Ljubavnice

Da li ste ikad bili(ste) ljubavnica,oženjenom?

  • Nisam i nikad ne bi bila,osuđujem takve cure

  • Jesam,jednom i nikad više

  • Jesam i sad i prije

  • Nisam, al nikad ne reci nikad


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa stvarno brate preteraše. Svi su med i mleko, savršeni i bezgrešni.
Pitam se zašto se ovaj pdf zove "Lj&s" kad se najmanje priča o seksu!

los ti je zakljucak,
ako neko nece da se petlja u ljubavnicke odnose, to nikako ne znaci automatski da je taj neko savrsen i bezgresan. razlozi za izbegavanje ljubavnickih odnosa mogu biti razni, od samoljublja, preko ciste sebicnosti ili lenjosti da se smaras sa svim tim.

jednostavno - ljudi zele bolje za sebe nego sto im ljubavnicki odnos pruza. imaju pravo to da zele, pa jos ako su u stanju da ostvare - divota.
 
Ususkana ni u sta nisam, jednostavno sam naucena da verujem.
Dee, kad se zezamo, zezamo se...I obicno sam neozbiljna.
Ali iskrena sam u potpunosti bila kada rekoh da su mi oni vasi napisi krajnje zalosni.



Ja sam rekla sta sam imala.
A u zivotu sam svasta nesto, ali neiskrena nikad.

Svako ima izbor pred sobom. Ja tebe ne osuđujem zbog tvog izbora niti osuđujem neke ljude čiji mi se način života ne dopada.
Ne bi bilo na odmet malo tolerancije i da se svaka žena koja iole otvoreno priča o sexu naziva q.urvom ili sličnim terminima.
Stvarno me nerviraju "fine" forumašice. Ovo se ne odnosi na tebe, već na neke druge, ali to je sad nebitno...:roll:
Ako se nekom ne dopada to što pišem, neka me jednostavno ne čita.
 
los ti je zakljucak,
ako neko nece da se petlja u ljubavnicke odnose, to nikako ne znaci automatski da je taj neko savrsen i bezgresan. razlozi za izbegavanje ljubavnickih odnosa mogu biti razni, od samoljublja, preko ciste sebicnosti ili lenjosti da se smaras sa svim tim.

jednostavno - ljudi zele bolje za sebe nego sto im ljubavnicki odnos pruza. imaju pravo to da zele, pa jos ako su u stanju da ostvare - divota.

E upravo to ,da ne živiš u nekom polubunilu da osetis što je prava istinska ljubav ,i što znači dati sebe u popunosti te "posedovati" nekoga na takav način.Umesto toga se pristaje na polovična rešenja.
 
ma da korali, ali mozda nekim ljudima u nekim periodima zivota (i situacijama) odgovaraju polovicna resenja... pominjala sam ljubavnicke odnose bez varanja...

uopste, ne bih ja osudjivala ljude sto ne umeju da zive svoje zivote bolje nego sto zive. svako se sigurno trudi koliko moze.

meni samo smeta sto se ljuvi izgovaraju stvariam tipa "ma svi lazu i varaju", "ljubavi nema" i tako dalje... inace - neka zivi kako ko hoce i moze.
 
Zasto je zakonita zena ili muz u tim situacijama prva-prvi a ljubavnica-ljubavnik druga-drugi?
Zato sto prvi imaju overen dokument a drugi ne?
Nazalost mislim da to odavno vise nije tako kao sto mislis.
:lol:a dobro i ti se znaci kao kres sema smatras ravnopravnom zato sto se ne osecas pored ljubavnika uskraceno za bilo sta jel tako..sebe lazes mene ne mozes:lol:
Upravo tako,..ne bih se slozila da se bas svaka veze za tipa sa kojim ima kres kombinaciju,..ali sve to ide iz glave i sve zavisi koja zena to shvata. Ako shvata da je to samo sex nema sasnse da se zaljubim,...barem ja...
A ti sto je on ozenjen me zabole,... on ne bi trebao da svrlja i trebao bi da postuje svoju zenu i sve ono sto je rekao pred maticarem,...

:ok:kad tako zrelo i svesno zena razmislja nemam nista protiv da mi bude ljubavnica:lol:
 
Švaler!

svaler10.jpg
 
:lol:a dobro i ti se znaci kao kres sema smatras ravnopravnom zato sto se ne osecas pored ljubavnika uskraceno za bilo sta jel tako..sebe lazes mene ne mozes:lol:


:ok:kad tako zrelo i svesno zena razmislja nemam nista protiv da mi bude ljubavnica:lol:

Bogme da nju podrapas razveselio bi jaja skroz, znas ti kolike ona sise ima i kakva je tu guzara, samo da nije ona stisnuta sto stalno na sve vice iju iju iju, nego ga uhvati i mamla do presusenja.
 
Zanima me misljenje o njima,možda postoji definicija lepa,mlada,Ali uzima nešto što je tuđe.:thumbdown:
Kakav je vaš stav ,možda iskustvo:confused:,a pritom mislim na vezu ,a ne na nesto usputno i kratkotrajno?

