Ljubav,zaljubljenost i ostale slatke muke...

jbg sto rece Cajkovski treba probati i ja probao juce bio kod nje i posvadjali se oci da izvadimo a nismo se videli pola godine od raskida inace smo bili 2god u vezi ona se udala i rastavili se jer sam pretukao tog njenog stapom za bilijar odrao sam ga jbg covek nije kriv al se nasao izmedju nas...i zakljucio sam definitivno se ne vracati staroj vezi nego napred

Па то су неки нови видици!Које методе завођења примењујњш, Српско-Балканске или Афричко-Азијске??
 
Па то су неки нови видици!Које методе завођења примењујњш, Српско-Балканске или Афричко-Азијске??

On je kombinovao Africko PAcificko Latinoamericki sistem muvanja.Znas ono kada se zivotinje pare,one se prvo kolju pa posle ricu pa se posle seksaju :)
I cajkovski da prestanes da delis savette jer ces napraviti cudo.Poginuce forumas,rasturices brak...:twisted::twisted::twisted:
 
M vi ste budale... nemate blage veze,pretukao sam ga ne da bih zaveo nju nego zato sto je sam to hteo napao me ne osecam se krivim.ko me poznaje zna da sam miran i da nisam nasilan i da ne dozvoljavam niko da me zeza imam svoje dostojanstvo.Covek bez dostojanstva i ponosa nije covek sve ima svoje granice. A ona je prica za sebe nemam sta da joj se udvaram otisao sam da je vidim jer mi je nedostajala nista vise.Inace devojke su glupe za neke stvari iako se prave fine i nazivaju muskarce soviniste a ovamo bez ***** ne mogu se umiju ujutru,sto neko rece njih treba samo biti i ebati.
 

Back
Top