Ljubavnice

Da li ste ikad bili(ste) ljubavnica,oženjenom?

  • Nisam i nikad ne bi bila,osuđujem takve cure

  • Jesam,jednom i nikad više

  • Jesam i sad i prije

  • Nisam, al nikad ne reci nikad


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja sam za 14 godina braka imao skoro uvek po neku ljubavnicu{osim poslednjih 5 meseci
] i mogu vam reci da sam ih sve voleo neke manje neke vise ali sam ih voleo i postovao, i najvaznije bio iskren sa svima, sve su znale da sam ozenjen pre nego su stupile u vezi samnom i to je valjda razlog sto nikada nisam imao problem ni sa jednom.A u svim vezama sam uzivao i pruzao maksimalno.

I zato volite se i kresite nema veceg zadovoljstva
 
Zanima me misljenje o njima,možda postoji definicija lepa,mlada,Ali uzima nešto što je tuđe.:thumbdown:
Kakav je vaš stav ,možda iskustvo:confused:,a pritom mislim na vezu ,a ne na nesto usputno i kratkotrajno?


Nema definicije , niko nikog ne moze da uzme svi mi sami odlucujemo sta cemo raditi i sa kim biti , nemam takvog iskustva niti cu ga ikada imati ... nikad nisam prevario devojku niti tako nesto nameravam da uradim , ako me druga interesuje vezu duze vreme vezu cu prekinuti da ne maltretiram ni sebe ni devojku sa kojom sam ... Sto se braka tice , devojka koja mi postane zena za mene postaje najbitnije osoba u mom zivotu nemam nameru da takvu osobu zbog zivotinjskog nagona ili bilo cega drugog povredim ... muskarci i zene koje to rade imaju problem .. lazu sami sebe i okolinu , nezadovoljni su zivotom , strasno su emotivno i psihicki nestabilni uglavnom odrzavaju brak iz egoisticnih razloga ... ili se ne zeniti/ udavati ili biti veran ... najodvratnije su mi prevare ako je vencanje odrzano u crkvi ... vernici :eek:
 
Ja sam za 14 godina braka imao skoro uvek po neku ljubavnicu{osim poslednjih 5 meseci
] i mogu vam reci da sam ih sve voleo neke manje neke vise ali sam ih voleo i postovao, i najvaznije bio iskren sa svima, sve su znale da sam ozenjen pre nego su stupile u vezi samnom i to je valjda razlog sto nikada nisam imao problem ni sa jednom.A u svim vezama sam uzivao i pruzao maksimalno.

I zato volite se i kresite nema veceg zadovoljstva
:think:

znam
shalish se
 
Ja sam za 14 godina braka imao skoro uvek po neku ljubavnicu{osim poslednjih 5 meseci
] i mogu vam reci da sam ih sve voleo neke manje neke vise ali sam ih voleo i postovao, i najvaznije bio iskren sa svima, sve su znale da sam ozenjen pre nego su stupile u vezi samnom i to je valjda razlog sto nikada nisam imao problem ni sa jednom.A u svim vezama sam uzivao i pruzao maksimalno.

I zato volite se i kresite nema veceg zadovoljstva

Iii ??
Voleo si ih sve,uživao si sa drugima jel,a tvoju zenu koju si TI odabrao?

Misliš da se netko kao ti ,doživljava kao frajer ne,samo nesposobni muškarac koji nema hrabrosti se rastati ,reći istinu,pa tek onda tražiti "zadovoljstva"kod drugih.
Ako već ne ide u braku , razvedu se i pruži i svojoj ženi i sebi sreću u životu...ne ovakvim igrama ,a za ostalo napisala sam, svatko dobije onoliko koliko vredi ,,polovično resenje ,sreća,začarani krug .
Samo od mene dalje vakvi kao ti ;)jer su za mene maksimalani papci.
 
Iii ??
Voleo si ih sve,uživao si sa drugima jel,a tvoju zenu koju si TI odabrao?

Misliš da se netko kao ti ,doživljava kao frajer ne,samo nesposobni muškarac koji nema hrabrosti se rastati ,reći istinu,pa tek onda tražiti "zadovoljstva"kod drugih.
Ako već ne ide u braku , razvedu se i pruži i svojoj ženi i sebi sreću u životu...ne ovakvim igrama ,a za ostalo napisala sam, svatko dobije onoliko koliko vredi ,,polovično resenje ,sreća,začarani krug .
Samo od mene dalje vakvi kao ti ;)jer su za mene maksimalani papci.

Ja to neradim da bi bio frajer jer bi onda morao da se hvalim okolo da bi drugi znali a onda bi vrlo brzo pao,vec radi zadovoljstva.A ako imas ljubavnicu neznaci da ti u braku neide,moj funkcionise odlicno i moja supruga nikada nista nije izgubila zbog mojih ljubavnica ona je uvek na prvom mestu.A ljubavnice su devojke koje mi se svide ,prema kojim proradi hemija osetim privlacnost i onda samo nesputavam sebe vec se prepusti instiktu.Uzivotu netreba robovati nicemu vec ziveti zivot punim plucimas jer previse kratko traje.
 

Back
Top