Ljubavni rebus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pusti da te muž pojebe, ****** mu i to, čisto radi privikavanja, posle će sve da ti bude ok. Ako je voliš i ako ti je lepo sa njom, onda ti ovo nije nikakva žrtva.
Eeeej, pa učinićeš nešto divno za vašu neizmernu ljubav!!!
 
ranjeni oro = upucan crnogorac u nogu dok je djuskao kod Dzoganija....

hvala na komplimentu nisam mlad :D
ti si klon to je jasno ali ne mogu da provalim ciji
bas si me nasmeja - hvala ti

uzivaj i molim te upotrebi svu mastu i otvori jos neku "SKANDINAVKA" temu da njamke ko covek :lol:
 
Pusti da te muž pojebe, ****** mu i to, čisto radi privikavanja, posle će sve da ti bude ok. Ako je voliš i ako ti je lepo sa njom, onda ti ovo nije nikakva žrtva.
Eeeej, pa učinićeš nešto divno za vašu neizmernu ljubav!!!

Dana, ti sada ne odgovaraš meni, već koketiraš sa devojkama sa ovoga foruma i nastojiš da ih osvojiš duhovitim opaskama ali da si nekada voleo nekoga, možda bi i razumeo
 
ranjeni oro = upucan crnogorac u nogu dok je djuskao kod Dzoganija....

hvala na komplimentu nisam mlad :D
ti si klon to je jasno ali ne mogu da provalim ciji
bas si me nasmeja - hvala ti

uzivaj i molim te upotrebi svu mastu i otvori jos neku "SKANDINAVKA" temu da njamke ko covek :lol:

kao da si prisluškivao naše razgovore gde sam joj jednom rekao kako bih voleo da je kloniram, pa jedna neka bude za muža a druga za mene ali kad bi to tako moglo
 
Dana, ti sada ne odgovaraš meni, već koketiraš sa devojkama sa ovoga foruma i nastojiš da ih osvojiš duhovitim opaskama ali da si nekada voleo nekoga, možda bi i razumeo

Ja sam te lepo posavetovao, ne znam zašto ne poslušaš moj savet, posle ćeš lakše da joj ližeš, tj. biće ti lepše jer ti je ukus poznat, imao si već kitu njenog muža u ustima.

A ovo-pa, istina je da nikad nisam voleo, to forumašice znaju, i naravno da se trudim da opaskama osvojim neku.
 
koji si kralj. a da se nadjemo da ti ga ja lepo popussim ko coveku ? :D
majke mi bas mi se pussi "cvetko" takvom smekeru kao sto si ti...molim te imam i orbit zvake i vlazne maramice za g-dju nedohebanu?
aj na pp....:cmok:
 
Ccc,mozda i njen covjek ima ljubavnicu,a ona se kresala sa jos nekim,a on kreso jos neku,pa tako ako joj liznes to ti dodje kao da si polizo i popusio svima njima :)!
NIsta ti ne lizi samo kresi :) Frendica joj moze lizat :) A kresnut ne moze :)! Heheh :hahaha: :per:

U normalnom svijetu u ovakvim kombinacijama obavezno se upotrebljavaju kondomi!Pa moze doticna da trazi od muza da ih pocne koristit kako bih joj ljubavnik bio zasticen!
 
dragi drugari, ovako stoje stvari:

Imam ljubavnicu koja je udata.
Ona ima seks sa svojim mužem.

Kada treba da se vidimo, ja se radujem, ali ne mogu da joj ljubim one delove gde je kolko do juče bio polni organ njenog muža.

Da li je to normalno?

Normalno je da si gadljiv (na nesto). Ovo ostalo nije. Ako je volis i sve to sto kazes, onda ne treba da ti bude gadno .... a valjda se i ona malo zapere posle sexa sa muzem? :lol:

Ako ne mozes drugacije, resenje svog rebusa potrazi medju nekim sredstvima za dezinfekciju.:lol:
Napravi ono bazence kao na bazenima, prvo noge da provuce tuda (mozda ima nekog opicenog muza pa voli da ga gura ili trlja medju prstima na nogama),
posle detaljan pregled usiju (jer mozda njen muz voli da je kitom lupka po usnoj resici, jer je to njena erogena zona :D),
pa onda celo telo mozes da izmasiras 98%nim alkoholom(onaj od 70% je slab za takve akcije, ne ubija sve sojeve bakterija)
i na kraju njenu macu mozes temeljno oribati uz upotrebu vanish oxy dry action - pouzdano uklanja i kondilome :lol:.
Ako ti ni posle ovog saveta nesto ne bude valjalo ili odgovaralo, ti onda nadji neku koju muskarci jos nisu opoganili :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top