Ljubavnice

Da li ste ikad bili(ste) ljubavnica,oženjenom?

  • Nisam i nikad ne bi bila,osuđujem takve cure

  • Jesam,jednom i nikad više

  • Jesam i sad i prije

  • Nisam, al nikad ne reci nikad


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Upravo tako,..ne bih se slozila da se bas svaka veze za tipa sa kojim ima kres kombinaciju,..ali sve to ide iz glave i sve zavisi koja zena to shvata. Ako shvata da je to samo sex nema sasnse da se zaljubim,...barem ja...
A ti sto je on ozenjen me zabole,... on ne bi trebao da svrlja i trebao bi da postuje svoju zenu i sve ono sto je rekao pred maticarem,...

A savest pred sobom,životni vrednosti, moralna načela i osećaja za realnost da se petljamo u tuđo :confused:

Sex bez obaveza je mit i takvo nešto ne postoji u realnom životu. Ta floskula se koristi kako bi same sebe uverile da im je dobro.

I uzimanja mrvica od nezrelih i nesavršenih muškaraca-slabića koji nemogu se rastati već koriste i ljubavnice i svoje žene. Istovremeno.Degutantno.
 
Poslednja izmena:
E najvise volim kad im je obrazlozenje "svi to rade". Kud Turci, tu i mali Mujo.

A savest pred sobom,životni vrednosti, moralna načela i osećaja za realnost da se petljamo u tuđo :confused:
Sex bez obaveza je mit i takvo nešto ne postoji u realnom životu. Ta floskula se koristi kako bi same sebe uverile da im je dobro.
I uzimanja mrvica od nezrelih i nesavršenih muškaraca-slabića koji nemogu se rastati već koriste i ljubavnice i svoje žene. Istovremeno.Degutantno.

Nesto i da se procita, Bogu hvala.
 
A savest pred sobom,životni vrednosti, moralna načela i osećaja za realnost da se petljamo u tuđo :confused:

Sex bez obaveza je mit i takvo nešto ne postoji u realnom životu. Ta floskula se koristi kako bi same sebe uverile da im je dobro.

I uzimanja mrvica od nezrelih i nesavršenih muškaraca-slabića koji nemogu se rastati već koriste i ljubavnice i svoje žene. Istovremeno.Degutantno.

Pa dobro to je tvoje misljenje.... ja uopste nemam takvo misljenje....

Kakva savest? Ko jos ima savest?
Ma da prvo treba savest da ima TAJ KO VARA zensko ili musko a ne osoa sa KOJOM se vara ukoliko je ta osoba slobodna...
 
Kakva savest? Ko jos ima savest?
Ma da prvo treba savest da ima TAJ KO VARA zensko ili musko a ne osoa sa KOJOM se vara ukoliko je ta osoba slobodna...

je li ovo u sklopu one "ma svi bi ljudi bili dobri, ali niko nece prvi da pocne"...? :lol:
mislim da dosta ljudi ima savesti.
za sebe znam da je imam, i nije rec samo o varanju nego o svemu generalno... itekako znam kad uradim nesto lose i bezveze se osecam zbog toga...
 
je li ovo u sklopu one "ma svi bi ljudi bili dobri, ali niko nece prvi da pocne"...? :lol:
mislim da dosta ljudi ima savesti.
za sebe znam da je imam, i nije rec samo o varanju nego o svemu generalno... itekako znam kad uradim nesto lose i bezveze se osecam zbog toga...

Ko ti, ma daj molim te. Samo dok probijes led, zasenices mnoge.
 
iebote...prosto pomislim da neki ovde žive pod staklenim zvonom, ili u španskim serijama...nekakav ružičasti slatkast svet ušuškan u toplotu ljubavi, lišen surove realnosti...

edit..
Ajmo se ljudi malo manje folirati...
 
Poslednja izmena:
Pa dobro to je tvoje misljenje.... ja uopste nemam takvo misljenje....

Kakva savest? Ko jos ima savest?
Ma da prvo treba savest da ima TAJ KO VARA zensko ili musko a ne osoa sa KOJOM se vara ukoliko je ta osoba slobodna...

I to je samo floskula ,Savest moramo imati prvo pred sobom pa onda pred drugim,moje ponašanje ne opravdava njegovo,svaki prvo čist pred sobom,pa onda pred drugim.

Zasto ostati sa tako neodlucnim, prevrtljivim i lazljivim muskarcem?Sto dobro to može nositi?Biti druga?


Ako se netko našao uvrijeđen ili se prepoznao,sorry,pišem ono što mislim.
 
iebote...prosto pomislim da neki ovde žive pod staklenim zvonom, ili u španskim serijama...neki ružičasti slatkast svet ušuškan u toplotu ljubavi, lišen realnosti...
Ajmo se ljudi malo manje folirati...

Ususkana ni u sta nisam, jednostavno sam naucena da verujem.
Dee, kad se zezamo, zezamo se...I obicno sam neozbiljna.
Ali iskrena sam u potpunosti bila kada rekoh da su mi oni vasi napisi krajnje zalosni.

Meni su najžalosniji neiskreni odgovori. Toliko...

Ja sam rekla sta sam imala.
A u zivotu sam svasta nesto, ali neiskrena nikad.
 
iebote...prosto pomislim da neki ovde žive pod staklenim zvonom, ili u španskim serijama...nekakav ružičasti slatkast svet ušuškan u toplotu ljubavi, lišen surove realnosti...

edit..
Ajmo se ljudi malo manje folirati...

Pa stvarno brate preteraše. Svi su med i mleko, savršeni i bezgrešni.
Pitam se zašto se ovaj pdf zove "Lj&s" kad se najmanje priča o seksu!
 
ma dobro je kad ti o meni i mom zivotu (i iskusenjima) znas vise nego ja sama.
ne lupaj sinnke, zivota ti, tek sto sam procitala prvi tvoj dobar post... pusti me da zivim u uverenju da si bolji nego sto jesi...:lol:

Nisam ja rekao da znam o tebi vise od tebe, nego da nisi sebe jos skroz otkrila.

Covek se upoznaje dok je ziv, a ja osecam da u tebi ima vatre i to kakve.

Dirty Deeds Done Dirt Cheap:lol:
 
Ususkana ni u sta nisam, jednostavno sam naucena da verujem.
Dee, kad se zezamo, zezamo se...I obicno sam neozbiljna.
Ali iskrena sam u potpunosti bila kada rekoh da su mi oni vasi napisi krajnje zalosni.
Pametan čovek uči na greškama drugih ljudi...i ja sam naučen da verujem, ali jedno je to u šta ja verujem, a drugo je to što se stvarno događa...
nisam ja to tebi ni uputio, nego svima koji se gnušaju ljubavnika i ljubavnica... A ne patim od toga da moje mišljenje bude kompatibilno sa mišljenjem većine, pa po cenu da me proglase patetičnim...
:cmok:
 
Poslednja izmena:

Back
Top