znam mozda da kazes da ti neko prebacio klip preko mss-a ili nesto :confused:
 
Da li vam se nekad desilo da kresnete devojku koja studira i da snimite mobilnim kako je kresete otpozadi i to zaboravite da obrisete sto na kraju vidi vasa zena. Medjutim posto sam izuzetno snalazljiv brzo se setim da uverim zenu da smo to ona i ja, jer zaboga logicno je da ne moze da razlikuje svoje dupe od njenog kad ga nije nikad u zivotu videla. Bar mislim da niko ne moze da vidi svoje dupe dovoljno dobro.
Cini mi se da nije bas upecatljivo, ali sta da radim. Da li imate neko bolje resenje?

Kupi joj kilo kupusa i multipraktik secko
 
inache shto se pitanja tiche,ne nije mi se desilo
ali tju da probam
treba mi samo studentkinja kojoj je do yebanja
da se ozenim i
novi mobilni jer Nokia 6020 teshko da moze da snimi odnos....a u da moze rezolucija je nikakva
hmmm....gde da nadjem za bnov mobilni?:(
 
Добро и ти си се сада нама похвалио,... ахм,... а ми као необавештени,... ахм,.... Све мање и мање је правих џентлмена на овој планети,... ахм.... Пази да ти се Нада не освети!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top