Ljubavni rebus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa jednostavno, lizi kada znas da se već 5-6 dana nije seksala sa muzem, a vjerovatno tebi dođe okupana, namirisana, a možda nadeš neki miris, koji će koristit samo kada sa tobom izađe, tako da će ti to biti samo vaš miris i nećete asocirati na njenog muza.
 
Normalno je da si gadljiv (na nesto). Ovo ostalo nije. Ako je volis i sve to sto kazes, onda ne treba da ti bude gadno .... a valjda se i ona malo zapere posle sexa sa muzem? :lol:

Ako ne mozes drugacije, resenje svog rebusa potrazi medju nekim sredstvima za dezinfekciju.:lol:
Napravi ono bazence kao na bazenima, prvo noge da provuce tuda (mozda ima nekog opicenog muza pa voli da ga gura ili trlja medju prstima na nogama),
posle detaljan pregled usiju (jer mozda njen muz voli da je kitom lupka po usnoj resici, jer je to njena erogena zona :D),
pa onda celo telo mozes da izmasiras 98%nim alkoholom(onaj od 70% je slab za takve akcije, ne ubija sve sojeve bakterija)
i na kraju njenu macu mozes temeljno oribati uz upotrebu vanish oxy dry action - pouzdano uklanja i kondilome :lol:.
Ako ti ni posle ovog saveta nesto ne bude valjalo ili odgovaralo, ti onda nadji neku koju muskarci jos nisu opoganili :lol:

Najbolje da je protera kroz prijemno odeljenje kakve klanice koja radi po ISO standardima. Potapanje celog tela garantovano. :hahaha:
 
Pa jednostavno, lizi kada znas da se već 5-6 dana nije seksala sa muzem, a vjerovatno tebi dođe okupana, namirisana, a možda nadeš neki miris, koji će koristit samo kada sa tobom izađe, tako da će ti to biti samo vaš miris i nećete asocirati na njenog muza.

ja ne znam kada ona ima seks sa mužem i njoj a i meni je neprijatno da otvaramo tu temu jer utiče na spontanost
 
dragi drugari, ovako stoje stvari:

Imam ljubavnicu koja je udata.
Ona ima seks sa svojim mužem.

Kada treba da se vidimo, ja se radujem, ali ne mogu da joj ljubim one delove gde je kolko do juče bio polni organ njenog muža.

Da li je to normalno?

Ja mislim da ti imas vise problem sa sujetom i ljubomorom jer si zaljubljen i volis je, nego problem sa gadljivoscu. Tako da, ili nadji neku pored nje pa da ti malo ojaca ego i da budete izjednaceni, ili se pomiri sa tim da je ona udata i da htela to ili ne, s vremena na vreme mora da obavi bracnu duznost. Jer pretpostavljam da kad si je upoznao, ona tog svog muza nije krila, kad si uspeo da progutas tu cinjenicu zvanu suprug, progutaj i ostalo. Ovo je za tvoje dobro, inace Chovechuljak je u pravu, u gadnom si tripu.
 
dragi drugari, ovako stoje stvari:

Imam ljubavnicu koja je udata.
Ona ima seks sa svojim mužem.

Kada treba da se vidimo, ja se radujem, ali ne mogu da joj ljubim one delove gde je kolko do juče bio polni organ njenog muža.

Da li je to normalno?

Ranjeni oro...je šta? Oro je vrsta igre...Kako može da ga raniš....nešto kao ubijeni tango ili sakati ča-ča-ča....hm...
Prva kolona uspravno....žena koja vara muža....preljubnica...
Prva kolona vertikalno.......muž koji je prevaren...rogonja....
Šta se ti buniš? Ti si na dobitku....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top