Evo ovako.. bila sam sa tipom koji je u ozbiljnoj vezi ne ozenjen ali duga veza ... I sve je licilo samo ne na kombinaciju.. Imala sam kljuceve od njegovog stana, culi smo se 12345x dnevno.. Ja sam to prihvatila jer sam mislila da mi se ne moze desiti da se zaljubim..:rtfm: Na kraju mi se to desilo.. Jer sam se uljuljkala u tu 'prichicu'.. Na kraju sam jedva izasla iz tog odnosa jer ne umem da volim i patim istovremeno, a jako sam ljubomorna i posesivna.. On nije hteo da me pusti jer smo zanemarujuci tu 'sitnicicu' :mrgreen: imali savrsenu komunikaciju, isti ukus, nismo se svadjali, sjajan sex, pomagao mi .. Bio mi podrska.. :dash:
 
Evo ovako.. bila sam sa tipom koji je u ozbiljnoj vezi ne ozenjen ali duga veza ... I sve je licilo samo ne na kombinaciju.. Imala sam kljuceve od njegovog stana, culi smo se 12345x dnevno.. Ja sam to prihvatila jer sam mislila da mi se ne moze desiti da se zaljubim..:rtfm: Na kraju mi se to desilo.. Jer sam se uljuljkala u tu 'prichicu'.. Na kraju sam jedva izasla iz tog odnosa jer ne umem da volim i patim istovremeno, a jako sam ljubomorna i posesivna.. On nije hteo da me pusti jer smo zanemarujuci tu 'sitnicicu' :mrgreen: imali savrsenu komunikaciju, isti ukus, nismo se svadjali, sjajan sex, pomagao mi .. Bio mi podrska.. :dash:

:lol:a u cemu ti je bio podrska..oko cega bi se svadjala sa nekim kome si kres kombinacija/?mislim ljudi jesu slepi kad se zaljube ali ti si navodno znala da je on zauzet..logicno da ce ti neko iskusan i ko zeli samo jedno od tebe sve to pruziti da bi te imao kad god pozeli
 
Evo ovako.. bila sam sa tipom koji je u ozbiljnoj vezi ne ozenjen ali duga veza ... I sve je licilo samo ne na kombinaciju.. Imala sam kljuceve od njegovog stana, culi smo se 12345x dnevno.. Ja sam to prihvatila jer sam mislila da mi se ne moze desiti da se zaljubim..:rtfm: Na kraju mi se to desilo.. Jer sam se uljuljkala u tu 'prichicu'.. Na kraju sam jedva izasla iz tog odnosa jer ne umem da volim i patim istovremeno, a jako sam ljubomorna i posesivna.. On nije hteo da me pusti jer smo zanemarujuci tu 'sitnicicu' :mrgreen: imali savrsenu komunikaciju, isti ukus, nismo se svadjali, sjajan sex, pomagao mi .. Bio mi podrska.. :dash:

Respect...:worth:
 
:lol:a u cemu ti je bio podrska..oko cega bi se svadjala sa nekim kome si kres kombinacija/?mislim ljudi jesu slepi kad se zaljube ali ti si navodno znala da je on zauzet..logicno da ce ti neko iskusan i ko zeli samo jedno od tebe sve to pruziti da bi te imao kad god pozeli

Pa vidis radi se o tome da smo se zeleli medjusobno.. A jeli sto tebe danas toliko zanimaju moji odnosi?:think:
Mogli smo da se svadjamo oko milion stvari.. Nije nam se odnos zasnivao samo na sexu..
I sto je bitno u cemu mi je bio podrska? U svemu .. Kad sam bila bolesna , bio tu za mene , kad sam imala probleme slusao me , putovali smo na 7 dana... I kako ti mozes znati sta je ON zeleo od mene?:roll:
 
Pa vidis radi se o tome da smo se zeleli medjusobno.. A jeli sto tebe danas toliko zanimaju moji odnosi?:think:
Mogli smo da se svadjamo oko milion stvari.. Nije nam se odnos zasnivao samo na sexu..
I sto je bitno u cemu mi je bio podrska? U svemu .. Kad sam bila bolesna , bio tu za mene , kad sam imala probleme slusao me , putovali smo na 7 dana... I kako ti mozes znati sta je ON zeleo od mene?:roll:

Ok..ok..da je nesto zeleo vise ne bi se tako zavrsilo..uvek postoje dve strane price..ovu musku priznaces da ne poznajes bas najbolje;)
 
Evo ovako.. bila sam sa tipom koji je u ozbiljnoj vezi ne ozenjen ali duga veza ... I sve je licilo samo ne na kombinaciju.. Imala sam kljuceve od njegovog stana, culi smo se 12345x dnevno.. Ja sam to prihvatila jer sam mislila da mi se ne moze desiti da se zaljubim..:rtfm: Na kraju mi se to desilo.. Jer sam se uljuljkala u tu 'prichicu'.. Na kraju sam jedva izasla iz tog odnosa jer ne umem da volim i patim istovremeno, a jako sam ljubomorna i posesivna.. On nije hteo da me pusti jer smo zanemarujuci tu 'sitnicicu' :mrgreen: imali savrsenu komunikaciju, isti ukus, nismo se svadjali, sjajan sex, pomagao mi .. Bio mi podrska.. :dash:

Pa svaka ti čast sto si izašla iz te veze jer retko koja izlazi iz tog kruga samozavaravanja da kako samo što se nije rastao sa curom/zenom ili da je to samo sex ,poštovala si samu sebe i znala si što želiš, potpunu vezu gde ne ćeš biti druga.
 
Ok..ok..da je nesto zeleo vise ne bi se tako zavrsilo..uvek postoje dve strane price..ovu musku priznaces da ne poznajes bas najbolje;)

Slazem se ja da je on zeleo samo sex tj da je to najvaznija stvar tu i da nas to odrzavalo ali imali smo i 'svetle' momente.. I naravno da je ok.. Napisi ti nesto licno i sto je za osudu kao ja da malo mi drugi tebe komentarisemo...:rtfm:
 

Back
Top